Sayfa 476/577 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon
Arama sonucu : 4613 madde; 3,801 - 3,808 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    değerlemeleri bilançoyu sulandırmak amaçlı bütün bir yıla yaydılar oturup satışlardan kiralardan kambiyo farklarından ne kazandık hesaplayan varmı...
    Kira gelirlerinden önemli bir kısmı artık tesis gelirleri kira gelirlerinin büyük bir kısmı bu çeyrekte tesis gelirlerine kaydırılmış durumda
    Bunu da yaz ihmal etme …
    Bilançolardan inşaattan ekonomiden çok iyi anlarım derdim taki Özak alana kadar

Alıntı Originally Posted by linux Yazıyı Oku
    Kira gelirlerinden önemli bir kısmı artık tesis gelirleri kira gelirlerinin büyük bir kısmı bu çeyrekte tesis gelirlerine kaydırılmış durumda
    Bunu da yaz ihmal etme …
    Bilançolardan inşaattan ekonomiden çok iyi anlarım derdim taki Özak alana kadar
    ne cevherler varmış meğer bunlar bize bütün bildiklerimizi unutturdu
    nasip....

bilançoyu sulandırdı şimdide endexin gyoların yükselisini sulandırıyor yüce ALLAH BELANI NE ZAMAN VERECEK BAKALIM...
    nasip....

Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    "Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir."
    Söyledik dinlemediniz, şimdi dayak arsızı olacaksınız demek ki, sizin tercihiniz elbette saygı duyarız.

Haberiniz ola, Dimyat yolları taşlıydı, artık koca koca kayalar var.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

Alıntı Originally Posted by Azurit Yazıyı Oku
    Söyledik dinlemediniz, şimdi dayak arsızı olacaksınız demek ki, sizin tercihiniz elbette saygı duyarız.

Haberiniz ola, Dimyat yolları taşlıydı, artık koca koca kayalar var.
    malmı kaptırıyorlar diyorsun üstad oysa ben cep to cep yaptıklarını düşünüyorum amac bezdirmek bıktırmak sulandırmak çünkü hedef yukarı yapayım satayım değil daha çok toplayayım...
    nasip....

6. TİCARİ AHLAK ameeedddd......

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    malmı kaptırıyorlar diyorsun üstad oysa ben cep to cep yaptıklarını düşünüyorum amac bezdirmek bıktırmak sulandırmak çünkü hedef yukarı yapayım satayım değil daha çok toplayayım...
    TCMB politika faizi %25 oldu. Manipülatör(ler)in hesabında bu yoktu. Yukarı malum nedenlerle süremiyorlar. Aşağı da kayalık salamıyorlar.

İki ucu pis bir değnek!

Attıkları taş ürküttükleri kurbağaya değmedi. Bilançoyu hiç ettiler. GYO rallisine katılamadılar. Beter olun.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

8. Zavallılar tüketici kredileri faizi artacak, bunlar konut satamayacak! Mnkym dingilleri herkes biliyor sizin g.menkuller krediye uygun değil! Kaç tane g.menkul ü tüketici kredisi ile sattınız? Yersen. Hırsız köpekler...

Yatırım tavsiyesi değildir...Kendi hür iradenizle yatırım yapın....

Sayfa 476/577 İlkİlk ... 376426466474475476477478486526576 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •