Sayfa 54/106 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon
Arama sonucu : 842 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ATPET - Atlantik Petrol Ürünleri

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Şimdi zor olan kısım bunlara bir anlam yüklemek güvendiğiniz vakti olan birisi yorumlasa süper olur
    Anladım, teşekkür ederim. Çevremde tanıdığım kimse yok, forumdan çıkıp biri açıklarsa açıklayacak yoksa o da yok

2.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Anladım, teşekkür ederim. Çevremde tanıdığım kimse yok, forumdan çıkıp biri açıklarsa açıklayacak yoksa o da yok
    Birde takasa ve alan-satana yorum yapmak çok zor kağıdı iyi tanımak lazım, hatta mümkünse hareketli olduğu günlere canlı izlemek iyi olabilir, ama çok stresli oluyor onu belirteyim
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Ben bunları bi çıktı alıp inceleyeceğim sonra, böyle ekrandan kafam basmadı
    Çıktıyla da kafam basmadı, pazartesi kafası çalışan bir yazılımcıya göstereceğim o bakacak...

4. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku

2 lotu alamamışlar mı?

6. O 1 lot gedik benim şatış. Hisseyi 1.40 dan almadık yayla 3.5 olacak diye o yerinde saydı bu %50 yaptı. Bakalım buradan kazandıracak mı uzun vade kesin de kısa da bizi dökermi. Alım girirseymiş 99 bile kapatılmış. İyi tarafı satanlar ky kurumları alanlarda yatırım ve global var

Alıntı Originally Posted by obstinate Yazıyı Oku
    O 1 lot gedik benim şatış. Hisseyi 1.40 dan almadık yayla 3.5 olacak diye o yerinde saydı bu %50 yaptı. Bakalım buradan kazandıracak mı uzun vade kesin de kısa da bizi dökermi. Alım girirseymiş 99 bile kapatılmış. İyi tarafı satanlar ky kurumları alanlarda yatırım ve global var
    Öncelikle hoşgeldiniz. Herkesin vardır bir bildiği...

8. Hoşbuldık. Geçen salı almadığıma pişman etti namussuz. Son zamanlarda bir şanssızlık gidiyor. Kozaa yi zamanında açıkçı operasyonu ile milleti döktüler bende döküldüm o aşamda hareket etmeden başka hissede %30 yaptım geri alacak ken yükseldi sattığım fan yukarı almam dedim 2 den 5 oldu 2 ayda. Ekodream ın sayfasında bahsettiği algıdan dolayı. Alttan sattığını yüksekten alamama hastalığı. Aynısı ykgyo da oldu 1.96 dan karla sattım ertesi gün 2 den sattığım dan yukarıda diye almadım 3.20 oldu geri düştü 2 ye yine dedim sattım fiyata gelirse alırım 4.45 oldu.
    Dzgyo 2 den. Son anda vazgeçtim 2.70 geri 2.19 oldu 2 olsun alayım dedim 3.30 sonra 2.70 tekrar 4.09

Sayfa 54/106 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •