Sayfa 9/86 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 683 madde; 65 - 72 arası.

Konu: SPK, Forex'e Önemli Sınırlamalar Getirdi

1. kaldıraçlı döviz ticareti yapmak gerçekten artık çok daha zor olacak, umarım karar iptal edilir

2. Arkadaşlar bizdeki banka firmaları gibi yabancı banka foreks firmalarını yazabilir misiniz.Veya nasıl arayacaz google da.Örnek Ziraat bankasının Ziraatfx i gibi.Hsbc nin mesela fx kısmı var mı?Teşekkürler...

Arkadaşlar ICMarkets http://icmarkets.com/?camp=9119, Avustralya (ASIC regulasyonlu) firmadır , global düzeyde ilk 5 arasındadır, ECN hesap açın 1/100 kaldıraç kullanın, kredi kartıyla masrafsız para yatırmanızı EURO olarak yapın, yatırdığınız anaparayı yine kredi kartına gönderin, kar olursa skrill+cepteteb euro hesap açın oraya aktarın, kafanız rahat olsun, justforex firması da 1/2000 'e kadar kaldıracı var, ecn hesap da açabilirsiniz ben para yatırma ve çekmede bir sorun yaşamadım , ama çok yüksek miktarla da girmem , Rus firmasıdır.Belize adasında kuruludur , https://justforex.com//?ref=73970

4. just forex te ben de actım...çok memnunum...

5. XTB UK, cepten anlik attim az önceye ait...

Standart hesap, spread ler benim için tatmin edici.

http://666kb.com/i/dgxqudxua454ceoh3.png

sanırım XTM Polonya merkez olarak aynı zamanda fiyat sağlayici o yüzden spread ler üzmüyor. Cuma kapanişlarida harika tek kelime ile.

cuma kapanişi da atarim aklima gelirse buraya
    lakin cuma bizim saat ile 24.00 da fiyat akişi kesiliyor.

FCA denetimli, eğer doğru ise 50 bin sterline kadar FCA denetimindeki araci kurum batmalarina karşi müşteri zararini karşiliyor. Cuma fonladım hesabi, pazartesi bir miktar daha ekledim. sali ilk işlem denememde 2 para gönderim ile kendilerine ilk başta hesap açarken söylediğim tutar üstünü göndermişim diye işlem yetkimi iptal etmişler, sağlam kasiyorlar hesap açilişinda.
    Ama çok ciddi hoşuma gitti yaptiklari.
    İngilterede olması FX hesabımın ciddi rahatlatiyor beni.

Hesap açilişinda belli bir yerden sonra XTB Türkiye nin sitesine yönlendiriyor, kismi Türkçe desteği vermiş oluyorlar.
    Ayrica destek birimlerinde bir Türk te çalişiyor, benim ihtiyacim olmadi ama bir başka arkadaşim için de bir Türk ün destek biriminde çalişirken yardimci olduğunu iade etti.

1. sirada Ducascopy var idi, nasip olmadi /İsviçre
    2. sirada XTB UK idi, hesap açildi /İngiltere
    3. sirada Avustralyadan icmarkets vardi, ama XTB UK den sonra gerek kalmadi.
    Son düzenleme : Kurt73; 23-02-2017 saat: 00:05.

6. https://ton.twitter.com/i/ton/data/d...0/0dLWqP90.jpg

Ben profesyonel hesabı seçtim XTB UK de.
    7 dolar lot başi komisyon aliyor.

Lakin EURUSD ve USDCHF de kafa kafaya bazen 1-2 pips eksi olsada ilgilendiğim tüm paritelerde pro hesap
    özellikle de cross larda ciddi + pips karda olmami sağliyor.

Kalanlarada firma seçiminde bol şans dilerim, gördüğüm kadari ile şansa ihtiyaci olanlar var gibi.

7. beni bugün kapital'den aradılar. b planımız var, girişimlere başladık, 10 güne kadar sonuçlanır diyor. sanırım yurt dışında ofis açma gibi bir şeyler düşünüyorlar. finansonline'dan mail gelmiş. finansonline international diye bir birim.. ben kaldıraç oranlarını beğenmedim. ama yakında tüm firmaların bu tip girişimleri olacak sanırım

8. Master 16 kardeşimize teşekkür ediyorum .
    Xm. Firmasından hesabı açtım.
    Fxpro da olan zarardaki pozisyonum zarardan kurtulursa ordaki bakiyede xm firmasına tasiyacgim.

Tekrar söylüyorum fxpro da negatif bakiye durumunda hedge yapılmıyor .Ters bir durumda hedge yapamadığım için zor duruma düştüm 3 defa teminat eklemek zorunda kaldım bugünkü eurusd hareketi nedeniyle neyseki eurusd 1.049 dan döndü .
    Xm firmasında 500 USD ye 250 USD bonus verdi. 5000 usdye kadar toplam bonus alma hakkınız oluyormuş.

Deneme amaçlı 2.bir hesap açıp full marjinle negatif bakiye sağlayıp hedge denedim ve oldu. Komisyonda gerekmediği için Ek bir teminat gerekmiyor . Yani xm de ekside de olsanız hedge yapılabiliyor .Destek FX de alismistim burdada olması iyi oldu.
    Ayrıca para transferi 1-2 saniyede hesaba geçiyor . Fxproda 6-7 dakikayı buldu bugünkü transferlerin. Marjin sıkıntısında saniyenin önemi var.
    Acemilikte var tabi ama artık en fazla %30 bakiye ile işlem açacağım 1-500 kaldiraci hafife Almanın ve hedge yapamamamin acısını fxproda görmüş oldum.
    Keşke ilk hesabı xm den acsaydim iyi olacakmış .hedge meselesini arastirmak aklıma gelmedi yaşayarak ogrendik.Nasip artık . Bol kazançlar dilerim hepinize

Sayfa 9/86 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •