Sayfa 40/1195 İlkİlk ... 30383940414250901405401040 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 313 - 320 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Bu kötü bi pıropoğanda objesi
    bi pırovokatörün bunu yayınlaması doğal
    Yerde yatanlar üşüyo yerden gelen soğuktan hareket ediyo Orasini burasını çekiştiriyor Slow motion da gayet belli
    Ne kan var
    Ne parçalanmış ceset yada insan vücudu
    İyi bi çalışma değil
    Amatörce

Insanlik icin tek yaptigi sosis gibi fuze uretmek commielerin.
    Tarihi boyunca hicbirsey icat etmemis.
    Nukleer bombalari bile ABD'den calmislar.
    666 usta işc'ye bakalım boş ver bunları. Akbankda iyi gibi. Bu arada emre diye birine kızıp çimentro aldım 177 adet.

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Insanlik icin tek yaptigi sosis gibi fuze uretmek commielerin.
    Tarihi boyunca hicbirsey icat etmemis.
    Nukleer bombalari bile ABD'den calmislar.
    Atom bombası tarihte ilk ve son (savaşta) abd'de tarafından Hiroşima ve Nagazaki'de sivillere karşı kullanıldı, umarım aynı stratejiyi uygulamazlar...

Dur benim derdim buyuk eco, kartimi hacklemisler. Hayatim kaydi. Kesin bu commielerdir.

Bankalarin isi birkac gunluk birsey degil. Hukumet degismesi gerekiyor onlarin adam gibi prim yapabilmesi icin. Alip atacaksin arada. Ben Garanti de aldim cuma. Cimentolari bilemeyecegim cok uzun sure oldu bakmayali.

Domates fiyat endeksi Mart ayında geçen yılın aynı ayına göre yüzde 191.76 artış gösterdi. Bu artış, son yedi yılın Mart ayları içinde açık ara, yükseliş rekoru oldu-Antalya Ticaret Borsası

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

San Francisco Fed Başkanı Mary Daly, ABD Merkez Bankası'nın (Fed) Mayıs ayı toplantısında 50 baz puanlık faiz artırımı yönünde görüşlerin çoğaldığını söyledi-FT

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dur benim derdim buyuk eco, kartimi hacklemisler. Hayatim kaydi. Kesin bu commielerdir.

Bankalarin isi birkac gunluk birsey degil. Hukumet degismesi gerekiyor onlarin adam gibi prim yapabilmesi icin. Alip atacaksin arada. Ben Garanti de aldim cuma. Cimentolari bilemeyecegim cok uzun sure oldu bakmayali.
    Usta geçmiş olsun parayı kurtar. Bu amk dünyasında rahat yok.

8. Enag: Mart enflasyonu %11.93
    Benim tahminimiz 2.5 puan üzerinde.

Sayfa 40/1195 İlkİlk ... 30383940414250901405401040 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •