Sayfa 560/578 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570 ... SonSon
Arama sonucu : 4617 madde; 4,473 - 4,480 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

Şimşek bazı vergi istisnalarını kaldiricaz demis...
     Alıntı Originally Posted by nikolatesla Yazıyı Oku
    Ortaklar selamlar herkese 6 aylikta enflasyon muhasebesi uygulanmamis olduğu için kâr yüksek görünüyor bu rakam sene sonu guncellenecektir. Aslolan şirketin yatırımları borcsuzlugu ve yarattığı nakit akimidir bu konuda da ozak gyo 1 numara
    SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

2.  Alıntı Originally Posted by nikolatesla Yazıyı Oku
    Ortaklar selamlar herkese 6 aylikta enflasyon muhasebesi uygulanmamis olduğu için kâr yüksek görünüyor bu rakam sene sonu guncellenecektir. Aslolan şirketin yatırımları borcsuzlugu ve yarattığı nakit akimidir bu konuda da ozak gyo 1 numara
    rygyo da neden değerlemeler kar rakamına yansıdı , isteyen istediği gibi açıklıyor sanki
    Yukarıda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by potaz34 Yazıyı Oku
    rygyo da neden değerlemeler kar rakamına yansıdı , isteyen istediği gibi açıklıyor sanki
    Rygyo patronu mutlu son istiyor sanki tek enflasyon muhasebesi yapmayan şirket gyo lar arasında

4.  Alıntı Originally Posted by nikolatesla Yazıyı Oku
    testi cok heyecanlisin ozakta seni uzerler

Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    testi cok heyecanlisin ozakta seni uzerler
    Benim için tüm kriterleri karşılıyor...
    Yatirim yapıyor büyüme potansiyeli olan şirket
    Ucuz mu ucuz? Tarihi iskonto fiyatlama
    Borcsuz mu borcsuz.
    Hikaye var mi var...
    En önemlisi 15 aydır 9 liralarda oyalaniyor küfür endeksi zirvede.
    Harekat vakti yakındır

6.  Alıntı Originally Posted by nikolatesla Yazıyı Oku
    Benim için tüm kriterleri karşılıyor...
    Yatirim yapıyor büyüme potansiyeli olan şirket
    Ucuz mu ucuz? Tarihi iskonto fiyatlama
    Borcsuz mu borcsuz.
    Hikaye var mi var...
    En önemlisi 15 aydır 9 liralarda oyalaniyor küfür endeksi zirvede.
    Harekat vakti yakındır
    saka yaptim tahminen bir hareket yapar. iskonto olarak 0.20 pdddyi gormuslugu vardir. bilanco sonrasi tekrar gorebilir. kagitta cok eskiyim benim kadar eski 2-3 kisi daha vardi ara sira ugrarlar.

ancak enflasyon muhasebesi dusuk kar getirecekse fk 5-6lara gelir.

dedigim gibi tahminen hareket yapasr. spk spk olsa ulkede kanun nizam olsa birileri cikar: abicim enflasyon muhasebesi 1-2 yildir belli, niye zamaninda hazirlanmadin niye gondermek icin uzatma istiyorsun derdi,

ama tek dert ya uzatip mal toplamak ya da bu muhasebeden zarar gostermeden once mallari millete cakayim olunca, buna devlet kurumu da goz yumuyorsa bu borsada bu kagit ucuz cok pahali islemez..

Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    saka yaptim tahminen bir hareket yapar. iskonto olarak 0.20 pdddyi gormuslugu vardir. bilanco sonrasi tekrar gorebilir. kagitta cok eskiyim benim kadar eski 2-3 kisi daha vardi ara sira ugrarlar.

ancak enflasyon muhasebesi dusuk kar getirecekse fk 5-6lara gelir.

dedigim gibi tahminen hareket yapasr. spk spk olsa ulkede kanun nizam olsa birileri cikar: abicim enflasyon muhasebesi 1-2 yildir belli, niye zamaninda hazirlanmadin niye gondermek icin uzatma istiyorsun derdi,

ama tek dert ya uzatip mal toplamak ya da bu muhasebeden zarar gostermeden once mallari millete cakayim olunca, buna devlet kurumu da goz yumuyorsa bu borsada bu kagit ucuz cok pahali islemez..
    Ben orta uzun vade borsa yatirimcisiyim, ucuzu alırım beklemiş düzgün firmayı alırım minimum 6 ay 2 sene arası beklerim ve istediğim reel getiriyi elde ettiğimde, duyduğumda coşku görürsem veririm başka fırsat ararım ama ilk kez bir şirketi uzun vade tutmak istiyorum o da ozkgy burada realize olsam bile 1 dolarlara geldiğinde mutlaka beni mutlu edecek bir miktar evladiyelik birakicam

8.  Alıntı Originally Posted by nikolatesla Yazıyı Oku
    Rygyo patronu mutlu son istiyor sanki tek enflasyon muhasebesi yapmayan şirket gyo lar arasında
    belki bizimkide munlu son la biter
    Yukarıda yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 560/578 İlkİlk ... 60460510550558559560561562570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •