Sayfa 5/106 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 843 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

1. 6 adet trt cizgi filminin lisansi sizde oyuncagi oyunu vs . Play station tarzi bu cizgi filmlerin oyununu gelistirin . 10 milyon cocuk 26 milyon ogrenci 1.5 milyon ogretmen olan ulkede bukdr sefil bukdr sığ olunmaz arkadas yahu .

2. 30 yil once ki atari oyunlarini acin izleyin esinlenin . 5 6 senedir surada konusan 4 5 kisi birlesse sizden daha iyi is cikarirdi . Itü mezunuyum ihtiyacnz olursa cv de var bende degerlendirin 😀😀😀

Bist 30 a girecek ulkenin kaderini degistirecek bir sektorde surum surum surunuyor sirkete uzuluyorum kendimden cok

3. Oyuncak isini taca attılar . Rafadan tayfa kaleleri feth etsin yapin bir oyun . Alin bir yazilimci bitirin işi . Turk tarihinide canladirin ilkokullara tez konusu olsun .

Yapilacak okdr iş var ki şu sektorde %1 bile degil suan yaptıkları . Biri uyandirsina okusunlar su forumları . Turk tarih bilincini gelistirecek oyun ve oyuncaklar . Son donemlerin gozdesi siha lar . Helikopterler

Meslek oncesi egitim oyunlari

Asker olmak isteyene kale fetih tarzi oyunlar
    Pilot olmak isteyene ucus sureci oyunlari
    Ogretmene
    Doktora

Her kesime degisik degistirecek gelistirecek oyunlar

Mınecraft denen sacmalik bile 100 milyonlar izledi baskasi oynadi coluk cocuk izledi

Kör olmayın uyann artik aklı basinda biri durstsun sunlari

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    30 yil once ki atari oyunlarini acin izleyin esinlenin . 5 6 senedir surada konusan 4 5 kisi birlesse sizden daha iyi is cikarirdi . Itü mezunuyum ihtiyacnz olursa cv de var bende degerlendirin 😀😀😀

Bist 30 a girecek ulkenin kaderini degistirecek bir sektorde surum surum surunuyor sirkete uzuluyorum kendimden cok
    Sn Şakir,
    Sizden başka yazan kalmadı,söylediklerinizde sonuna kadar haklısınız.
    Bende yatırımcı ilişkelirine mail attım,geri döneriz dediler arayan olmadı.
    Bir sey sormak istiyorum,Acemşahın bahsettiği Adel elektronik ar-ge biriminin geliştirdigi yılda 10 milyon adet satar dediği ürün nedir biginiz varmı?

5. 5 milyar ciro yıllik 1 2 milyar karlar okdr uzak degil birkac hamle ile . Bolge bayileri belirlemisler bu iyi gelisme eger sokak arasi kirtasiyelerle devam edeceksen zincir market tarzi isletimi getireceksin taklit etmen yeterli onları .

Ve bu tarz oyunlar sureklilik devamlilik getirecegi icin surdurulebilirligi oldukca fazladir oyuncak dan cok oyuna yonenilmeli.

Kirtasiye oyun sektoru zaten bomboş .

Ancak bu kafa devam ederse bolgesel bayilesme bayilerle cabuk iletisim sayesinde ancak 500 - 700 milyon arasi cirolar doner . Bu enflasyonda takdir yatirimcinin .

Ihracat zaten bitmis . Turk devletlerine satacagin oyunlar onlarinda kahramanlarina yonelik yapacagin oyunlarla farkli islere imza atilabilir . Kisaca oyundan gecer hersry sonra kirtasiye sonra oyuncak .

3 aylik ihracat 600 bin dolar . Komedi yani bir market cirosuna eşit

6.  Alıntı Originally Posted by NOIR Yazıyı Oku
    Sn Şakir,
    Sizden başka yazan kalmadı,söylediklerinizde sonuna kadar haklısınız.
    Bende yatırımcı ilişkelirine mail attım,geri döneriz dediler arayan olmadı.
    Bir sey sormak istiyorum,Acemşahın bahsettiği Adel elektronik ar-ge biriminin geliştirdigi yılda 10 milyon adet satar dediği ürün nedir biginiz varmı?
    Acemsah benden daha derindir . Bilgim yok o konuda ama bunların yapacagi birsey yok lafta kaliyor bu sirkette cogu şey . Oyuzden iyilik agacindan nisantasinda yapilan etkinlik moderatorlukten devam .

7. Yazilacak cok sey var . 85 milyon nufusumuz haricinde birde gundemde 10 milyonu bulan ve 8 10 cocuk dogurmaya calisan multeciler var . Bende ulkemde istemiyorum boyle birsey ancak sartlar buysa bunlarinda ihtiyacina yonelik isler cok rahat yapilabilir . Hukumet bunlara yardim yapip destek veriyorsa parayi alip malzeme seklinde cocuklara bu kulture alismalari saglanabilir bunlarda yine oyun konsollarindan geciyor ve trt cok lisans urunleri cok cok iyi pazarlanip kullanilmali .

Kisaca dostlar yillardir yazdik cizdik ben 2018 yilinda malesef ceo hanimefendinin yetersiz oldugunu belirtmistim

Sektorde okdr cok yapacak hamle var ki saga sola baksaniz mutlaka birsey bir hikaye cikiyor .
    Alın size multeci cocuk hikayesi ve cocuklarin ulkeye adaptosyonunu hizlandiracak isler geneli bu detaya inip calismalar yapilir .

Biz soyluyoruzda aradan 5 sene gecti ortada ne var 5 sene once 250 milyon ciro vardi yaklasik 80 90 milyon dolar . 2021 de 486 milyon yani yaklasik 10 liradan alsam kuru 50 milyon dolar

Sonuc gerileme cunku atak yok . Yapilabilecek cok sey var . Azimli kararli heycanli insanlara ihtiyac var . 10 sene iyi zamandi ama olmadi !!!

8. Bist 30 da neden yer almasin 26 milyon ogrenci 10 milyon cocuk 1.5 milyon ogretmen

Boyle potansiyeli harcamasinlar artik bu enflasyonda bu nufus artisinda cilginca isler yapilacagina geri gidiyoruz yahu cok cok enteresan gercekten . Anlamakta zorlaniyorum .

Sayfa 5/106 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •