Sayfa 52/166 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 1327 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Foreks Viop ve Mutluluk

Sn Başkara selam

Paylaşımınız için teşekkürler. Çok uzunmuş. Bu gece okuyup degerlendiricem. Uyumazsam yani

Benim bir arkadaşım var. Bana hep bilimsel ve felsefi yazılar, videolar yollar. Beynimi yakar.

Daha bugün kendisine şunu dedim. Gercekler basit aslinda. Anlayacagimiz duzeyde. Çok manalandırmamak lazım. Mana vere vere, derinlere ine ine odaklanamıyoruz asıl olana.. Basit olana. Gerçek olana..

Okuyim bakim

eğer realitenin somutluğu yalnızca bir holografik hayalse; beynin bilinci ürettiğini söylemenin artık doğru olmadığına işaret etmiştir. Onun yerine, bilinç, beynin görünümünü yaratandır. Beden ve etrafımızdaki fiziksel olarak yorumladığımız herşeyi de o yaratır.

Yazıyı okudum. Güzel bir beyin fırtınası oldu tekrar teşekkür ederim.

Yukarıda alintiladigim kısımda realitenin somutlugu hayal olsa dahi bilincimiz bir gercek. Ve her birimizin bilinci farklı. Milyarlarca bilinç var. Evrenin holografik oluşu çok önemli bir mevzu degil bence Bilincin gerçekliği esas olan. Varız. Gercek olan bu.

Evet hersey birbiriyle baglantili. Arada güçlü bir bağ var. Ve bu bağ da bana göre Sevgi.. Enerji dediğimiz şey..

Geçen gün birsey herseydir derken kalben bir coskuya kapilip söylemiştim. Hersey etrafindakiyle vardır. Bütünün parçasıyız hepimiz.

Olayı şuraya bağlamak istiyorum. Çok derine inip odaklanmamiz gereken seyden ayrilmayalim. Yukarida da yazdım. Kisaca:

Birbirimizi sevelim.

Pozisyonlarını hepsini zarara kapattım bu arada.. Piyasa takibi yapmıyorum. Kararım değişir mi bilmem ama zamanımı daha verimli kullanıyorum şu ara..

Mutluyum

Ozark 4.sezon yeni bölümleri izlemeye başladım..

Müthiş bir hayatta kalma mücadelesi izliyorum..

Cikardigim anafikir su oldu.. Bitti dediğin an bile bir çözüm yolu olabilir.. Asla birakma.

İyi geceler.. Tatlı ruyalar

8.  Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    eğer realitenin somutluğu yalnızca bir holografik hayalse; beynin bilinci ürettiğini söylemenin artık doğru olmadığına işaret etmiştir. Onun yerine, bilinç, beynin görünümünü yaratandır. Beden ve etrafımızdaki fiziksel olarak yorumladığımız herşeyi de o yaratır.

Yazıyı okudum. Güzel bir beyin fırtınası oldu tekrar teşekkür ederim.

Yukarıda alintiladigim kısımda realitenin somutlugu hayal olsa dahi bilincimiz bir gercek. Ve her birimizin bilinci farklı. Milyarlarca bilinç var. Evrenin holografik oluşu çok önemli bir mevzu degil bence Bilincin gerçekliği esas olan. Varız. Gercek olan bu.

Evet hersey birbiriyle baglantili. Arada güçlü bir bağ var. Ve bu bağ da bana göre Sevgi.. Enerji dediğimiz şey..

Geçen gün birsey herseydir derken kalben bir coskuya kapilip söylemiştim. Hersey etrafindakiyle vardır. Bütünün parçasıyız hepimiz.

Olayı şuraya bağlamak istiyorum. Çok derine inip odaklanmamiz gereken seyden ayrilmayalim. Yukarida da yazdım. Kisaca:

Birbirimizi sevelim.
    Kopi pest ettiğim yazı eski forumdan. Biraz new age tripleri var (bence). Bu mistik haller konusunda dikkatli olunup okunursa bir fikir verebilir diye paylaşmıştım.

Talbot'un kitabı ise gayet ilginç. Bir sürü şey öğrendim.

Sayfa 52/166 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •