Sayfa 94/106 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon
Arama sonucu : 842 madde; 745 - 752 arası.

Konu: ATPET - Atlantik Petrol Ürünleri

1. İş yatırım 477.000 1.64 maliyetle alım yapmış. İlk yarım saatte 1.52 lere gelirse devamında yukarı hareket gelebilir. Yok ilk yarım saatte yukarı giderse sonraki saatlerde düşebilir.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. O yüzden düşüşle acarsa alım yapmayı düşünüyorum. İş yatırım hareket yaptiracaktir. Ytd...

.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. hisse yukarı trende girdi ama 1,45 tl de boşluk bırakması iyi olmadı...boşluk hissede baskı uygulayacaktır...bol şans hissede olanlara...1,62 tl üzeri kapanışlarda 1,87-1,9 tl kısa vade hedef olabilir...ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
     Alıntı Originally Posted by xxtrader Yazıyı Oku
    hisse yukarı trende girdi ama 1,45 tl de boşluk bırakması iyi olmadı...boşluk hissede baskı uygulayacaktır...bol şans hissede olanlara...1,62 tl üzeri kapanışlarda 1,87-1,9 tl kısa vade hedef olabilir...ytd
    Bunun aynısını geçenki hareketinde de yaptılar 1,32 den 1,40 gibi boşlukla açtılar ve 1,63 lere kadar hızlıca çıkartıp ağır ağır indirdiler.

Bugün yapılan da geçenkinin neredeyse aynısı diyebiliriz. 1,45 -1,46 kapanış varken -ki o da zorla olmuştu-(1,46 dan işlem bile görmemişti Cuma akşamı) 1,55-1,56 gibi bir boşluklu açılış yaptılar . Sebebini tam bilemiyorum ama alan varsa pahalıya alsın biz yavaş yavaş yedire yedire aşağılara kadar veriririz nasıl olsa düşüncesinde olabilirler. Şu ana kadar olan fiyat hareketleri de beni doğruluyor diyebiliriz.

Nihayetinde Yarın kademeli olarak aşağıya geleceği düşüncesindeyim.Eğer ki hızlı yukarı açılış olursa yine aşağıya gelecektir. kaçarı yok Bunu neredeyse garanti yada çantada keklik gibi gördüğüm için 1,60 lardan verdiklerimi rahatça geri alacağım hatta belki bir kısmını 1,40 lara saklarım alımlarımın.

Bu hissede gelen bir haber vs de olmadığı gibi asla uçacak kacacak bir durum da yok çünkü..

6.  Alıntı Originally Posted by 44sahap Yazıyı Oku
    o yüzden düşüşle acarsa alım yapmayı düşünüyorum. Iş yatırım hareket yaptiracaktir. Ytd...

Lg-d855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sayın sahap44 iş bankası öngörünüz değistimi, alım yaptınız mı ? Ytd

7.  Alıntı Originally Posted by miskin Yazıyı Oku
    pardon..iş yatırım..

8.  Alıntı Originally Posted by MİSKİN Yazıyı Oku
    Kardeşim Takaslara bakamadim. Piyasa eksi olunca güvenip almadım. Ama takipteyim... Alınca foruma yazarım.

Sayfa 94/106 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •