Special Days Image
Sayfa 111/491 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 3924 madde; 881 - 888 arası.

Konu: YBTAS - Yibitaş İnşaat Proje

Avrupa Komisyonu, kıtanın çimento devlerinden Cimpor Portekiz üzerindeki tek kontrolün Türk şirketi OYAK tarafından devralınmasını onayladı.
    CÖMERT YILDIZ – BORSAGUNDEM.COM / ÖZEL

Merkezi Belçika'nın başkenti Brüksel'de bulunan Avrupa Komisyonu, Cimpor Portekiz üzerindeki tek kontrolün Türk şirketi OYAK tarafından devralınmasını onayladı. Komisyon, farklı coğrafi pazarlarda çalıştıkları için çimento üreticileri arasında rekabet endişesi bulunmadığına karar verdi.
    Yibitaşı da alır mı acaba? Votorantimin taa Brezilyadan şirketi yöntmesi çok zor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

2.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Avrupa Komisyonu, kıtanın çimento devlerinden Cimpor Portekiz üzerindeki tek kontrolün Türk şirketi OYAK tarafından devralınmasını onayladı.
    CÖMERT YILDIZ – BORSAGUNDEM.COM / ÖZEL

Merkezi Belçika'nın başkenti Brüksel'de bulunan Avrupa Komisyonu, Cimpor Portekiz üzerindeki tek kontrolün Türk şirketi OYAK tarafından devralınmasını onayladı. Komisyon, farklı coğrafi pazarlarda çalıştıkları için çimento üreticileri arasında rekabet endişesi bulunmadığına karar verdi.
    Yibitaşı da alır mı acaba? Votorantimin taa Brezilyadan şirketi yöntmesi çok zor.
    Vay be yine ansızın yaptılar yapacaklarını 😔

3. Bize bi etkisi varmi bunun

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by tipitip Yazıyı Oku
    Bize bi etkisi varmi bunun

Yokmuş bende tavan yapar diyordum bcimento aslan Mardin bir iki tane daha yazıyor ybtas adını görmedim .

5. Bahsedilen grup cimbor sanirim
    Bizim grup ise votorantim cimento

günlük pasta

6 aylık pasta

Sayfa 111/491 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •