Sayfa 421/581 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon
Arama sonucu : 4644 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,972
     Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Neyse otelin 5 odası bana çalışıyor doluluklar iyimiş 25 odaya çıkacağı günü sabırsızlık la beklyom

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    otel benim,
    gecen seneden ben rezarvasyon yaptim ) seni didime yollayalim
    Didim beyler beyi Sakura
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    otel benim,
    gecen seneden ben rezarvasyon yaptim ) seni didime yollayalim
    Didim beyler beyi Sakura
    didime başlaması lazım 11,2025 son tarih 2 senede ancak biter ben şantiye şefi olurum anca
    nasip....

3. Turizm ile ilgili şunu söyleyeyim , ela otelden Ahmet bey gereken verimi almadan kolayına başlamaz, bu yıl iyi geçerse anca gelecek sene olur. Çünkü hala ela otel halen verimli değil, sevimli hiç değil
    Konuta yatırıma devam hızlı birşekilde yapım ve satım olayı olur. Konut piyasası net olarak söylüyorum gayet hızlı yürüyor iyi projelerde kar marjı olarak .
    Özaksa koy sepete formasyonu daha da derinleşerek devam etmekte...
    Biz buradayız bekleriz efendim

Tabi memnun kalmaz Bunlarda para merfumu diye birşey kalmamış fiyatlar çok yüksek. Elinde o kadar yer varken kemer oteli gereksiz di bence otel işi riskli ileride enerji sorunu olacak bence şimdiden ges düşünmeli şirket için en güzel yatırım yok pahasına ışlem gören hisselerini geri almaktır
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Turizm ile ilgili şunu söyleyeyim , ela otelden Ahmet bey gereken verimi almadan kolayına başlamaz, bu yıl iyi geçerse anca gelecek sene olur. Çünkü hala ela otel halen verimli değil, sevimli hiç değil
    Konuta yatırıma devam hızlı birşekilde yapım ve satım olayı olur. Konut piyasası net olarak söylüyorum gayet hızlı yürüyor iyi projelerde kar marjı olarak .
    nasip....

5.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Tabi memnun kalmaz Bunlarda para merfumu diye birşey kalmamış fiyatlar çok yüksek. Elinde o kadar yer varken kemer oteli gereksiz di bence otel işi riskli ileride enerji sorunu olacak bence şimdiden ges düşünmeli şirket için en güzel yatırım yok pahasına ışlem gören hisselerini geri almaktır

şirketin yok pahasına işlem gören hisselerini elbet bir alan vardır ya niye şirketin parasını kullansın
    yeni projeler başlayınca yol haritası çizilmiş olur, kredi kampanyaları da başlasın ölü toprağı atılır , tabii bekleyebilene

6. Ömür geçiyor!!!! Bu hissede 5.yılım. Beklemekten kasıt 50 yıl mı????
     Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    şirketin yok pahasına işlem gören hisselerini elbet bir alan vardır ya niye şirketin parasını kullansın
    yeni projeler başlayınca yol haritası çizilmiş olur, kredi kampanyaları da başlasın ölü toprağı atılır , tabii bekleyebilene
    Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

7.  Alıntı Originally Posted by Gol Kralı Yazıyı Oku
    Ömür geçiyor!!!! Bu hissede 5.yılım. Beklemekten kasıt 50 yıl mı????

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....
    Özak zor hissedir, kısa vadeliye kazandırmaz ama uzun vadeli son 3 sene ve üzerindekiler iyi kazanmıştır...

8.  Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Turizm ile ilgili şunu söyleyeyim , ela otelden Ahmet bey gereken verimi almadan kolayına başlamaz, bu yıl iyi geçerse anca gelecek sene olur. Çünkü hala ela otel halen verimli değil, sevimli hiç değil
    ela otel 2023 net kira beklentisi neredeyse sirketin sermayesi kadar (500 m) bu abimizin memnun kalmasi icin ne olmasi lazim acaba. gunluk oda fiyatini 30 bin den belirlemis ne olmasi lazım memnun kalmasi icin bilmiyorum
    irmik menkul değerler, profesyonel kadrosu ile yıllardır reel hayatta kazandıklarını borsa da heba etmeyi gelenek haline getirmistir

Sayfa 421/581 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •