Sayfa 57/86 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 449 - 456 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1.  Alıntı Originally Posted by Kurt73 Yazıyı Oku
    Fantastik işleri 2 yerli firmada yaşadım bolca gedik ve tacirlerde ...

XTB Türkiyede 5 ayda tek bir sorun yaşamadım, sadece 1 defa acabam oldu sonra baktım GSM hattımın interneti yok.
    Bu arada 2013 yılında hesap açmışım XTB Türkiyede

buda hesap panel görüntüsü: http://i.hizliresim.com/JakA7o.jpg

Dediğim gibi zamanında oldukça fazla işlem yaptığım firmalardan bir diğeri. Bir kere bıraktımmı geride dönmem kolay kolay. Hatırlıyorum o zamanlar çok acayip spread oynama işleri yapardı. SP500, Dax ve DOW da. Bir gün 0.5 spread verdiği Dax bir gün bir kalkmışım 5 spread yazmış dedim dalgamı geçiyorsunuz. Çektim parayı çıktım.

Mesela bilirmisin tam bilmiyorum. Amerikanın tatil olduğu özel günlerde veya yılbaşı zamanına yakın büyük yabancı fx firmaları platformlarını kapatmaz. Sadece bizim yerli firmalar kapatır. Gibi gibi .... nerden tutsak elimizde kalır.

sn. kurt73 kardeşime sonuna kadar katılıyorum, burda bizim spk yanlış işler yapıyor diye kalkıp da güney kıbrıs rum şirketine para kaptıracak değiliz..spk bugün bunu der yarın başka şey der o da başka..isteyen istediği firmayı da savunsun ona da lafım yok ama kalkıp burada yok şirketin bakın ingiliz lisansı da var, yok avrupa birliği güvencesi de var falan diye uçmanın, yalan yanlış bilgi vermenin ne manası var,çık söyle burası güney kıbrıs rum şirketidir de,çok iyi çalışıyor de ,iyi komisyon veriyor de.. orda paranız kaybolduğunda şirketin kasasına ve rum devletine gidiyor de... yıl nerdeyse 2020 olmuşsa bizi niye bu rumların toprağına adım bile attırmıyorlar ama biz paramızı yollayacağız çünkü ... .Elin rumuna tonla millete takmış durumdaymışız sebebi neden bizi düşman olarak gördüklerini düşünüyormuşuz yok bizi dost olarak gördüğü için toprağına adım dahi attırmıyor, ordusunun, gemisinin, uçaklarının harcamalarını da kime karşı yapıyor acaba.. yıl nerdeyse 2020 olmuş bak sen şu işe..

3. Gülüyor geçiyorum.

Önce gidip adam gibi vize almayı deneyipte girmeyi deneyin sonra bizi almıyorlar diyin. Vize konusunda en çok zorlamayı yapan ülke İngilteredir diğerleri hava civa.

Kuru kuru milliyetçilik olmaz. Ruma laf atıyorsan İngilizede Amerikalıyada atacan arkadaş bunların hepsi bize düşman oldu zarar verdi.

İpsalada sınır kapısında Yunan gümrüğünde "Nereye gitmek istiyorsun diye İngilizce soru sorulduğunda" Gümülcine dediğim zaman bile kapıdaki memur düşmanca tavır göstermedi. Birkaç defa ard arda sordu sadece, bende en sonunda Komotini dedimde girdim arabayla. Birçok avrupa ülkesine gitmişliğim var normal özelliklerde okumuş yazmış iş sahibi olan her Türk vatandaşı her yere rahatlıkla gidebiliyor. Bu kadar basit.

Konu yine saçma sapan nerelere geldi.

4.  Alıntı Originally Posted by tradeview Yazıyı Oku
    sn. kurt73 kardeşime sonuna kadar katılıyorum, burda bizim spk yanlış işler yapıyor diye kalkıp da güney kıbrıs rum şirketine para kaptıracak değiliz..spk bugün bunu der yarın başka şey der o da başka..isteyen istediği firmayı da savunsun ona da lafım yok ama kalkıp burada yok şirketin bakın ingiliz lisansı da var, yok avrupa birliği güvencesi de var falan diye uçmanın, yalan yanlış bilgi vermenin ne manası var,çık söyle burası güney kıbrıs rum şirketidir de,çok iyi çalışıyor de ,iyi komisyon veriyor de.. orda paranız kaybolduğunda şirketin kasasına ve rum devletine gidiyor de... yıl nerdeyse 2020 olmuşsa bizi niye bu rumların toprağına adım bile attırmıyorlar ama biz paramızı yollayacağız çünkü ... .Elin rumuna tonla millete takmış durumdaymışız sebebi neden bizi düşman olarak gördüklerini düşünüyormuşuz yok bizi dost olarak gördüğü için toprağına adım dahi attırmıyor, ordusunun, gemisinin, uçaklarının harcamalarını da kime karşı yapıyor acaba.. yıl nerdeyse 2020 olmuş bak sen şu işe..
    Dördüncü satir dikkatimi çekti hemde fazlasıyla. "Para kaptiracak değiliz " cümlesi . Yahu güzel kardeşim para niye kaptiriyorsun. Sen kazan onların paralarını biz kapalimm.guney Kıbrıs dan hep beraber ülkemize para akitalim . . Biz bunları tartisana kadar nasıl daha çok kazanabbiliriz onlara bakalım.
    Boşa Aman kaybı muhabbet olmuş.

Ben nice milliyetçiler gördüm adam UsdTRy pozuna buy girmiş.memlekette bomba patlaması için dua ediyor .Hani herhaftasonu bir bomba patlıyordu ya adam cumadan yüklü buy girmis.Birşeyler ters gitmesi için aklından butun cinlikleri geçiriyor .Haa bu adam bir ortamda konuşsa memleketini ne kadar sevvdigginden bahseder.

İngiliz Rum meselesine tarih gözüyle yaklaşınca Milletimize Geçmişte en büyük zararı İngilizler vermiştir. Vermeye devam etmektedir.

Bol kazançlar dilerim hepinize .
    Eee bir pazar kahvaltısını hakettik dimi gençlik

güzel kardeşim sana bir trade ortamı yaratır ki pluginleriyle,slipajlarıyla,spreadleriyle sen ben kazanayım hadi bakalım dedikçe seni batırır, sen bu işleri kolay zannettin galiba, forex'de kazandığının mislini de kaybedebilirsin bir çırpıda, sen kazan onların parasını kapalım demekle olsa iyiydi, aman dikkat et çok da kazanma bu tip firmalarda o zaman hanyayı konyayı anlarsın..daha önce bu firma ile ilgili yazılmış olan şikayetleri gönderdim bir daha yine gönderirim.. hiç forex firmasının hazinesinde çalıştın mı ? burda açıktan gazel okumuyoruz biz..ingiliz rum meselesinde de benim bildiğim kadarıyla cumhuriyette toprak kazandığımız iki yer kıbrıs ve hataydır, biri rum biri de suriye , bu iki ülkenin de bize zararı yoktur, tarih gözünde diyorsan o da sana kalmış..senin nice milliyetçi kılıklı adam görmen,yok usdtry'de buy yapan adamlar falan görmen realiteyi değiştirmez

6.  Alıntı Originally Posted by tradeview Yazıyı Oku
    güzel kardeşim sana bir trade ortamı yaratır ki pluginleriyle,slipajlarıyla,spreadleriyle sen ben kazanayım hadi bakalım dedikçe seni batırır, sen bu işleri kolay zannettin galiba, forex'de kazandığının mislini de kaybedebilirsin bir çırpıda, sen kazan onların parasını kapalım demekle olsa iyiydi, aman dikkat et çok da kazanma bu tip firmalarda o zaman hanyayı konyayı anlarsın..daha önce bu firma ile ilgili yazılmış olan şikayetleri gönderdim bir daha yine gönderirim.. hiç forex firmasının hazinesinde çalıştın mı ? burda açıktan gazel okumuyoruz biz..ingiliz rum meselesinde de benim bildiğim kadarıyla cumhuriyette toprak kazandığımız iki yer kıbrıs ve hataydır, biri rum biri de suriye , bu iki ülkenin de bize zararı yoktur, tarih gözünde diyorsan o da sana kalmış..senin nice milliyetçi kılıklı adam görmen,yok usdtry'de buy yapan adamlar falan görmen realiteyi değiştirmez
    Tamam da dostum fakat neden hep kaybetme duygusuyla hareket ediyoruz.
    Madem sistemlerini bizim kaybetmemiz neden forexle ilgiliyiz.
    Haklısın kaybettik hep.ama ben tr de kaybettim.hirs kaybettirdi.
    1000 usdyi 2 günde 5000 yapma sevdamız kaybettirdi .
    20 gündür yurtdışı ile çalışıyorum.
    500 USD ile ilk yatırımı 3 günde 2000 e cikardim. Haa 2000 ni 10000 yapma sevdasıyla full margin USDjpy alim yaptık .Oda düştü marginim 30 a kadar geldi .Dedim hesap patlar . Yenin cuma günkü 115.50 hareketinde bırak zararı hesap kar yazdı .
    Ama artık küçük lotlarla az ama sürekli kazanmayi benimsedim.
    1000 USD ile ayda 100 USD kazanalim yeter.Ama sürekli kazanalim.gerçekten psikoloji çok önemli.insan bazen yeniliyor .

Milliyetçiliği bir kenara koyalım.
    Zaten bu piyasayı yapanlar hep onlar.
    Hırs olursa hele 1-500 kaldiracta yıkılmaya mahkumuz.yasadim gördüm acemiyim ama tebrubeli arkadaşlardan ogrenecegimiz çok şey var .
    Soğuk ıslık İstanbul'dan selamlar herkese
    .

7.  Alıntı Originally Posted by forexci Yazıyı Oku
    Tamam da dostum fakat neden hep kaybetme duygusuyla hareket ediyoruz.
    Madem sistemlerini bizim kaybetmemiz neden forexle ilgiliyiz.
    Haklısın kaybettik hep.ama ben tr de kaybettim.hirs kaybettirdi.
    1000 usdyi 2 günde 5000 yapma sevdamız kaybettirdi .
    20 gündür yurtdışı ile çalışıyorum.
    500 USD ile ilk yatırımı 3 günde 2000 e cikardim. Haa 2000 ni 10000 yapma sevdasıyla full margin USDjpy alim yaptık .Oda düştü marginim 30 a kadar geldi .Dedim hesap patlar . Yenin cuma günkü 115.50 hareketinde bırak zararı hesap kar yazdı .
    Ama artık küçük lotlarla az ama sürekli kazanmayi benimsedim.
    1000 USD ile ayda 100 USD kazanalim yeter.Ama sürekli kazanalim.gerçekten psikoloji çok önemli.insan bazen yeniliyor .

Milliyetçiliği bir kenara koyalım.
    Zaten bu piyasayı yapanlar hep onlar.
    Hırs olursa hele 1-500 kaldiracta yıkılmaya mahkumuz.yasadim gördüm acemiyim ama tebrubeli arkadaşlardan ogrenecegimiz çok şey var .
    Soğuk ıslık İstanbul'dan selamlar herkese
    .
    Altına imza atarım.

İnsanlar önce kazanmayı öğrenmeli. Düzenli kazanan birisi için firma bulmak çok büyük sıkıntı değil. Önce kazanmayı öğretmek önemli.

8. sn master 16 bugün skrilden firmaya para transferi ettik ama firmada görünmüyor skrill hesabından düşmüş....firma hesabına ne zaman yatar para....

Sayfa 57/86 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •