Sayfa 33/103 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 824 madde; 257 - 264 arası.

Konu: YONGA - Yonga Mobilya

1. Teşekkürler bağbozumu.Abim faiz öderken ben o parayı harcayamazdım vicdanım asla rahat etmezdi zor razı ettim kendisini para gene kazanılır ama vicdan rahat olacak.Fikrim ise 7900 bedelsiz olan hisse buralarda kalamaz kalmamalı.Ancak geçmişte güzel karlar açıklamıştı.Geçiçi bir dönemden sonra tekrar kar rakkamları gelebilir.Benim lotları spek aldıysa o da hayrını görsün O kazanacakki arkadaşlarada kazandırsın.

2.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Teşekkürler bağbozumu.Abim faiz öderken ben o parayı harcayamazdım vicdanım asla rahat etmezdi zor razı ettim kendisini para gene kazanılır ama vicdan rahat olacak.Fikrim ise 7900 bedelsiz olan hisse buralarda kalamaz kalmamalı.Ancak geçmişte güzel karlar açıklamıştı.Geçiçi bir dönemden sonra tekrar kar rakkamları gelebilir.Benim lotları spek aldıysa o da hayrını görsün O kazanacakki arkadaşlarada kazandırsın.
    Bence en doğrusunu yapmışsınız Sn.viking. Başımızı yastığa koyduğumuzda vicdanen rahat uyuyabiliyorsak işte gerçek zenginlik bu işte ama bazen hepimiz dünya işlerine dalıp gidiyoruz maalesef. İhtiyacı olana yardım etmedikten sonra cebimizde milyonlar olsa ne anlam ifade eder ama anlayana işte sizi tebrik ederim bu konuda. Yonga ya gelince, ben de geçici bir dönemden sonra tekrar kar açıklayabileceğine katılıyorum ama bence şu andaki fiyatlar bayağı bir risk oluşturuyor. Y.T.D.

3.  Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    Tatar benim için yonga bitti.Sen geçen gün spek senin gibilerin elinden almaya çalışır gibi bir şeyler söylemiştin.Spek alamadı ama hayırlı bir iş için cuma satmam gerekti.1000 den satmadık ama cuma satmamak için çok uğraştım abim ev almak için para arıyordu bende yemişim yonga yı dedim verdim.
     Alıntı Originally Posted by viking Yazıyı Oku
    5 lot kaldı onuda pazartesi vericem umarım yibitaş ta alıcı olur ordada 3 lot var vermem lazım.işbir zaten geçen hafta vermiştim .
    Sonuç itibarıyla şimdilik 2 hisseden ortalama %150 gibi bir kar ile çıktım tabi yibitaş ı da pazartesi satınca ortalama %100 olarak gerçekleşecek.Elimde pazartesi hisse kalmayacak brlki büyük kar kaçırdım ama insanın abisinin ev alması bence bu karlardan daha önemlidir.
    Buraya takılmaya devam ederim ama elinde hisse olmayan biri olarak yazmam uygun olmaz.Maaşımı alın ca 100 lot cemas alim 350 tl iyidir be senin kamikaze hisselerden yakalarsam 350 tl ye gülmeyin lütfen.
    Teşekkürler bağbozumu.Abim faiz öderken ben o parayı harcayamazdım vicdanım asla rahat etmezdi zor razı ettim kendisini para gene kazanılır ama vicdan rahat olacak.Fikrim ise 7900 bedelsiz olan hisse buralarda kalamaz kalmamalı.Ancak geçmişte güzel karlar açıklamıştı.Geçiçi bir dönemden sonra tekrar kar rakkamları gelebilir.Benim lotları spek aldıysa o da hayrını görsün O kazanacakki arkadaşlarada kazandırsın.
    Kardesim benim .....Zenginlik lotta para da değil,gönlünün zenginliginde.....Allah senden razı olsun....Doğru olanı yapmışsın....Abim batirdi. 230 bin tl bankalara borcu varmış.2013 de ortaya çıktı bu....Babam "Oğlum sende para var.Odemezse bu hapse girecek.Bu belediyede zabıta.Maaşı da güzel.Seni ben mağdur etmem ." dedi.Ben de "Ben aynı durumda olsam kardeslerimden biri benim durumumda olsa yardım beklemez miydim?"dedim....Her ay 17.000 er tl para ödedim 5 ayrı bankaya...Şükür ki şimdi toparladı abim.270 bin tlye de haziran ayında dubleks daire aldı.....Abimin hatasıyla yengem ve çocukları çok ağladı.Ben de çok ağladım o zamanlar......Çok da olmadı ama hay gidi günler heeeeyyyy.....!!!

Viking kardesim aslında 1000 tl iken satsan daha iyiydi ama nasip....Ben de 1000 üzerine atmadikca almam. ...Yibitaslari ben de hafta içi infaz edecegim....Ben yeşil -beyaz -cemas takilacagim. .....O zaman yazılarıma cemasta devam edeyim.....!!!!

4. Krtek ,karton,konya ,bshev,brisa,aslan,burce,ipeke ,otokar,logo ,datagate ,kront,egeen,boluc,beyaz,flap,izfas,yeşil....Aklim a gelenler bunlar....Ve de şimdi de CEMAS.....!!!!

Ben spek değilim,kimseyle de bir bağım yok...
    Parayı borsadan gördüm, arsaya yatirdim....2010 da 23 bin tl para ile başlamıştım,şimdi ise 19 ocakta 28 bin tl ile Allah in izniyle tekrar başladım benim için parayi buyutebilecegim para ile.....!!!

Aldığım hisseleri de bu topiklerde sizlerle paylasacagim.Arkadaşlık isteklerini kabul etmeyeceğim.Bana yazacak olan da ozelden değil direkt olarak topiklerden yazsın. ....!!!

Artık ana karargah topigim CEMAS topigi olacak arkadaşlar....Buradaki arkadaşlara başarılar diliyorum....Selametle.....!!!!

5. Sayın tatarramazan hiç olmazsa bu sayfada eşleşmeleri paylaşır mısınız?

6. Sn tatarramazan sizden ricamiz burdan eslesmeri isbir yibitas yonga paylasirsaniz vede gireceginiz hisseleri de paylasirsaniz memnun oluruz.saygi ve selamlar

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Kırma bu kadar insanı burdakilerde bir beklenti içinde .Demrki bu sayfadakiler 3 hissede yoğunlaşmış.Tatar sen hafta içi yibitaş satacaksın bende pazartesi satışı vericem çökmesin tahta😂😂😂

8. Haklısın keşke 1000 tl den verse idim ama o gün bu ev işi çıktı para işi perşembe belli olunca sağlık olsun.Artık aybaşları maaşı alınca başlarız almaya 100 lot cemaş.Seni takip edimde az aza kazanmaya başlarız belki.Heee kaybedersek te sıkıntı yok o nu şimdiden belirteyim.Ben sürekli bu sayfayı takip ettiğimden seni bulmam kolay oluyor.😉Sen eşleşme ve tavsiyelerini burdan yapki ay başı ne alacaz ,satcaz kolay olsun.😎😉👍👍

Sayfa 33/103 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •