Sayfa 88/491 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 697 - 704 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. katılıyorum. rosen kardeşime.
    sabir unut iki kural

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Question Sayın Rosene

Alıntı Originally Posted by rosene23 Yazıyı Oku
    Yakın zaman🤣🤣🤣 çimento firmalarının hepsinde başlıyacak hareket eş zamanlı olur tahminim bsoke nuhcimento afyon arslan buda kervana katılır ama yakın zamanda zor bundaki beklentiyi bildikleri için yukarı çıkarıp hisseyi kucağa bırakıp tekrar pusuya yatacaklardir bir tek yatırımcinin bile kazanmasını sağlamak istemezler birde asıl merak ettiğim bir konu bu kadar kişi kayda geçiyor hisseyi bir tanesi bile kayda geçirenlerde biri benim babamdan dedemden kaldı diye iki kelam etmiyor ben asıl bu kayda gecirenlerden bir kaç yorum görmek istiyorum senelerdir soguslenmis yüzde 17 lüks payları bence neden iki kelam etmezler anlamıyorum bide hissede cozemedigim bir hareket grafiği var hesapları ve stratejiyi sürekli değiştiriyorlar bı hinlik var ama ben hayra yormuyorum o yüzden kısada bir şey beklemek hayal sayın hocalarımın dediği yapılmalı al unut her 4/5 ayda birde cikmamissa portföy artirilip ceza kesilmeli zaten en büyük cezayı ben keseceğim bu ekibe tam biraz topladık dediklerinde bir bakacaklarki avuçları boş o yüzden bu film uzar gider potansiyeli var biliyorum ama ellerinde mal olmadan tahtayı niye gotursunler diye düşünüyorum.bunlar benim şahsi düşüncem inşallah sizlerin hayalleri gerçekleşir ama doğan cesur ve ekibi ekmek yedirtmez
    Sesi çıkmayan % 17 lik kişiler, yıllar önce anne baba dedeleri tarafindan,memlekete yatırım, coluk çocuğa gelecek olsun diye elde avuçta, kıyıda köşede ne varsa götürüp fabrikanın kuruluşuna destek olmuş hissedarlar, bi çoğu yurdum insanı aklına gelipte kuponlarını bile kesip kar paylarını gidip almamış, kimiside borsanın b sini hayatında görmemiş, çoğu bu konuda yeni bilinçleniyor, kimiside ben gibi çocuğuna dededen yadigar, dokunmayacagim ne olursa olsun diyor ve sessiz sessiz sizleri izleyip bilgi edinmeye çalışıyor vs vs işte o sesi çıkmayan % 17 nin çoğunun durumu budur,( ha bu arada da tüm yatırımcılar paralarının hala pul değerinde oldugunu bilirler)1974yilinda 1 gr altin 83,05 lira 1 hisse yaklaşık 96 gr altin, bu gun 1 hisse yaklaşık 13 gr altin bizim sesimiz kısık arkadaslar

Alıntı Originally Posted by rosene23 Yazıyı Oku
    Tabiki akşamdan sabaha değişmiyor ama yaşımız kadar bilge olan tipitip amca bile kaç tane kagitdan dökülmüş bu adamlarin işi bu kağıt sayarlar milyon lotluk tahtaları sayarlar belli hesapları vardır tahtanın yüzde 90 civarı kendilerinde olmadıkça tahta gitmez bana aselsani 2 liradan alan 40 liradan satan bir ky gösterebilir misiniz bu adamlar ülkedeki tahtaların yüzde 60 ina sahip strateji de mesele şu tipitip amcam ve diğerleri 100 lot satın gorun bir daha alabiliyor musunuz bu fiyatlardan
    her gün 3-5 lot hacim olan hissede kim 100 lot satacak,kim alacak,,100 lot 290000 tl yapıyor,,kimde var bu kadar para.hadi var da diyelim,,,hacimsiz bu hisseye mi gömecek.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

4. Sayın olimpik form Afyon'un hacmi 10 yıl öncesiyle bu gün birmi zaten satan yok adamlarda baskı kuruyor 100 değil 3000 kötü alacak para var bu adamlarda mesele kaçtan alacakları bu kagitdan bile 4100 liraya giderken 60 civarı hacim göründü isterlerse kendi aralarında 60 70 lot değiştirirler ama tahtayı sığ göster mekan ister spekleri ky alırsa aman elinde kalır korkusu vermek için bu klasik bir yontemdir milyon lotluk tahtaları dakika işlemlerin bile milyon lotlari kendi aralarında al ver yapar spekleri tahtada hacim varmış gibi göstermek için halbuki sağ cep sol cep olayi nzn 66 dizede cevabınız için teşekkür ederim

5. Rica ederim

6. 10 lot la aşağı verince dahada toplamaz.Yatırım tavsiyesi değildir.Çıkamayan düşer hesabına döndü bu iş.3000 3200 ü geçemedi.

7. Rosene23 doğan cesur yalan oldu.Bu adını sa nını duymadığım adamlar senin canını fena yakmış.Her hissede bunlardan bahsediyorsun.O çok büyük oyuncular günlük hacmi 30 bin 60 bin olan hissede diye de konuşuyorsun.Hala bir cevap vermedin kim bunlar soruma.

8. Abi acemilik zamanlarimdi adam anele de bir günde 8/9 defa sinir noktalarından trade yaptırtdi bana ozbala 2 den gir dedi 3.40 dan bozturttu batı şoke tavan olmadan bir gün önce aldirtti portföyü 3 katına çıkardı 2 haftada sonra başladı ozgyo aldirtti taban bozma dese şu anda trilyonerimdim gözde aldirtti aldım 5 dj sonra taban ne alıyoruz hepsi taban nugyo aldirtti taban bende güveniyorum vardır bir bildiği diyorum meğer önce güven kazanıp sonra bütün paramı sogusleyen ekipde çalışan spekleri biriymiş ben böyle bir şey görmedim adamların hakim olmadığı tahta yoktu sadece 6 aylık bir arkadaşlık da güven kazanıyor sonra milleti soyuyorlar allahlarindan bulsunlar bu tahtayı söyleyen de oydu bedelsiz verilecek birikdirin dedi ama zamanlama önemli birde bende para kalmadı zaten cikarimimi öyle yaptım o dediyse yapacaktır ama yakın zamanda değil milletin elindekileri alıp öyle yapacaklardır.sadece spek gibi işini yapsa sorun yoktu birebir yanlış yönlendirdi hep bende şikayet edemiyorum sonuçta tosuncuga para yatıran karla aynı durumdayım bu borsada tosuncuk çok adamlar hangi hissede yokki gözlerimde gördüm bütün yüzde 60 i ellerinde tatgida ütopya dohol ekipce çalışıyorlar büyük fonları yinetiyorlar bide benim gibi 5/10 kek buldularmi değme keyifkerine bistde değişik bir soygun düzeni oluşturmuş durumdalar allahlarindan bulsunlar onun için deşifre ettim kimse inanmadın bu tarz kişilere

Sayfa 88/491 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •