Sayfa 568/578 İlkİlk ... 68468518558566567568569570 ... SonSon
Arama sonucu : 4617 madde; 4,537 - 4,544 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1. 1,5 senedir bekliyoruz zaten.9 lira ortalama ile aldık...Enflasyon karşısındaki zararımız nereden bakarsan %100-150...daha birde üzerine 3 sene,iyi valla,kaybetmezsek bulduk...

2. Bu ülkede her yer yangın yeridir.

Ülkede Cumhurbaşkanı ve Başbakan seçimleri 1950 den beri özgürce yapılıyor son 22 senede % 30 üstü net oy alıp başbakan seçilen RTE ve kabineler her türlü devlet imkanları ve kendilerine bağladıkları yoksul seçmen ve dışlanmış vatandaşların maddi desteklenmesi ile oylarını artırdılar buna MİLLİ İRADE DENEMEZ Devletin vergisini Rüşvete çevirip oy satın almak milli irade olmuyor arkadaşlar bu sahtekarlıktır .

Biz siyasiler hizmet için varız lafı boştur devletin vergisini israf edip utanmıyorsunuz neyin hizmeti be kardeşim yan kesici misiniz sizler ! Göreviniz zaten vergiler Hukuka uygun harcamak ve şahsi çıkar gütmemek değil mi halka karşı Sorumlu olmak değil mi sandık oyunları ile milleti kandırmak mı siyaset oluyor

BİR BELEDİYE başkanının akp veya chp adayı farketmez kamu kaynakları ile sosyal yardımlarla oylarını %30 dan % 45 e
    % 30 dan % 60 katlaması milli irade değildir

Buna milli sahtekarlık denir bu sahtekarlığı sol ve sağdan karşılıklı rakipler yapmayı alışkanlık haline getirdiğine kul hakkı yenir, diğer adaylar bostan korkuluğuna döner imamoğlu ve RTE üstün vasıflı insanlar değiller , kalibre olarak sıradan halktan insanlar diğer lider adaylarının beşeri Tecrübe , zeka ve yetenek açısından da bunlardan belki hiç bir eksiği de yoktur belki fazlaları vardır . Çok garip bir ülkede yaşıyoruz Tv de kamu desteği parasıyla yardım yaptığı seçmenden oyunu +10-20 artırıp % 40-50 geçen Politikacılara aşık olmak ne kadar aptalca bir SEVDA haberimi bile yok ! Siyasi şakşakçılar ve yalakalıkla ülke senelerini kaybetti

Ben doğruları söylerim siyaset çok kirlendi son 20 sene milli gelir içinde bütçe kalemi 60 Milyar dolardan 360 milyar dolar harcama ve vergi gelirine ulaştı binek otomobil sayısı 2,5 milyondan 16-17 milyona çıktı .

Değerli arkadaşlar ülkemizin refahı özel sektör ve dinamik sanayi ihracatçı hizmet sektörü sayesinde DOĞAL nehrin akışıyla kesinlikle bu boyutlara ulaştı , peki siyasetçilermiz 6 ya katlanan dolar bazında gelirle ne yaptılar

Kolay yolu seçtiler hedef kitle yoksul ve civar seçmenlere maddi destek ve sosyal yardım adı altında oylarını devşirme yarışına girdiler demirel de eskilerde ev araba anahtar vaad eder hayal satarsı bütçe o zaman 35 milyar dolar değildi para yok ihracat 20 milyar dolar altındaydı ! Günümüzde ise Rüşvet normalleşti , buna eşitlik , buna adalet , buna demokrasi denilemez verilen her oyun % 20-25 maddi çıkar ve rüşvetle ayartılarak veriliyorsa ÜLKEMİZ İNSANİ VE SOSYAL MANADA BİTMİŞTİR Devlet idaresi ise inandırıcılığını yitirmiştir Beka buna karşı durmak Dürüst ve Adil olmaktır, Beka budur

DÜRÜSTLÜK BEKADIR. Devletin bekası yok edilmiştir .

Borsanın bekası ve borsamızda Özak GYO nun bekası ve geleceği de lafta kağıt üstünde kalmıştır . İnandırıcılığı kalmamıştır .

RTE denilen siyasetçiye ben asla lider demem ! Çok sayıda sebep sıralarım ! İmamoğlu ve yavaşı da dev aynasında görmem ! tümü sıradan orta zekalı politikacılardır Dalkavukluk ise menfaatperest ve ezik bir anlayıştır .

Eğri oturalım doğru konuşalım sabahlara karar 30 kadar ulusal Tv kanalda sayısız dijital paltform ve gazetede milyonlarca saat satır propaganda izlettirilme gayreti var bunca yalakalık ve siyasi propaganda yarışı DEMOKRASİ KÜLTÜRÜMÜZÜN GELDİĞİ noktayı ispat eder , Serserilikten ve Sefillikten başka bir şeye benzemeyen Türk demokrasisi umarım yoksul eğitimsiz çaresiz alt gelir ve orta gelir sınıfların nefes alması refahlarının artması sosyal yardımlarda partizanlığın hukuken yasaklanması ile 50-100 sene içinde son bulacak ve normalleşeceğiz .

Özak gyo şirketi ve patronu da şunu bilsin ki Güzide Şirketinize sahip çıkamıyorsanız yatırımcıları veya Elin oğlu belki de halk şirketinizi yıllar içinde elinizden de alacak . Denetçi atanmalı ,Şirket Bilançoları Maliye tarafından da İncelenmelidir , Spk yı Göreve davet ediyorum . Böyle aymazca spekülatif hareketlere yol verilmemelidir .
    Son düzenleme : Deniz Ali; 02-04-2024 saat: 22:48.

Hah spk buraya gelip okudu incelenecek bravo ayrıca sosyal yardıma menfaate göre oy veren halkı hiç sorgulamamışsınız hoş halkda ben neden bu kadar ihtiyaç içindeyim diye kendini sorgulamamış yada sorgulamaktan acizmis ne demişler geri kalmış toplumlarda demokrasi çalışmaz. Özaka gelince onun Allah cezasını versin emi...

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    nasip....

4. Halkın yoksulluk ve muhtaciyet içinde kalmasında ana sorumlular Rte veya İmamoğlu değil 1923-2002 arası ilkel aciz yönetimlerdir . Onlar işini yapmadılar bunlar mirasa kondular Halk Çaresiz ve oy veriyor ben tespit yaptım siyasi Oportunizmi siyasi fırsatçılığı azami şekilde eleştirdim , halkı muhtaç durumuyla asla eleştirmedim .

Muhtaç durumdaki yoksul toplum katmanlarına ikaz yönlendirme baskı ile Oy kullandırıyorlar ülkemizde Bu dünyaya bizi rezil rüsva ediyor , tüm dış ülkelere bu konuyu anlattım ve yazdım Doğulu ve İLKEL yanımızı iyice öğrenmiş oldular ! Demokrasimizi tanımış oldular ! İleri demokrasi ! yoksul nefes almaya sadece yaşamaya karnını doyurmaya mecbur milyonarca türk vatandaşımız var bu kitleler siyasetçiler ne diyorsa biat ediyorlarsa aç açıta kalmaktan korkuyorlarsa onları o hale getiren o seviyede yaşatan 1923 - 2002 yönetimlerin tümünün bunda payı vardır bunun da farkındayız merka etmeyiniz !

2002-2023 arası ülkenin zengin sınıfları şirketleri büyük boyutlarda pazarlara erişim sağlarken, zenginleşirken gelir uçurumu da acayip seviyede derinleşti bu da övünülecek bir ülkede yaşamadığımızın ispatıdır mıhalefet bunu düzeltip projeci ve pro aktif politk adımlarla ilerlerse seçmeni mutlu edebilir akp moral değerler ve maddeci hikayelere yaslanarak seçmeni konsolide ediyordu . Sorun çözmek için daha fazla gayret etmeye ihtiyaç var.

Özak gyo anca mı gider kanca mı gider bilemiyorum cümlemize sabır diliyorum !!
    Son düzenleme : Deniz Ali; 02-04-2024 saat: 23:51.

5. Bu kapsamda, konsolide olmayan şirketlerin 2023 yılının dördüncü çeyrek finansal sonuçlarını en geç 9 Mayıs 2024 tarihine kadar göndermeleri gerekiyor. Konsolide şirketler için ise son gönderim tarihi 20 Mayıs 2024 olarak belirlendi.

6. Çin firmaları Gyo sektörüne girse ilk alacakları firma özak gyo dur

Şimdi şunu düşünelim bu ÖZAK GYO ALACAK YABANCI YATIRIMCI NAKTE VE PROJELERE ORTAK OLUP gelirden pay almak isterse temettü almak isterse İkna edemez mi sanıyorsunuz ahmet akbalık ı ikna edilemeye kapalı bir zatı muhterem mi ahmet bey ?

Temettü verilmeli konusunda çok ciddi talepler var ortada ! Çabalar devam etmektedir YTD başka alternatif gelişmeler büyüme ve kredi alanında da değerlendirilmelidir . Ytd

Bilanço tarihi 3 hafta itibaren 15 nisan -25 nisan arası denilmiş şifahen yatırımcı ilişkilerden 1 ay önce bu tarih öğrenilmiş diye duyanlar var isim veremiyeceğim henüz açıklanmadığına göre olasılığı git gide artıyor da Nisan 3 hafta veya son hafta !!! Ytd

Bilanço konusunda 15 Nisan 10 Mayıs harici beklenti içine girmeyiniz bence yazmaya değmez ortada duyumlar dolaşıyor !

7. Sabah saatlerde de arkadaş grubumuzdan collendi demişlerdi açılışta collendi yükleneceğini spek hesaplara yakın birileri öğrenmişler .

Her olay önceden kestirilebilir hale geldi bu tahtada

8. hocam sen Turk vatandasligini sonradan mi aldin ne yazdigin anlasilmiyor

Sayfa 568/578 İlkİlk ... 68468518558566567568569570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •