Sayfa 403/1049 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 3,217 - 3,224 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    temel hikayesi olmayan kriptolar çiftlikbank. uyarmış olayımda arkadaşlar giren araştırsın.
    Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Ripple uzun zaman sonra btc ye göre değer kazandı. Devam etmesi dileğimizle..

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1

Ripple dönüş sinyali veriyor. Eğer haklı isem güçlü el BTC yi zayıf ellere bırakıp bir kaç sağlam altcoine giriş yapıyor olmalı.
    Zayıf eller zaten BTC yi uzun bir inatlaşmadan sonra ikna olarak satacaklar.
    Şu an BTC ye neden satış gelmiyor sebebi bu olur.

Bugünlerde BTC ye karşı düşmeyenlere dikkat edin (ilk 20)

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    BTC nin bu seviyelerde sürünmesi çok normal. çünkü bu seviyelerden daha önce 2 kere döndü.
    Başarılı trade edenler hadi bir daha diye giriyor. Edemeyenler ekstra para sokuyor.
    Uzaktan bakıp kalanlar altlarını satıp hadi BTC diye bağırıyor.

Güçlü el buralardan arz ediyor olmalı (sakince). Bir kısım BTC ile de gelecek gördüğü alt lara giriyor olmalı. Ben bunlardan biri olarak teknik olarak da baktığım XRP dedim.

Bu XRP trenine elbet buradan çıkanları/btc de sıkışıp kalanları geri binderecek. İşte esas BTC dibi o zamanlar oluşur.

Sıralama şu şekilde.

Bir kaç alt coin önce çıkar. (ETH zannetmiyorum, daha çok 3.nesile geçişteki kriptolar, yeniler)
    BTC diplere gider.
    Bu bir kaç alt coin tepelerde BTC diplerde iken BTC ye geçiş.
    BTC yolun 3/4 ünde iken geride unutulmuş alt coinler biraz gazlanır.
    Mutlu son.

Psikolojik YAS süreci

5. Yükselenlerde ben oyumu ICX'ten yana kullanacağım. 50 centten 70 cente gitti, 65 altına düzeltirse bir miktar alıp atarım kenara. Hazır mainnet'i de çıkmış yeni coin olmuş. Kendi cüzdanında dursun bakalım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    ICX in de grafiği güzel bence.

Psikolojik YAS süreci

7.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    ICX in de grafiği güzel bence.
    13 dolara vurmuş ve bu son düşüşte 45 cente değmiş. Beni cezbetmesinin nedenleri;

- Fiyatının çok fazla düşmüş olması. Neredeyse 28 kat.
    - Nispeten yeni jenerasyon kripto olması. Tam emin değilim ama yaklaşık 2 yıllık bir mazisi var. Utility coin sınıfında. Yani ne para birimi olmayı hedefliyor, ne de kredi kartı ya da online ödeme sistemlerinin yerine geçmek istiyor. Block zincirlerini birbirleriyle konuşturma, kendi merkezsiz borsası(idex) ve Dapps hedefleri var.
    - Yakın zamanda kendi zincirine geçerek coin haline gelmiş olması. Geçiş tamamlandı mı bimiyorum hala tokenlardan ICX coine dönüşüm devam ediyor olabilir. Ancak sonuç olarak kendi mainnet'inde kendi cüzdanı olacak ve ledger wallet için çalışmalar da devam ediyor.

8.  Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    13 dolara vurmuş ve bu son düşüşte 45 cente değmiş. Beni cezbetmesinin nedenleri;

- Fiyatının çok fazla düşmüş olması. Neredeyse 28 kat.
    - Nispeten yeni jenerasyon kripto olması. Tam emin değilim ama yaklaşık 2 yıllık bir mazisi var. Utility coin sınıfında. Yani ne para birimi olmayı hedefliyor, ne de kredi kartı ya da online ödeme sistemlerinin yerine geçmek istiyor. Block zincirlerini birbirleriyle konuşturma, kendi merkezsiz borsası(idex) ve Dapps hedefleri var.
    - Yakın zamanda kendi zincirine geçerek coin haline gelmiş olması. Geçiş tamamlandı mı bimiyorum hala tokenlardan ICX coine dönüşüm devam ediyor olabilir. Ancak sonuç olarak kendi mainnet'inde kendi cüzdanı olacak ve ledger wallet için çalışmalar da devam ediyor.
    Güncelliyorum; Ledge wallet desteği çıkmış durumda.

Sayfa 403/1049 İlkİlk ... 303353393401402403404405413453503903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •