Sayfa 476/1049 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576976 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. Orada çok güzel bir Tobo formasyonu var hedef ( C = A ) fakat sonuçta bu xrp / Btc paritesi . Bence olası senaryo şu şekilde olucak Btc 2750 Usd çekilirken bu formasyon çalışıp yukarı kıracak ( C= A ) fakat elimizde ki mal btc cinsinden değer kazanmış olsada Usd cinsinden Btc değer kaybettiği için cebimizde ki para aynı kalıcak. Sonuç xrp güçlü duruyor olucak
    xrp için malesef Usd cinsinden bakınca olası büyük çekilmede 0.10 cent civarı bana daha makul gözükür. benim küreden de gözküken bu . Bu saatten sonra her türlü olumlu haber'i piyasa mal devretmek için kullanıcaktır . Ortam sakinleşince hepsinden alınıp makul ölçüde denenebilir. Bu arada Halbank Efsane gözüyor Hodl yapılacaksa kanalın alt bandından alınıp misss gibi üzerine yatılabilir , ben kaçırmışım
     Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku

.
    .
    XRP/BTC çok pis patlayacak bence.

Tohumdu filiz oldu daha.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    mixolydiantr uzun vade haklısın. BTC git gide emektar ms-dos hissi verecek. Gerçi bunu bir senedir yazıyoruz. Kripto dünyası elbet devam edecek. Biz benzetecek isek günümüüz androidi gibi olacak coini arıyoruz. Şu anki XRP şu an en fazla windows xp olabilir. Belki bir süre aynı xp gibi bununla idare ederiz. Market capte 1.sıraya gelir ise şaşırmam.

BTC = Ms-Dos
    Ether = Windows 3.1 belki windows 98
    XRP = Windows xp

Verge ise Linux benzetebiliriz. Şu coin dünyasında gördüğüm en gizli olabilen coin. Bu da ölmez de tat vermez bence.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    mixolydiantr uzun vade haklısın. BTC git gide emektar ms-dos hissi verecek. Gerçi bunu bir senedir yazıyoruz. Kripto dünyası elbet devam edecek. Biz benzetecek isek günümüüz androidi gibi olacak coini arıyoruz. Şu anki XRP şu an en fazla windows xp olabilir. Belki bir süre aynı xp gibi bununla idare ederiz. Market capte 1.sıraya gelir ise şaşırmam.

BTC = Ms-Dos
    Ether = Windows 3.1 belki windows 98
    XRP = Windows xp

Verge ise Linux benzetebiliriz. Şu coin dünyasında gördüğüm en gizli olabilen coin. Bu da ölmez de tat vermez bence.
    Hocam BTC 30 rsi altına düşer de kalıcı olursa 1000 veya 1200 usd ye kadar geri çekilebilir deniliyor. O zaman xrp ne olur? 0.1 usd görebilir düz mantıkla.Buna katılır mısınız? Sizin görüşleriniz nedir? Teşekkürler.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

XRP/USD 0,29 $ BİTFİNEX....

BTC/USD 3262$ BİTFİNEX....

Bana her şey Nusret eti hatırlatıyor...

6.  Alıntı Originally Posted by ilkerx Yazıyı Oku
    BTC/USD 3262$ BİTFİNEX....

Bana her şey Nusret eti hatırlatıyor...

Btc den cacık olmaz ..8000 dolarken 30.000 gömdüm... para buhar olcak.... crypto bittti... geleneksel para kazanan kimse artık girmez bu işe...

sevgili dostlar, takılıyorum ya, anlayışınız için sağolun.

daha önce de belirttim galiba, 2,500-3,500 arasında ölçülü kar ezerek geçici/kalıcı risk almaya niyetleneli epey olduydu. geldik. az zararla niyetin gereğine çalışıyorum. secbul da okumuş buralarda bişiler, iyi işte.

olmadı olmaz. oldu, şahane olur. yoksa aşağısı var tabii bakınca. 3-4 haftadır haftalık bollingerin içine zor uğruyoruz yanılmıyorsam.
    sert indi.

Alıntı Originally Posted by mixolydiantr Yazıyı Oku
    Benim küreden gözüke bu ,
    pull back yapalım >>> geyiktir

Sayfa 476/1049 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz