Sayfa 40/1049 İlkİlk ... 30383940414250901405401040 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 313 - 320 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Dun aksam annemin ve kardesimin 140 tane litecoinini poloniexde change yaptim.... sys sc etc ftc ppc.... gibi 7 parcaya boldum 4168 dolardi ilk giriste su anda 4500 dolar civari oldu.... 1 gunde kardesim sok halinde😀

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    Dun aksam annemin ve kardesimin 140 tane litecoinini poloniexde change yaptim.... sys sc etc ftc ppc.... gibi 7 parcaya boldum 4168 dolardi ilk giriste su anda 4500 dolar civari oldu.... 1 gunde kardesim sok halinde��

Şu altcoinlere bi ben güvenemedim. 2013'ten beri izliyorum sadece. İniyorlar çıkıyorlar bakıyorum anca. Eth'ten yediğim kazık da bu korkaklığım yüzünden oldu hep.

3. Insan 1 kere olur.... kaybedecegin parayi yatirma 100 dolar koy gecsin mesela sadece oynas bakalim...gitse nekadar gidecekki.... sizki 250 dolara bitcoin almis adamsiniz bekleyebiliyosunuz demekki...denemeden olmaz....

4. Arkadaşlar,bu bitcoinle büyük paralarla oynayanlarda ciddi sağlam sinir gerekli,375 tl ile deneme amaçlı girdim,geçen hafta 65 dolara indi,bu sabah 125 doları gördüm,oynaklık çok fazla,kalp krizi sebebi

5.  Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    Insan 1 kere olur.... kaybedecegin parayi yatirma 100 dolar koy gecsin mesela sadece oynas bakalim...gitse nekadar gidecekki.... sizki 250 dolara bitcoin almis adamsiniz bekleyebiliyosunuz demekki...denemeden olmaz....

Yok yaw 250 neredeee... Maliyetim düşük de o kadar düşük değil. Bir de şimdi alayı şişti, düşükken yatırmadık, buradan girmek tam çarpılmalık :D

Herkes böyle düşünecek kimse almayınca bütün koyinler bir kere daha çakılacak. O zaman girecem söz.

Bitcoin cryptoların altını gibi olduğu için güvenim tam bir de. Yavaş mavaş (diğerlerine göre yani, yoksa 2-3 ayda %150 karı kim kaybetmiş biz bulalım) yine artıyor. Düşse topluyor. Altcoinler öldü mü toplaması yılları buluyor. Gerçi onlarda da ölen mölen yok bu aralar hepsi rekor kırıyor

6.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,bu bitcoinle büyük paralarla oynayanlarda ciddi sağlam sinir gerekli,375 tl ile deneme amaçlı girdim,geçen hafta 65 dolara indi,bu sabah 125 doları gördüm,oynaklık çok fazla,kalp krizi sebebi
    Hos geldiniz.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. https://i.hizliresim.com/r2d65m.png

Etheryum

Gostere gostere gitti.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ben 2013 krizini bizzat gördüm bir de. O sıralar tanıştım bu nane ile. Gox zamanları.

İyice çakıldıktan sonra çıkmaya başlarken topladım bir miktar ama bilsem buralara kadar gelecek varımı yoğumu basardım 500-600 dolarlardayken.

Bu etheryumun 2 ayda bu kadar artması da beni işkillendiriyor. Bir de açık kaynak kodlusun yani, rakibi stratis de geldi #c tabanlı. O da bastırıyor arkadan.

Bunlar böyle bir sürü olunca enflasyon olmayacak mı? O zaman ether in ne özelliği kalacak?

Bitcoin'e birşey olmaz ama. Adı yeter.
    Son düzenleme : Patrick Bateman; 07-06-2017 saat: 00:19.

Sayfa 40/1049 İlkİlk ... 30383940414250901405401040 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •