Special Days Image
Sayfa 391/1049 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by emremert7871 Yazıyı Oku
    hocam,

"boşa konuşuyorsunuz 0 hacim, robotlarla işlem dönüyor." dediniz değil mi?

trendin gidişatı açısından elbette fikir verir,

ancak aslolan fiyattır, hacimli veya hacimsiz...

ama ne zaman? mesela 5700 de iken, mesela xlm 0,18, mesela ripple 0,42 iken...

oralardan alabildiysen buralarda asla boş konuşmazsın

mesela o fiyatlardan ben aldım ama birini 6700 de, birini 0,22 de birini 0,46 da sattım...

çok şükür iyi para ama ya tutsaydım şu an heralde bu forumda en dolu ben konuşurdum, hem de dolu dolu

bol kazançlar...
    Bende sadece xrp var(%80 üzeri)
    0.50 altında heryerden aldım ortalamam 43-45 arası ve miktar olarakta aşırı yüklü
    ayrıca eth ve asla satmayacağım btclerim var birazda Iota düşünüyorum ilerisi için.
    Bundan 2 ay önce arkadaşımla konuştuğum whatsapp diyalogunu yapıştırayımmı buraya?
    7-21 temmuz arası hareketin başlamasını bekliyorum diye yazmıştım.
    Ama başlamadı.
    Boş konuşuyorsunuz demedim ayrıca
    Boşa yani boş yere konuşuyorsunuz dedim
    Robot işlemleride hiçbirşeyin gidişatına yön vermez
    Bugün ben elimdeki xrp leri yazsam coinmarketcap'e göre en hacimli 5.markette bile akşama kadar satışı bitmez
    görüyoruzda konuşuyoruz heralde
    Grafikler falanda hikaye
    kriptoların neden tekte %30 + veya - yaptığını biliyormusun?
    tüm dünya aynı anda alıp satıyorda ondan. Şu anda dünyada ilgi çeken yatırım araçlarından değil, herkes takipte ama kıvılcım çakan yok. %10-15 lik hareketler bile hacimsiz.
    Ama gel soralım burda 100de 95 itiraz eder.
    Neyse bilen bildiği gibi yapsın beş dk sonra %10 daha yapsa yine hacimsiz işte ben yüklü malımı satamıyorum...
    Geçen sene 20sn içinde gidiyordu...
    Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Keşke tüm işlemler robot olsa.. O zaman kazanma ihtimaliniz yüksek olurdu.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1

(4) ün ilk bacağı A noktasal gelmiş olabilir. Kırık yapıda olabilir (Kırmızı çizdiğim gibi) direk 38.2 leterek de (4) olabilir.

Direk aşağı TREND olarak da basabilir, sonuçta çıkarken 38.2 görüldü. Bunlar tehlikeli tahminler aslında.

Bizim ana fikrimiz / trend tahminimiz aşağı yönlü çünkü (Sonbahar dipli)
    Ve bu dibe giderken bu günlerdeki gibi düzeltme bekliyorduk gayet şık da durdu.

Psikolojik YAS süreci

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1

(B) yi de tamamladık gibi. En tehlikelisi budur. Belki de (B) değil aşağı sayım 2 dir. (C) de tutunursa longa birazcık daha şans var.(ideal veya extrem)

Psikolojik YAS süreci

5. Secbul hocam siz grafikler ile BTC nin yönü konusunda paylaşımlar yapıyorsunuz çok sağolun emekleriniz için. BTC iki gündür bı çıkış yaptı Altcoinler önce BTC ile çıkış yaptı bugün ise BTC yerini korurken Altcoinler düşüşe geçti. Burdan anlaşılıyor ki önce kripto paralara bi para girişi oldu o yüzden BTC ve Altcoinler yükseldi, sonrasında ise para girişi azaldığı için BTC konumunu korurken Altcoinler düşüşe geçti.
    BTC nin yönünü teknik analiz ile takip etmek mümkün olabiliyor ancak şu lanet olası Altcoinler BTC yükselse de düşse de hep düşüyor. Ocak ayına göre BTC fiyatı dolar bazında neredeyse 1/3'ne kadar düşerken Altcoinler her biri farklı düşüşler gösterse de 1/4'ne 1/5'ne kadar düşmüş durumda. Kısacası Ocak aylarında kripto piyasina girmiş bir kişi 20.000 dolardan BTC almış ve ve aldığı Altcoinleri 1/5'ne düşmüş birinin parası totalde 1/15'ne düşmüş durumda. O tarihlerde 15.000tl si olan kişinin suanki parası 1.000tl ye düşmüş durumda.
    Kisacas Aşırı kaygan ve aşırı enteresan bir dünya bu Kripto dünyası...

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Önceki dususlerde aynısı oldu. Bunu aylar önce yazarak uyardım. Btc düşerken bunlar daha fazla düşer.

Psikolojik YAS süreci

7. BTC dominance %44.9 olmuş. 7400 civarında yerinde sayarken ETH 460 altına da indi. Onunla beraber altlar da hatırı sayılır geri çekildi dünden beri. Para BTC'ye kayıyor çaktırmadan sanırım, oradan da USD ve Tether'e satış olarak geri dönerse 7000$'nin altını çok rahat görür. Bence şu ara gidişat böyle olacak gibi sanki. Hoş bir görüntü yok ortada.

Sn. Secbul'un grafiğindeki (C),(4) noktaları(7000$ USD) gerçekten kritik görünüyor. Hafif düzeltme mi yoksa "hadi size bu kadar eğlence yeter, fazla beklentiye girmişsiniz" deyip BTC yine negatif yönde borusunu mu öttürecek, merakla izliyorum.

Y.T.D.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    teknik meknik yok bomboş kendi egonuzu tatmin ediyorsunuz aksini iddia eden dönüp baksın bitcoin hareketlerine.
    7milyarlık dünyanın aynı anda alıp sattığı ve tavan-taban olmadığı bir hisse kağıdı btc ve tüm altcoinler. tekniği zartı zurtu yok trene binicen doğru yerde inicen, uyuyakalıp durağı kaçırma yeter.
    Ytd

Sayfa 391/1049 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •