Sayfa 260/491 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1. Marjın yüzde 10 olması böylr durumlarda bizim icin avantaj ☺

2. Tabanda 52 satıcı var alıcı yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Alıcı nakite çekildi yalnız satıcının hala bu fiyatlara razı olması beni güldürüyor 😂 Bir bedelsiz açıklaması olsa topu 10 binliraya 10 tane almaya razı olacakken şu fiyatlara satmaları gerçekten çok komik neyse günü geldiğinde 100 200 300 alıcı 15 20 satıcı olacak o günler geldiğinde başını taşa vurmazlar umarım

4.  Alıntı Originally Posted by Vekil1924 Yazıyı Oku
    Alıcı nakite çekildi yalnız satıcının hala bu fiyatlara razı olması beni güldürüyor �� Bir bedelsiz açıklaması olsa topu 10 binliraya 10 tane almaya razı olacakken şu fiyatlara satmaları gerçekten çok komik neyse günü geldiğinde 100 200 300 alıcı 15 20 satıcı olacak o günler geldiğinde başını taşa vurmazlar umarım
    aynen katılıyorum. Alıcı pusuya yattı panikle düşenleri daha aşağıdan toplarmıyım hesabında,
    geriye dolaşımda kalan lotların çok azaldığını farkediyorum, 50- 60 lot arası daha bu fiyatlarda anca dolaşan çıkar gibi, birde etkileşimle tabana yazılan lotlar vardır. Neyse bedelsiz verinceye kadar devam.biraz daha eklemek nasip olacakmı bakalım.
    Ben sabır, nasip ve zaman diyorum. YTD.
    Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. kapanış

garanti bakalım, 150 - 200 arasını ne zaman yapacak

6. Panik durumlarında satanlar maliyete bakmaz.Dahada aşağısını düşğnürler.Nasılki yüksek fiyattan alanlar daima daha üstü düşündükleri gibi.Buradaki fark üstten alan zarar etsede satış yapmadığı zaman zarar etmiş olmaz.Bi arkadaş vardı 6.200 den almıştı baya zararda falan ama içi rahat olsun.Ben yıllardır bu pöip te işbir yibitaş yonga olarak bejledim.Az çok biöen vardır beni.Muradıma erdim bana alınmaz bu hisseler dediler.Yonga bana sermaye oldu hepsi 30 lottu ama güzel oldu.Mecburiyetten sattım gerçi .

7. Avrupa ve amerika vadeliler artıda, bugün bizim borsada artıya döner artık, şu kara bulutlar dağılsın bir üzerimizden kaldığımız yerden devam edelim, yolumuza bakalım sabırla

8. Param gelince tekrar kaldığım yerden bu sefer YİBİTAŞ İŞBİR MERİT olarak devam ediyorum.Zamanında alınmaz diyenler yongadan sonra ve saydığım 3 hissenin geçen seneki performansıdan sonra nasıl alırızın peşine düştğler amaaaaa çoğu sabredemedi ve normal hisselere döndüler ve malum zarar herkez zarar gerçi.6.200 den alam kardeş bekle bekle tek sıkıntı umarım borç para değildir.Ben sebepsiz yere rahatım.

Sayfa 260/491 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •