Sayfa 119/491 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 945 - 952 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Hergün 3 öğün bakar oldum.Şimdiye kadar bir açıklama yollaması gerekirdi.Geçmişine bile baktım.Bi terslik var gibi.

Bir iyilik düşünüyor olabilirler,,,100 bin sermaye...........hangi devirde yaşıyoruz.......
    temettü istemiyoruz,ceplerinde kalsın,,,,her yere şikayet ettim,bir yerden ses getirmesini umuyorum.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. Bir abimiz in elinde eski fiziki hisse senetleri varmış nasıl ve hangi değerden nerede dönüştürecegini soruyor bilgisi olan varsa paylasa bilir mi?

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

işbrt,,,1040 dan 10989 oldu,,,%1000 e yakın,,,,,vay bee.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

5. Bundan cacık olur.

6.  Alıntı Originally Posted by metalmen Yazıyı Oku
    Bir abimiz in elinde eski fiziki hisse senetleri varmış nasıl ve hangi değerden nerede dönüştürecegini soruyor bilgisi olan varsa paylasa bilir mi?

MI 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En sağlam bilgiyi şirket merkezinden alırsınız.

7. Bildiğim kadarıyla büyük bir aracı kuruma gidersin onlarda halleder.

Şİrketin 15.05.2019 tarihinde yapılacak olan Olağan Genel Kurul Toplantısı'nda kar dağıtım önerisi olarak; Şirketin sürekli gelişimi ve sürdürülebilir kar dağıtımı amaçlarıyla ve tüm pay sahiplerinin menfaetlerini koruma ilkesi gözetilerek herhangi bir kar dağımı yapılmamasının önerilmesine karar verilmiştir.
    Kim istiyor ki zaten.

Sayfa 119/491 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •