Special Days Image
Sayfa 109/491 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 865 - 872 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

Torba yasa,sermaye enflasyon olumlu farklarını nasıl görmez,inanılır gibi değil,
    Sermaye yıllar itibarı ile eridi,erimeye devam ediyor işte,,buna çözüm %1 ceza mı olacak.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Bundan bir şey çıkmaz,,,torba yasada 2017 ve öncesi geçmiş yıl karlarına uygulanmayacak diyor,,,bir de %1 hiç bir zaman caydırıcı ve müeyyide güdücü olmaz.
    Valla 60000000 da 600000 ediyor diğer aciklarinida sonra yazarım şirket bilerek 600000 zarar ettirilecek sonucda haklimiymisim?

Alıntı Originally Posted by rosene23 Yazıyı Oku
    Valla 60000000 da 600000 ediyor diğer aciklarinida sonra yazarım şirket bilerek 600000 zarar ettirilecek sonucda haklimiymisim?
    Sn rosene23,,,,,,,,60 milyonu nerden buldunuz bilmiyorum ama,,torba yasa,2017 yılı ve öncesi karları kapsamaz diyor.
    32 milyon enflasyon farkını ilave etmiyor da,geçmiş yıl karlarını mı sermayeye katacak.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Sn rosene23,,,,,,,,60 milyonu nerden buldunuz bilmiyorum ama,,torba yasa,2017 yılı ve öncesi karları kapsamaz diyor.
    32 milyon enflasyon farkını ilave etmiyor da,geçmiş yıl karlarını mı sermayeye katacak.
    Orayı anlamamıştım demek ki artık düşük göstermelerinin sebebi bu karı 11 den 3 e

çımento işi memlekette bir kaç yıl zarar yazdıracak görünüyor..bu kağıdın bilanosu azla azala zarara doğru gidiyor...bu ne demektir..toprağı işleyip satan bile zarar edecekse bu sektör bir kaç yıl nadas ıstıyor..bu kağıtda böyle devam ederse 1000 milyon altına ınmesi şaşırtıcı olmaz..zarar edende durmaktansa , karını kademe kademe artırana kaymak daha iyi fikirdir..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by meho Yazıyı Oku
    çımento işi memlekette bir kaç yıl zarar yazdıracak
    görünüyor..bu kağıdın bilanosu azla azala zarara doğru gidiyor...bu ne demektir..toprağı işleyip satan bile zarar edecekse bu sektör bir kaç yıl nadas ıstıyor..bu kağıtda böyle devam ederse 1000 milyon altına ınmesi şaşırtıcı olmaz..zarar edende durmaktansa , karını kademe kademe artırana kaymak daha iyi fikirdir..
    Sayın meho en beğendiğim yorumlara imza atiyorsunuz şimdi diyeceksiniz ki sen kendini ne kadar büyük görüyorsun ama yinede yazayım çimento sektörünün en güzel sektör olduğunu ve düşüşün sonra en güzel vole için hazırlandığını düşünüyorum yeniden şehir planlaması Suriye'nin inşası asvalt yerine beton kullanımından yol inşası gibi bir çok plan var ben bunlsri deşifre ettiğimde bsoke 0.90 kutusu ve bahsettiğim ekip batı Söke'de mevcut hemen yeni strateji yapıp batı Söke'de 1.30 gösterdiler sebebini de sizin yorumlarınız ortustustururuyorum zamanla oynayıp çimento sektörünü kalkmasını otelediler bu arada bati şoke için düşüş olsa bile arttırarak düşüşü sonraya erteleyip 1.10 üstü satıp altdan toplama planı yapmışlar gibi duruyor şimdi neden ybtas sayfasında bunlari yazıyorsun sorusu akla gelir ekip aynı ekip sonucda fiyat hissenin kazancıyla doğru orantiliysa neden 11 milyon kar varken hisse 3000 lira 3 milyon kardaykenyine 3000 kiraları gördü demek ki edilen kar ile alakalı değil şirket fiyatı şunu yapabilirler düşürüp altdan toplamak için 1750 stratejisi sonucda ben 2019 demiştim planı oteledilerse üç/beş yıl olur Max ky düşen hisse düştükçe almak ve bu adamlar kaç yıl bekliyorsa bizlerde beklemeliyiz bu sadece ybtas değil afyon aslan konya goltas nuhcimento hepsi için geçerli zamanı kendileri ayarlar bende düştükçe yorumlarimi ona göre yaparım 100 lerce borsacı arkadaşım var ben donen dolapları yaydikca 1000 lira olsa bile toplanıp beklenmeli diyorum onlar nasıl bekliyorsa bizde bekliyelim ASELSAN gibi kağıda girip 7/8 yıl beklemediğimiz için ky yiz büyük yatırımcı olmak için tek kozları olan biktirma projesini yenmeliyiz buda her yüzde yirmi dususde hisseyi onlar toplayacagina biz toplarsak planları alt üst olur ben şahsım adina düşmesini dört gözle bekliyorum daha öncede yazdım bazı kağıtlar düştükçe güzelleşir ama adamlar i izliyorum takılıp kaldılar 2000 de onlarda ne yapacağını bilemiyor satsalar satıcı yok durum oldukça karışık sonucda su an önceki yorumlarının hepsi resetlendi santranc gibi bir durum var kalan tas değil taslarin tahtada konumlandığı yer önemli 😉

7. Tebrik ederim sayin Rosane.
    Ayni fikirdeyim. Yibitaş isBir petrokent merit 'te bunlar oluyo iste

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

sayın rosene23. batı soke 90 kuruş bir işaret olarak algılandı..ama bizim borsa farklı çalıştığından devamlı kendimizi yenilememiz gerekir..örneğin geçmişte afyonun 400 bin dibini bilmiştim sonra hareket başlamadan önce 6 milyon rakamını da tahminledim.getiri 1e 15 olmuş oldu..neyse geçmişi boşverelim. durdonun 2.40 larda dip çalıştığınıda belirttim faydalanan faydalandı..tabi bu formda her zaman olmuyorum...şimdilerde konjoktöre gore fiyatı şişmemiş,sektörün krizle alakası olmayan bilanco arta arta gelen ve sermayede düşük olan kağıtları tutmak ve sırasını beklemek gerekiyor..şimdiye kadar speklatörlerin el attıkları çürük kagıtlar oldu ve yatırımcı cesaret edip faydalanamadı..garanti değil ama sanki acsel i ypmaya calışıyorlar..sonra yine sırası geleni yazacam zaman bulursam saygılar..
    Son düzenleme : meho; 28-12-2018 saat: 11:51.
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 109/491 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •