Sayfa 240/1195 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 1,913 - 1,920 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

1.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Üretilmiş "Sahte" Muhalefet! - Banu AVAR
    https://www.youtube.com/watch?v=gWN9zX3-XOA
    Sahte/üretme kısmı olmamış..
    Orjinal, aynı fabrikanın ürünü..
    Memento mori

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Amerikan ponzi sisteminin kölesi, köpegi olacağıma.!!
    Tam bağımsız.!!!
    Güçlü ekonomisi olan.!!
    Türkiyenin kölesi olmak daha mantıklı.!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kardesim bir gel suraya.

Kactir yaziyorsun ama birinin kolesi olmak tam olarak nasil oluyor bir anlatir misin? Ben o koydugum resimlere baktim hala anlayamadim.

Bunla mi ugrasilir her gun her gun. Komunist juntasinin ortasinda teker teker herkezle ayni seyi tartismak aylardir.

Birakayim ideolojik toollar ideolojileriyle ugrassinlar, kapitalizmin arkasindan aglasinlar, ben havyarimi yemeye devam edeyim. Muahahaha.

Yahu Rusya Ukranyaya girdi. Diktator hepinizi duzdu iste, herseyin fiyati her yerde firladi. Sen bunu dusunmuyorsun. Takilmissin bir ideolojiye gidiyorsun. Sen ideolojisini savunurken de herif seni sey ediyor.

Ne ideoljisi aslinda.

Dedelerin fail ideolojisi. Nasil yaslananlar kendini dine veriyor, hayatinda istedigini bulmayanlar da bu anarsistlige veriyor demek kendini. Benim anladigim bu, bu hikayeden.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Kardesim bir gel suraya.

Kactir yaziyorsun ama birinin kolesi olmak tam olarak nasil oluyor bir anlatir misin? Ben o koydugum resimlere baktim hala anlayamadim.

Bak piramide .!!
    kendini bu piramid de nerede görüyorsun???
    Anlama özürlüysen.!!??
    Ben ne yapabilirim.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Birkac resim koyacagim simdi... iyice pesime dusecek cunta! Muahahahahaha. Koymuyorum.

Cevirme yahu. Ne koleligiymis bir anlat. Yine resimnler piramitler. Pul buyuklugunde resim. Ne piramididir o, besin piramidi mi yoksa? En basta tahilllar galiba.

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yahu Rusya Ukranyaya girdi. Diktator hepinizi duzdu iste, herseyin fiyati her yerde firladi. Sen bunu dusunmuyorsun. Takilmissin bir ideolojiye gidiyorsun. Sen ideolojisini savunurken de herif seni sey ediyor.

Ne ideoljisi aslinda.

Dedelerin fail ideolojisi. Nasil yaslananlar kendini dine veriyor, hayatinda istedigini bulmayanlar da bu anarsistlige veriyor demek kendini. Benim anladigim bu, bu hikayeden.
    Bumerang Etkisini en çok sen hissedeceksin.!!!!

2008 yılından daha beterini yaşayacaksın.!!
    Ponzi sistemi tıkandı.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 240/1195 İlkİlk ... 140190230238239240241242250290340740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •