Sayfa 282/628 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon
Arama sonucu : 5021 madde; 2,249 - 2,256 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    ASELSAN ne zaman pirim yapsa borsaya komple satış geliyor. Bilançoları etkisi borsda bitiyor ufak ufak. Bugün aselsan yüzde 4bgibi inanılmaz bir pirim yaptı, malum genelde ya sabit durur ya düşer. Borsaya ciddi satış gelmesinden korkuyorum ASELSAN biraz yükselince. Öncedende borsaya ciddi satış gelmeden aselsanda ufak yukarı hareketler gördü bu gözler hep

kafamı karıştırdınız, yazınızı okuyunca. Ortada kaldım , satalım mı yani?

Alıntı Originally Posted by mertfatih Yazıyı Oku
    [/B]

kafamı karıştırdınız, yazınızı okuyunca. Ortada kaldım , satalım mı yani?
    Güzel kardeşim benim ne al dememle al, nede sat dememle sat. aman ha kimsenin dediğine göre hareket etme, ediyorsan borsayı bırak gitsin. Ben sadece sesli düşündüm )

3.  Alıntı Originally Posted by virlix Yazıyı Oku
    iyi cesaret. Iyi cesaret. Şuan sasanın şirket değeri thy'yi 2 katlamış.

SM-N975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2030 a kadar uzun vadeli aldım,düşsün kalksın sorun değil.hikayesi,projeleri uzun vade ve çok verimli.bu kadar yükselmesi normal aselsanda 2 yıldır bir arpa boy ilerleyemedik.ayrıca aselsan da gözlemlediğim bazı şeyler midemi bulandırdı iyice.burda yazmak istemiyorum sonra siyasete kayıyo mevzu.

4.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Sıkma canını 100 olunca tıpkı Sasa gibi buna da sıraya girersin. Elimde bir lot asels olmayan biri olarak yazıyorum. 100 rakamı farazi olarak söylendi
    Beklemek isteyene saygı duyarım,hoş siz o rakamları görünceye kadar ben sasa da 2 bedelsiz ve %300 mü görürüm 500 mü 800 mü görürüm onu bilmem.sırf aselsandan yaşadığım kararsızlık yüzünden 3 ayda sasa daki tırmanıştan %300 zarardayım.olsun zararın neresinden dönülse kardır.en azından benim gibi bir uzun vadeci için.

5.  Alıntı Originally Posted by Frost3577 Yazıyı Oku
    Beklemek isteyene saygı duyarım,hoş siz o rakamları görünceye kadar ben sasa da 2 bedelsiz ve %300 mü görürüm 500 mü 800 mü görürüm onu bilmem.sırf aselsandan yaşadığım kararsızlık yüzünden 3 ayda sasa daki tırmanıştan %300 zarardayım.olsun zararın neresinden dönülse kardır.en azından benim gibi bir uzun vadeci için.
    Son günlerde Sasa da o kadar bu tarz yatırımcı doldu ki diyorum tamam zamanı yaklaşıyor.

Aynı şeyi bir zamanlar asels te şahit oldum. yıl galiba 2017 ydi o zamanin rakaminda hisse galiba 40 TL ye yaklaşmıştı. Millete dil döktüm dedim durun çok şişti almayın bari yok biz uzun yatirimciyiz dediler. Evet hisse sonra 50 TL ye yaklaştı aman Allahım artık dinlemez oldular çünkü teorim tutmamisti her gün artıyor görmelisiniz. Ama bunlara bir tokat attı asels galiba taa 20 lere düşmüştü tabi sonra bölündü bugünlere geldi. Tıpkı ama tıpkı öğün ki yatırımcılar gibi Sasa,hektas ta yatırımcılar doldu mutlular ne koysalar diger gün artıyor. Hala aliyorlar pahalı diye bir kavram yok. Onlara en büyük dersi o hisseler verecek adım gibi eminim eğer ki kottan çıkma gibi bir düşünceleri yoksa hepsi ağlama duvarına dönecektir.

6.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Son günlerde Sasa da o kadar bu tarz yatırımcı doldu ki diyorum tamam zamanı yaklaşıyor.

Aynı şeyi bir zamanlar asels te şahit oldum. yıl galiba 2017 ydi o zamanin rakaminda hisse galiba 40 TL ye yaklaşmıştı. Millete dil döktüm dedim durun çok şişti almayın bari yok biz uzun yatirimciyiz dediler. Evet hisse sonra 50 TL ye yaklaştı aman Allahım artık dinlemez oldular çünkü teorim tutmamisti her gün artıyor görmelisiniz. Ama bunlara bir tokat attı asels galiba taa 20 lere düşmüştü tabi sonra bölündü bugünlere geldi. Tıpkı ama tıpkı öğün ki yatırımcılar gibi Sasa,hektas ta yatırımcılar doldu mutlular ne koysalar diger gün artıyor. Hala aliyorlar pahalı diye bir kavram yok. Onlara en büyük dersi o hisseler verecek adım gibi eminim eğer ki kottan çıkma gibi bir düşünceleri yoksa hepsi ağlama duvarına dönecektir.
    Sasa ile aselsan ı birbiriyle kıyaslamayın.sasa şirket gibi yönetilen bir şirket,devasa projeleri 2025 e kadar devreye sokup 2030 a kadar yıllık ciro yu 50 milyar dolara hedefledi.başarırsa bildiğiniz top 10 da 1 numaraya oynar.nerdeyse her sene bedelsizi var bu fiyatlar ucuz bile sayılacak o dönemler geldiğinde.aselsan öylemi?2017 de cumhurbaşkanlığına bağlanması gaz sanıldı millet asıldı halbuki hezimetin başlangıçıymış o günden beri itin köpeğin speklerin elinde paralandı.yönetim ölü taklidi yapıyor,siyaset baskısı,yönetim bozuklukları...dedim ya başka şeylerde varda neyse.cidden sıkıldık 1 tane filmi izlicez diye 10 tanesini kaçırmaya gerek yok..
    yatırım tavsiyesi değildir,kendi düşüncelerimdir.

7. Indo Defence'te, 30'dan fazla Türk şirketi ürün ve yeteneklerini sergiledi

Türk savunma sanayisi bünyesinde faaliyet gösteren 30'dan fazla şirket, Endonezya'nın Cakarta kentindeki Indo Defence Expo&Forum 2022'de ürün ve kabiliyetlerini tanıttı.

Cakarta'daki Indo Defence Fuarı, Kovid-19 salgını nedeniyle 4 yıllık aradan sonra kapılarını açtı.

Son dönemde ihracat faaliyetlerini artıran Türk savunma sanayisi, yeni pazar arayışı kapsamında fuara güçlü bir katılım sağladı. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı öncülüğünde 30'dan fazla Türk şirketi, kara, hava ve deniz platformları, insansız sistemler, silah sistemleri, mühimmatlar, yazılım çözümleri, simülatör, lojistik destek gibi birçok ürünü ile ekipmanlarını sergiledi.

Fuara katılan Türk şirketleri arasında ASELSAN, Baykar, DASAL, DEARSAN, FNSS, HAVELSAN, Nurol Makina, OTOKAR, PROFEN, ROKETSAN, Samsun Yurt Savunma, Sarsılmaz, STM, TAIS, Titra Teknoloji, Türk Havacılık ve Uzay Sanayii de yer aldı.

Asya bölgesinde son dönemde önemli ihracat başarılarına imza atan Türk şirketleri, Endonezya, Filipinler, Bangladeş ve Malezya'nın aralarında bulunduğu ülkelere çeşitli ürünler sağlıyor.

Fuar boyunca görüşmeler gerçekleştirecek Türk şirket yetkilileri, bölge ülkelerine yönelik yeni iş birliği anlaşmalarına imza atmayı hedefliyor.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,350
    ASELSAN yabancı oranı 31 Ekim 2022 % 23,86. 1 Kasım 2022 % 22,95.
    Fark % -0,91. Hisse kapanış fiyatı: 33,34 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayfa 282/628 İlkİlk ... 182232272280281282283284292332382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •