Sayfa 34/103 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon
Arama sonucu : 824 madde; 265 - 272 arası.

Konu: YONGA - Yonga Mobilya

Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    Krtek ,karton,konya ,bshev,brisa,aslan,burce,ipeke ,otokar,logo ,datagate ,kront,egeen,boluc,beyaz,flap,izfas,yeşil....Aklim a gelenler bunlar....Ve de şimdi de CEMAS.....!!!!

Ben spek değilim,kimseyle de bir bağım yok...
    Parayı borsadan gördüm, arsaya yatirdim....2010 da 23 bin tl para ile başlamıştım,şimdi ise 19 ocakta 28 bin tl ile Allah in izniyle tekrar başladım benim için parayi buyutebilecegim para ile.....!!!

Aldığım hisseleri de bu topiklerde sizlerle paylasacagim.Arkadaşlık isteklerini kabul etmeyeceğim.Bana yazacak olan da ozelden değil direkt olarak topiklerden yazsın. ....!!!

Artık ana karargah topigim CEMAS topigi olacak arkadaşlar....Buradaki arkadaşlara başarılar diliyorum....Selametle.....!!!!
    Tatar İşbir de de yaz sensiz olmaz İŞBİR !

2. Arkadaşlar eşleşmeleri paylaşmanın bence bu sistemde çok fazla da bir önemi yok hatta forumları okuyorlarsa ki ben çoğu zaman okuduklarını düşünüyorum, tahtaya olumsuz etki yapabileceğini bile zannediyorum. Emir silme diye bir olay var maalesef. Siz buradan şu gün satacam bugün alacam derseniz... Zaten sığ tahtalar ve günde 5 sefer eşleşme oluyor.

3. Arkadaşlar eşleşmeleri cemas sayfasında yazarım müsait oldukça.....!!!

Yesil,beyaz, İsbir,yonga ve yibitaşı...!!!

Duruma göre yonga sayfasında da yazabilirim ,o anki yoğunluğa bağlı.....Siz yine de cemaş topiğine bakın önce....Orada yoksa yonga topiğine bakarsınız....!!!

4. Yonga eşleşme 860

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. 850 kapattı

6. 850

7. Arkalaşlar eşleşmeleri CEMAŞ anakarargahta yazıyorum....!!!

Yazdığım hissler:YEŞİL,BEYAZ,YONGA,YİBİTAŞ ve İSBİR....!!!

8. Tesekkrler tatarramazan.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 34/103 İlkİlk ... 2432333435364484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •