Sayfa 116/628 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon
Arama sonucu : 5024 madde; 921 - 928 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. yaklaşık 10 senedir borsayla haşır neşir olurum , şu teknik analiz diyenlere , grafik atanlara falan lütfen uzak durun
    teknik analiz sadece trend olayıdır, fibonacci ,destek direnç,omuzu başı kılı hepsi yalandır ,birileri para kazansın diye uydurulan şeylerdir
    ben bu yaşıma kadar teknik analizinin kitabını yazanlar da dahil grafik çizip borsadan para kaz***** hemi valla hemi billa görmedim

2.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Yabancı oranı 22,58 şu an.

tüm borsa için söyledim

Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    tüm borsa için söyledim
    Biliyorum. Aselsan'ın takas değişimindeki keskinliği göstermek istedim bahsi açılmışken.

4.  Alıntı Originally Posted by Germiyan Yazıyı Oku
    yaklaşık 10 senedir borsayla haşır neşir olurum , şu teknik analiz diyenlere , grafik atanlara falan lütfen uzak durun
    teknik analiz sadece trend olayıdır, fibonacci ,destek direnç,omuzu başı kılı hepsi yalandır ,birileri para kazansın diye uydurulan şeylerdir
    ben bu yaşıma kadar teknik analizinin kitabını yazanlar da dahil grafik çizip borsadan para kaz***** hemi valla hemi billa görmedim
    Sizin görmediğiniz olmadığı anlamına gelmez.Teknik analiz altın bir bileziktir nokta.Yalnız taksimdeki falcılar gibi olanlar ile gerçeğini ayırt etmek her kişinin harcı da değildir.10 senedir bu işlerin içinde iseniz de daha kusurabakmayın hiçbirşey görmemişsiniz.Ben 1992 yılından bu yana bu işin içindeyim 1999 dan bu yana da mesleki.

Bilginiz olsun bu işte duygusallık olmaz.15 lerde 2021 Eylül-Ekim gibi yine bu topicte yazılarım olmalı.Zira 2019 Kasım-aralıktada yazılarım olmalı.

Bu tahtayı buralardan fazla aşağı verecek olanında aklını peynir ekmek ile yemiş olması lazım.Bu da böyle biline.Bakın bunu da dow şu an % -3 lerken yazıyorum.

Bu yazı bilgilendirme amaçlıdır.Zaten topicte hava puslu.Özelim tartışmaya açıktır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Biliyorum. Aselsan'ın takas değişimindeki keskinliği göstermek istedim bahsi açılmışken.

Benimde kimin nereye verdiği ile işim olmaz.Kim verirse versin.Grafik bakmayız diyorsunuz bunu 3-5 gün aracı kurum dağılımı ya da takas bakarak mı bilebileceksiniz?
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Yanlış hatırlamıyorsam 11-45 hareketinde yabancı oranı sürekli düşmüştü %25 lere. Yani yabancı niye düşürerek satsın iki tavan çeker dağıtır malı, bir bit yeniği var..Savunma sanayi desen tarihin en iyi döneminde, arazideki fabrika gözbebeğimiz ama hisse dediğimiz şey tamamen sanal.

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Benimde kimin nereye verdiği ile işim olmaz.Kim verirse versin.Grafik bakmayız diyorsunuz bunu 3-5 gün aracı kurum dağılımı ya da takas bakarak mı bilebileceksiniz?
    Grafik bakıyorum. Ama böylesi testere bile yapmadan net bir fon çıkışı olduğu sürece teknik olarak sadece saatlik, günlük dipler kırıldıkça haftalık aylık diplere bakılır. O zaman da ekran izlemeye gerek kalmaz.

8. Amerikan endeksleri sefilleri oynuyor bu akşam yine. Adamlar sata sata bi hal oldular. Bizde de çoğu kağıt baş aşağı gitmek için bahane arıyor. Endekste 2 gündür 2400 üstüne atamıyor. Amerikadaki hava bize de sirayet ederse yandı gülüm keten helva

Sayfa 116/628 İlkİlk ... 1666106114115116117118126166216616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •