Sayfa 14/142 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 1133 madde; 105 - 112 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1. İnatlaştık bu kağıtla Düştükçe alıyorum,bakalım kim galip gelecek...
    ...

2.  Alıntı Originally Posted by Y U S U F Yazıyı Oku
    Zirveden satıp tabandan almayı başardığına göre burada harcanma istersen!

maliyet sattığım fiyattan % 10 dan daha yukarı inan kardeş bir yılda bekledim dolar 8 tl idi inan mübarek gün yalan söylemiyorum kardeş ne harcaması nede bu senede bulaşması bankasının önünden bile geçmem artık1 yıl beklediğinemi yanarsın kaybettiğin paranamı yanarsınvar sen hesapla dedimya üçkağıtçı bunlar gözleri rüçhanlardainşaallah yanılırım ama bunlar yatırımcılar rüçhanları kullanmasın diye senedi 1 tl nin altına bile düşürürler. yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

vakıf 42 milyon lot sattı ruchan dan , arkadaşlar düştükçe hisse alınmaz bu böyle biline

şuan ruchan tahtası daha avantajlı ana tahtaya göre

5. ne biçim tahtadaymışsınız yeni tanıştım hisseyle öğlen bakayım dedim düştükçe düşüyor...

hiçmi katılan yok bedelliye herkesmi rüçhanı satıyor...

yatırım yapacak olsak hangisi mantıklı ana hissemi ruchanmı

6. Ana tahta yarın da taban sanırım.

7.  Alıntı Originally Posted by HOOK Yazıyı Oku
    Baldayı adamlar sana çalışıyor valla bayrak riskini almak istemeyenler ve parası olmayanlar ve bugün alıp satmak isteyen ile bence 1.20 mümkün ben oralara gelerise çok yüklü mal almayı planlıyorum hadi hayırlısı
    Dayının her yazısı altın değerinde kıymet bilmek lazım, aslında adamlar dayiya değil tecrübeye çalışıyorlar. Mein balıkçısı hikayesini okumanızı tavsiye ederim. Sağolsun dayı burada tecrübe ile düşüncelerini de paylaşıyor. gk bı olsun ruçhan konusunda aklımdan geçeni yapıyorsa kısa süre için stresli ama uzun süre için güzel olabilir.

Bana göre bu düşüşte 15 gün sürenin içerisinde bayram tatilininde olması tahta yapicinin eğer amacı baskilamaksa işine gelmiş olabilir. 15 günün 9 günü belki bayram tatili.

Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklım kendime bile yetmiyor.
    Son düzenleme : temel analizci; 27-04-2022 saat: 18:14.

8. Rüchanin düşmesi veya artması ana hisseyi etkiliyor mu

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 14/142 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •