Sayfa 437/454 İlkİlk ... 337387427435436437438439447 ... SonSon
Arama sonucu : 3630 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. Ben nereden aldım nereden neden sattım yazdım. Bu lalenin suratına tükürsen yağmur yağıyor sanır. Ben tarihi ile yazdığımı, sayfasını veriyorum. Anlayana sivrisinek saz, anlamayan davul zurna az...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

2. Aylar boyunca kağıdı boklayanlar vardı. Yazdılar çizdiler söylendiler binlerce mesaj yazmışlar. Onların da matematiği var 20 senede Milyar$ üzeri yatırım yaptı şirket, Milyon$ PD mi olur, biliyorlar.
    Bilmelerine rağmen bokladılar. Her pozitif düşüncenin analizin karşısına geçip sürekli negatif şeyler yazdılar. Fiyat patladı sonunda. Mızrak çuvala sığmadı.

Bu boklayanlar ne yapıyor biliyor musunuz? Şimdi de fiyat çok gitti diye bokluyor. Ya sizin negatif enerjinizi sitede yazan dışarıdan okuyan binlerce insan var. Önce bi kenara çekilin, önce biraz utanın, "5.50-4.00 son hareketinde çok kişiyi ters etkiledim. Fiyat normal olarak gitti, biraz uzak durayım" diyen yok.

Aynen devam. Üstadsınız ya, boklamaya devam. PD olmuş bilanço sonrası 0.30-1.25 bu utanç size yeter.

Alıntı Originally Posted by Böcek34 Yazıyı Oku
    Aylar boyunca kağıdı boklayanlar vardı. Yazdılar çizdiler söylendiler binlerce mesaj yazmışlar. Onların da matematiği var 20 senede Milyar$ üzeri yatırım yaptı şirket, Milyon$ PD mi olur, biliyorlar.
    Bilmelerine rağmen bokladılar. Her pozitif düşüncenin analizin karşısına geçip sürekli negatif şeyler yazdılar. Fiyat patladı sonunda. Mızrak çuvala sığmadı.

Bu boklayanlar ne yapıyor biliyor musunuz? Şimdi de fiyat çok gitti diye bokluyor. Ya sizin negatif enerjinizi sitede yazan dışarıdan okuyan binlerce insan var. Önce bi kenara çekilin, önce biraz utanın, "5.50-4.00 son hareketinde çok kişiyi ters etkiledim. Fiyat normal olarak gitti, biraz uzak durayım" diyen yok.

Aynen devam. Üstadsınız ya, boklamaya devam. PD olmuş bilanço sonrası 0.30-1.25 bu utanç size yeter.
    Sen akıllı adamsın yemezsin böyle numaraları. Madem kendi lafinin arkasindasin, hesapladigin kadar milyar dolar olana kadar bekle sakın satma.

Şu anda hisse 24lira, 540 milyon dolar.

Daha senin milyar dolarlarina çok var yani.

Böceğe yanit olarak yazilmistir, aklı olan hic kimse benim lafimla alip satmasin.

Aklı olmayanlar da bu ikisini takip etsin

Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    Bu arkadaş kafayı 8 sentle bozmuş...

8'e de iner 180'e de çıkar. Çünkü oldukça sığ bir hisse. Indirmesi de çıkarması da gayet kolay. Yeter ki patron istesin.
    20 ocak 2024

yazdiklarimi neticesiyle okuyanlardan rica ediyorum, beni engellesinler,okumasinlar

Yukardakini 8 lira diye okuyanlar bile olmuştur. Kesin. %100

6. Kişinin kendini bilmesi güzel. Yatırım ile PD arasında $ bazında 17 kat fark oluştuğunda dahi boklandı bu şirket. Adam dünyanın bir ucundan alıyorum dedi taaa nereden gördü çuvalı. TR'deki adam gözünün önündeki mızrağı görmedi. Bu şirkete değerleme yapamayan veya bir Türk büyüğünün tabiriyle "kımıl zararlısı" diyen kişilere.

Ancak en tehlikelisi "gidin bunların aklına uyun, şirket nereden nereye gelmiş" diyenlerdir. Evet şitket nereden nereye geldi. 0.30 PD 0.030 PD mi olacaktı? Buradan daha da gider mi? Biz nereden bilelim tahtayı yapan kişi olsam anca parasını mamasını verir foruma salardım yazın çizin diye.

Yok biz Tahtacı değiliz. Çuvalı mızrağı görürüz anca. Uçar mı kaçar mı bilmeyiz. Tavsiye filan vermeyiz. Gördüğümüz şey olursa da "böyle de bir şey var" deriz. Bundan bir halt olmaz demeyiz.

7. Bu aileyi hiç tanımamışlar.

8. Adam yıllar boyu ciroyu baskılamak için yapmadığı dümeni bırakmadı. Her sene Erzin gibi bir santral 3 ay bakıma girer mi hiç. Ciro olmayınca kâr yok. Kâr olmayınca vergi yok. Vergi olmayınca her ne hikmetse borç azalıyor. Bu sene de 3 ay bakıma almazsa hatırım kalır.. ki onun da yolunu yaptı KAP haberiyle.

Çekler bu PD ile % ortaklığı devretsin artık dimi yani. Bir daha nerede bulacaklar bu zenginliği.

Not1: Yatırım tavsiyesi değildir. Yukarıdaki yazdıklarım da değildir. Yukarıdaki yazılanların sertleşmesinin sebebi, direkt nickname konu edilip hedef gösterilmesi sebebiyledir. Petkm ve Trcas başlıklarının üstadları bakar ekran görüntüsü yollarlar artık beni blokladıysa :)

Not2: Yıllarca dışarıdan bakanların gördükleri yok sayılıyor. Foruma yeni gelmiş olmak bir şey ifade etmez.

Not3: Wind of Change, Scorpions.

Sayfa 437/454 İlkİlk ... 337387427435436437438439447 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •