Sayfa 248/628 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon
Arama sonucu : 5024 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. ASELSAN, Güney Afrika'ya defibrilatör cihazı ihraç edecek

ASELSAN, Afrika'da "hayat kurtaracak"

- Sağlık alanındaki ürünleriyle son dönemde yurt dışı satış başarıları yakalayan ASELSAN, bu kez Güney Afrika'ya ani kalp durmalarında hastanın elektroşokla hayata döndürülmesini sağlayan defibrilatör cihazı ihraç edecek

- ASELSAN Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Haluk Görgün: - "Buradaki varlığımızla ileride daha aktif olabileceğimizi, daha fazla ihracat yapabileceğimizi söyleyebilirim"

- "Güney Afrika'da sadece savunma alanında değil, sivil alandaki ürünlerimizle çözüm oluşturabileceğimiz birçok fırsatımız var. Bunları değerlendirmek için gayret gösteriyoruz"
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Akbank’a mı geçsem diye düşünüyorum aselsanın 5 katı karı var , iyi düzeltme yaptı tekrar 20 ye gidebilir ( 10’lardan ) . Aselsanın 60 gitmesi bana hayal gibi geliyor, Akbank F/K 2 bile değil, Thy zamanında bir çelişkide kaldım Thy kaçtı gitti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Sanberk Yazıyı Oku
    Akbank’a mı geçsem diye düşünüyorum aselsanın 5 katı karı var , iyi düzeltme yaptı tekrar 20 ye gidebilir ( 10’lardan ) . Aselsanın 60 gitmesi bana hayal gibi geliyor, Akbank F/K 2 bile değil, Thy zamanında bir çelişkide kaldım Thy kaçtı gitti

Aynen öyle... 2013 den beri bu kağıtdayım. 60 a gitmesi onun karakteri değildir. (YTD)

4. Kaçırdık Akbank eksi 5 den artıya geçti , Aselsan aynı yerde sayıyor

5.  Alıntı Originally Posted by kamil8051 Yazıyı Oku
    Aynen öyle... 2013 den beri bu kağıtdayım. 60 a gitmesi onun karakteri değildir. (YTD)
    Bedelsiz , temettü vs sayarsan 2013 'ten beri zaten ASELSAN şu an 60'ı geçmiş konumunda nasıl hesap yapıyorsunuz anlamıyorum.Yani illa 60 mi yazması gerekiyor.
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

6.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Bedelsiz , temettü vs sayarsan 2013 'ten beri zaten ASELSAN şu an 60'ı geçmiş konumunda nasıl hesap yapıyorsunuz anlamıyorum.Yani illa 60 mi yazması gerekiyor.
    Oz sermaye ye gore bakinca bugünkü rakam ucuz deyilmi

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Haberlerin hiç bir önemi yok. Gün içi +5 yapıp eksi bile kapatabiliyor. Çünkü hisseyi sahiplenen yok. Yönetim ekibi çok boş. Yerli milli savunma sistemlerinden bahsediyorsun hissen yerli milli değil 120m lot citi bank nedir önce bu satışları karşıla topla hisseni !

8.  Alıntı Originally Posted by F@NTOM Yazıyı Oku
    Haberlerin hiç bir önemi yok. Gün içi +5 yapıp eksi bile kapatabiliyor. Çünkü hisseyi sahiplenen yok. Yönetim ekibi çok boş. Yerli milli savunma sistemlerinden bahsediyorsun hissen yerli milli değil 120m lot citi bank nedir önce bu satışları karşıla topla hisseni !
    Böyle daha iyi adamlara faizsiz nakit veriyorsun sonrada hisseyi aldığının fiyatın altına veriyorsun , herşekilde kardalar , ucuz uyanık bu adamlar sıkıntı burada ( şahsi düşüncelerim )

Sayfa 248/628 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •