Sayfa 23/103 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon
Arama sonucu : 824 madde; 177 - 184 arası.

Konu: YONGA - Yonga Mobilya

1. Yesilim 29.02...130 lot alıcı var

2. Beyaz yeşil devam diyorsun.

3. Ah ulan be yesilim.....3 lot daha alış yazabildim 30.18 e şimdi....198 lot 29.02 den geldi....!!!

Pazartesi yongadan 15 lot 1052.30 dan sattığımın parası dönecek...Bu paraya Yeşil alacağım bu şekilde giderse...Alacağım ama bugün inşallah 30 yukarısında kapatmaz....!!!

30 yukarısında kapatırsa başka bir hisseye bakacağız artık.....!!!!

4. Teknik olarak yonga 1050 kar realizasyonu 750 dönmesi lazım.Tabi burda teknik yalan ada ayrı bir konu.

5.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Beyaz yeşil devam diyorsun.
    Aynen.....Yeşiiiiiillll-beyaaaazzz diyorum artık......!!!!

Şu yibitaşta bakalım ne olacak.....2550 deki 10 lot satıcı moralimi bozdu...İnşallah geri gelmez bugün yibitaş...!!!

Yonga da bir dibini bulsun bakarız ona....!!!!

Yesil yeni bir yükselişe başladı gibi....İsbir yesil çıkınca iptal oldu benim için .Ama isbir de bugün 225 i kıracak bana göre ....!!!!

Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Aynen.....Yeşiiiiiillll-beyaaaazzz diyorum artık......!!!!

Şu yibitaşta bakalım ne olacak.....2550 deki 10 lot satıcı moralimi bozdu...İnşallah geri gelmez bugün yibitaş...!!!

Yonga da bir dibini bulsun bakarız ona....!!!!

Yesil yeni bir yükselişe başladı gibi....İsbir yesil çıkınca iptal oldu benim için .Ama isbir de bugün 225 i kıracak bana göre ....!!!!
    Aman Tatar işbirde bir arsalar var bir araziler var görsen tavuklara da iş çıkar nasıl vazgeçersin işbirden?

7. Dur daha yonga alacaksın yibitaş var.Eldeki yeşil beyaz yeter biraz çeşit olsun.

8. Cumadan geldim,yetişemedim 13:55 e...!!!

Sayfa 23/103 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •