Sayfa 471/491 İlkİlk ... 371421461469470471472473481 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

1 e 250 de şirketin sermayesi 25 milyona yükselir,,,,,zaten sermaye enflasyon düzeltme farklarında birkmiş 1 e 320 mevcut.
    Bu 2023 de kimbilir kaça çıkacak?
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Bu bilançoyu çok merak ediyorum,,,,,,,,bakalım varlıkları değerleyip özkaynağını kaça çıkartacak,,,,,potansiyelin artması,pddd nin düşmesi tercih sebebidir.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

ISATR sermaye 1000 tl,,fiyat 456.000 tl ile tavan.
    ISBTR sermaye 29.000 tl,,fiyat 66.000 tl tavan.

4.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    ISATR sermaye 1000 tl,,fiyat 456.000 tl ile tavan.
    ISBTR sermaye 29.000 tl,,fiyat 66.000 tl tavan.
    2001 yılındaki Ticaret Kanununa göre anonim şirket sermaye alt sınırı 50,000 TL dir. Senin yazdıkların tuhafıma gitti,baktım ve İSATR 80,019 Tl İSBTR 116,007 TL sermaye ile faaliyetteler.
    Bu şirketler İş Bankası kurucu hisseleri olduğundan farklı statüde işlem görüyorlar. Faaliyetleri de kârlılıkları da yok denecek kadar az.

5.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Bu bilançoyu çok merak ediyorum,,,,,,,,bakalım varlıkları değerleyip özkaynağını kaça çıkartacak,,,,,potansiyelin artması,pddd nin düşmesi tercih sebebidir.
    Maddi duran varlık değerlemeleri "isteğe bağlı" oluyor bildiğim kadarı ile. Değerleme yaparsa çok iyi olur tabii ki ama yaptığını pek sanmıyorum. İNŞALLAH DEĞERLEME YAPMIŞTIR.

Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Yonga 80 verdi
    Rkor burdan gelir bence.Gelirde ne zaman.Aslında satsalar o kadar eski fabrika yatırım modarnizasyon falan gerek.
    Ne gereği var.Satsınlar ille bi alıcı çıkar.
    Çok şeymi istedim))))
    Katılıyorum,,,Koskoca Wotarantim yıllık 3-5 milyon kar a fabrika çalıştırıyor,,verimliliği sıfır.

7. Değerleme yapsaydı kap haberlerinde görürdük.değerleme Aralık sonu veya Ocak ayında yapar şirketler genelde.ybtaş haberlerinde değerleme yapıldığına dair bir haber ve emare yok. Örnek Ocak ayında ozgyo değerleme yaptı kap haberlerinde belirtti ve 12 aylık bilançoda da acayip kar yazdığı için hisse 2 ye katladı.kısaca 12 aylıkta değerleme beklemeyin derim, iyi haber ise grafik tam uçuşa geçecek gibi duruyor .12 aylık bilançoda da 12 milyon gibi bir kar bekliyorum. İnşallah yanıltmaz bizi.Bu arada ykb deki muhterem de sata sata bitiremedi

8. Herkese güzel hafta sonları diliyorum arkadaşlar. Hisse geçen hafta küçük yatırımcıyı test etti bana göre. Sabah bir iki işlemle başlayıp öğlen seansında da 3-4 adet yaptı,sonra akşam seansında kim ne yazdıysa topladı. Genelde robotlar devredeydi diye düşünüyorum. Dün (cuma) ise öğleni 8 adet işlemle kapattık,akşam ise ilk eşleşmede 28 adedi sonra 38 adedi gördük. YKB aldıklarını verdi ama alıcı sağlam olunca 23,510 TL den iyi kapattık. P.tesi 24,000 ve üstünden açılışı yaparsa (içimde öyle bir his var nedense) salı çarşamba 25,000 i geçip 27,000 TL direncini test edebiliriz. İnşallah bilançoda da 7,5 ila 10 Milyon TL arası kâr bekliyorum..

Sayfa 471/491 İlkİlk ... 371421461469470471472473481 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •