Sayfa 455/455 İlkİlk ... 355405445453454455
Arama sonucu : 3640 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

Mesela devlet bunlarla enka benzeri 15-20yillik garantili alim sozlesmesi imzalasaydi paraya para demeyeceklerdi.

2. Sermaye Piyasası Kurulu Kurumsal Yönetim İlkeleri ve Tebliğleri gereğince, Şirketimizin 3 Mayıs 2024 tarihinde yapılacak 2023 yılına ait Olağan Genel Kurul toplantısında görüşülecek konular ile ilgili olarak açıklanması gereken bilgi, belge ve raporlar, ilişikte ve Şirketimiz internet sitesinde Yatırımcı İlişkileri bölümünde ilan edilen "Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı"nda yatırımcılarımızın bilgisine sunulmuş olup, açıklanan bilgilerde değişiklik olması halinde bilgilendirme notlarında gerekli güncellemeler yapılacaktır.

3. Genel kurula kimler geliyor?

Menü oldukça zengin :

Çay , kahve , hatta susamlı simit bile veriyorlar.

Tavsiyem, kahvaltinizi edin, çıkın.

Içerde körler sağırlar birbirini ağırlayacak

4. Mevzu burada duğümleniyor:

Niyetleri beklentileri neymiş,sorgulamakta fayda var

14 - Türk Ticaret Kanunu'nun 505. maddesine istinaden; Sermaye Piyasası Kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve yürürlükteki sair mevzuat hükümleri çerçevesinde borçlanma araçlarının ihraç edilmesi, ihraçla ilgili diğer tüm konuların belirlenmesi ve ihraç işlemlerinin gerçekleştirilmesi için Yönetim Kurulu'na yetki verilmesi,

5. teknikcileri aldı bir telaş

Fibonacci desteğine geldi deyip yüklü alsak mı?

Aşağıda GAP var deyip uzak mı dursak?
    Şaka maka 7'ye inmesini bekleyenler bile var.

Hepsini yazın, 3 vakte kadar hangisi tutarsa çıkın, " ben bilmiştim" diye bas bas bağırın.

Yatırım tavsiyesi degildir

6.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    teknikcileri aldı bir telaş

Fibonacci desteğine geldi deyip yüklü alsak mı?

Aşağıda GAP var deyip uzak mı dursak?
    Şaka maka 7'ye inmesini bekleyenler bile var.

Hepsini yazın, 3 vakte kadar hangisi tutarsa çıkın, " ben bilmiştim" diye bas bas bağırın.

Yatırım tavsiyesi degildir
    Hor görme Teknikçi kardeşleri..

Teknikçilik, geçmişe bakıp geleceği tahmin edebilme sanatıdır. (ne zaman sanat olduysa !)

Aynen doktorlar gibi.. Kaliteli ülkelerde "Malpractice" davaları, hepsini aynı kalitede olmadığını gösteriyor.

Resmi önümüze koyar, tecrübemize binaen çiziktiririz ve üfürürüz..

Kimi güzel üfürür, kimisi tükrük saçar, ortalığı batırır.. Bunu yapmak herkesin Hakkıdır. Hor görmiyelim.

Neticede para falan da istemiyoruz.

İşte resim..

Geçmişi orada..

Ne zaman ayaklanmış.. daha sonra ciddi bir "Refractory period" a ihtiyaç göstermiş..

Çook normal yane..

Şimdi, tahminler pardon üfürmem gelsin..

En az 1 sene ve 7 diyeni haklı buluyorum.

Tam karar için önce bir dip ve tepki ile üst kanalı koysun..

Yanee çooook erken aslında..

7. Izmirli hocam siz yine genel resme bakıyorsunuz.

Başkası olsa 28'den geri dönüşte 26destek 23 kuvvetli destek diye olmayan seviyeleri destek diye üfürürdü. Dikkat ettim, twitterda kimse destek pivot seviyesi falan ilan etmedi.

Köpeksiz köyde. Grafiği istediği gibi çizecek. Şuraya bir destek seviyesi koyalim, burasi direnç olarak çalışmiş olsun...

7tl bana hayal gibi geliyor.

O kadar gap kadı kızında da olur

8. Toplantı tutanakları yayınlandı. Merak ettiğim 3 konu vardı:

ilki kemah hes. Tcdd 'nin hala bir calismasi olmadigini ogrendik.

Ikinci konu, Khabat-Irak'tan bize ne katkı geldigi idi. Onu maalesef soran olmamış.

Üçüncü konu, hasan aksu'nun 28 liradan satıp satmadığı idi ;) satmamis, hala 300bin lotu var. bu adamdaki inat katırda yok :)

Sayfa 455/455 İlkİlk ... 355405445453454455

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •