Sayfa 254/1122 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

Bankalarda bizim dolarinizi ucuza kullanıyor.bize 1 faiz veriyor satarken TL de kredi %46 gözüküyor biz kaziklaniyoruz.
    Nedeni piyasayı bozdular faizi bozdular.piyasa çöktü

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sanki dediğin işler çok hesaplıymış gibi yazmışsın. Anasının hörekesi fiyatlar. 2 gece çadırda kalsam 2 sene de kendime gelemem. O değilde , insanın az olduğu kastamonu ormanlarının içlerine ahşap 1 oda yaparak yaşamak daha iyi gibi. Mağara devrine doğru evriliriz.
    Şehir hayatında sitresten deli olup sefil olacağıma.!!!
    ormanda ayı ol.!!!
    Daha iyi.!!
    Özgürlüğün tadı çıkar.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

3. şindi ayda 28.500 taksitle kredi çekip 2 milyona ev almak istiyorum hangi kuyruğa girmeliyim maşşım askari ücretten hallice
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

4.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Ev fiyatlarını arz talep belirler.ayni zamanda maliyet belirler.ben satışa çıkmıştım.kafam karışık.cunku maliyetler bir yılda 4 5 katı artan malzeme fiyatları var.peki yeni inşaa edilen konutlar kaca satılacak.
    Evet haklısınız maliyetler artıyor .... Lakin, herkes birbirini düdükleme peşinde. tanıdık bir Müteahhit geçen hafta kentsel dönüşüm kapsamında Edremitte 12 daireli bir inşaata başladığını bildirerek, topraktan daire almamı tavsiye etti. İstediği fiyat 900 bin tl. ( 70 m2 , 2+1 ) .

Kullandığı malzemeleri kalem kalem hesap ettiğimizde standart bir 2+1 dairede vasat kalitede en fazla 120 bin tl. Kentsel dönüşüm olduğu için kdv vb. vergilerden muaf. tapu masrafından muaf. Yani çılgın kazanç var. Şimdi bazıları '' neden o zaman müteahhitler bu işlere girmiyorlar '' diyecektir. Bu dönüşüm işinde maddi kazanç güzel ama çok meşakkatli bir süreç var. tek tek hak sahiplerini ikna ederek , sözleşme yapmak, süreci iyi yönetmek ömürden ömür alıyor. Güven olmadığından her kafadan ayrı ses çıkıyor. Sonucu ölümlü- yaralamalı kavgalar çok oluyor.

5. kkm açmamak için zor tutuyorum kendimi, halen 15,09 kur üzerinden açabilirim, 1 saatten az zamanım kaldı, dolar usul usul ilerledikçe bugünkü oran çok cazip gelmeye başladı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    546
     Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    kkm açmamak için zor tutuyorum kendimi, halen 15,09 kur üzerinden açabilirim, 1 saatten az zamanım kaldı, dolar usul usul ilerledikçe bugünkü oran çok cazip gelmeye başladı
    15.09 hangi banka yoldaş,fiba 15.19 dan açtırıyor 16 da son diyor

7.  Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    15.09 hangi banka yoldaş,fiba 15.19 dan açtırıyor 16 da son diyor
    Odea bana 15,09 dedi ya da ben yanlış anladım üstadım bir teyit edeyim. Sistemden 16'ya kadarmış, müşteri temsilcisi ile 17.30a kadar olabiliyormuş.

Sayfa 254/1122 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354754 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •