Sayfa 237/1049 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. ripple 3 ay sonra 10$ olacağı konuşuluyor,2018 sonu 30$ tahminleri var.

2. Algoritmik çıkış yerini algoritmik düşüşe bıraktı.

İşlem hacmi her bir gün 1 ila 2milyon btc ederi kadar oluyor. Diğer coinlerde bu şekilde manipüle ediliyor.

Tahtaya fazlasıyla hakim manipülatör mevcut.

BTC de 2 ihtimal aklıma geliyor:

1-) Yukarıda yazıldığı gibi yani bir pizza alacak para kalsa hissiyatı çoğunluk yatırımcıda oluşup satışa geçtiklerinde alabildikleri kadar malı alıp yukarıya aynı algoritma ile süreceklerdir.

Ama 3000'den 9bin'e mi 1000'den 10bine mi orasını kol kesen yatırımcıdan aldıkları btc miktarı belirleyecek.

2-) Diğer bir ihtimal ise BTC varant'ları çıktı, ekip bu sefer oradan milleti çarpacak şekilde hareket ediyor olabilir.

Bu algortimanın benzeri bistte çalışıyor, yükseltirken bariz bir şekilde saniyesi saniyesine aynı anda endeks hisselerinden bazılarına alım yada satım geliyor. Bir kaç dalga vuruyorlar, her bir dalga Bisti anında yüzde 0,3 0,4 aşağı yukarı yapıyor, viop ten malı görtürüyor bunlar.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Algoritmik çıkış yerini algoritmik düşüşe bıraktı.

İşlem hacmi her bir gün 1 ila 2milyon btc ederi kadar oluyor. Diğer coinlerde bu şekilde manipüle ediliyor.

Tahtaya fazlasıyla hakim manipülatör mevcut.

BTC de 2 ihtimal aklıma geliyor:

1-) Yukarıda yazıldığı gibi yani bir pizza alacak para kalsa hissiyatı çoğunluk yatırımcıda oluşup satışa geçtiklerinde alabildikleri kadar malı alıp yukarıya aynı algoritma ile süreceklerdir.

Ama 3000'den 9bin'e mi 1000'den 10bine mi orasını kol kesen yatırımcıdan aldıkları btc miktarı belirleyecek.

2-) Diğer bir ihtimal ise BTC varant'ları çıktı, ekip bu sefer oradan milleti çarpacak şekilde hareket ediyor olabilir.

Bu algortimanın benzeri bistte çalışıyor, yükseltirken bariz bir şekilde saniyesi saniyesine aynı anda endeks hisselerinden bazılarına alım yada satım geliyor. Bir kaç dalga vuruyorlar, her bir dalga Bisti anında yüzde 0,3 0,4 aşağı yukarı yapıyor, viop ten malı görtürüyor bunlar.
    kol kesmeyip holdlayan bu piyasada her türlü kazanır.mal zararına verilmez kural budur.bütün piyasalar için bu geçerlidir.

4. Ahahhahahahahahhahahahahah

5. Dogru diyorsunuz...zübeyde hanim doğum evi var bursada onun karsisindaki simitciler bile konusuyorlardi bitkoyun alalim la 100 bin dolar olacamiş simitciligi birakiriz diyorlardi...hala konusuyorlar ahahahhaha

6.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Dogru diyorsunuz...zübeyde hanim doğum evi var bursada onun karsisindaki simitciler bile konusuyorlardi bitkoyun alalim la 100 bin dolar olacamiş simitciligi birakiriz diyorlardi...hala konusuyorlar ahahahhaha
    ne kadar terste kaldın? NE bu panik? 70k TL den aşağı zarar kabul etmiyorum haa

7.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Dogru diyorsunuz...zübeyde hanim doğum evi var bursada onun karsisindaki simitciler bile konusuyorlardi bitkoyun alalim la 100 bin dolar olacamiş simitciligi birakiriz diyorlardi...hala konusuyorlar ahahahhaha
    Dostum
    Harika yorumlar yapmışsınız
    Teşekkürler
    Böyle sıkıntılı bir gün de çok iyi
    Geldi.
    Elinize konumuza yüreğine
    Sağlık.

Lenovo K33a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    Sayın Krokodil, ben size komodo demedim mokoko dedim, siz komodo'yu araştırmışsınız. Mokoko'yu araştırın!

Sayfa 237/1049 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287337737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •