Sayfa 29/39 İlkİlk ... 192728293031 ... SonSon
Arama sonucu : 305 madde; 225 - 232 arası.

Konu: HUNER - Hun Yenilenebilir Enerji Üretim A.Ş.

1. 352 yılında Kama Tarkan Avrupa Hun İmparatorluğunu kurdu ve yönetimi 370 yılına kadar elinde bulundurarak Hazar ve çevresinde önemli bir güç haline gelerek hakimiyet alanını batıya doğru ilerletti

2. Geçen 18 yıl, Hazar bölgesinde yaşayan Hunların teşkilatlanmasını ve Devlet düzenine geçmesini sağladı.

3. yorgun kalbim yorgun hayallerim

4. tarkan..

Bir kurt tarafından büyütülür. Ailesini katleden Alan Kralı Kostoktan intikam alır. Atilla Han’ın fedaisi ve ona hizmet bir savaşçı olarak görünür. Gülmeyen yüzü, hedefinden şaşmayan kişiliği, cesurluğu, iyi silah kullanması öykülerde hep öne çıkar.

obo yapmanın sırası mı şimdi huncuk vazgeç oradan çık
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

tavana kaç kademe kaldı. 3.41 çalışıyor.

7. 11 milyon lotu niye aldın niye çıkacan ahahahaaa ver ben alayım...üretileni alıp satmak para etmeyecek kendin üretip kendin satıyorsan peşin satan tüccar gibi testislerini yayar para sayma makinana bakarsın..vermiyorum lan seni hunerli enerji..ahahahahahahahah
    Önce oku sonra aklini kullan aklini kullanarak aldığın hisse düşerse de ona buna saldirma kimse sana zorla hisse aldirmaz sığır aleyhisselam

8. Portföyümde kendi olçeğimde yüklü alım yaptığım 3. hissesin Huner.
    Sıkıntı yok maliyetim 3 liranın altında.
    Endekse paralel ara ara düzeltme yaparak gitmek yerine vahşice kıyım yaparak gidip, bulaşanı pişman ederim mesajını verme stratejisini uyguladın.
    Bu tarzın ile ilkeli, saygın şirket olma imkanını yitirmiş oldun borsa bağlamında.
    Yan tahta hisse kategorisinde olmayı seçmiş oldun.
    Ytd.
    Azami tasarruf milli şiarımız olmalıdır.
    M.Kamâl ATATÜRK

Sayfa 29/39 İlkİlk ... 192728293031 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •