Sayfa 5/163 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 1302 madde; 33 - 40 arası.

Konu: GARAN - Garanti Bankası

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,799
     Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Acayip bir durum. Yabanci takasindan da 100 milyon lot gitmis. Gerci tahtada da satiyorlardi.

12'de millet satmiyor, ama %20 yukarisinda 600 milyon lot mal geliyor. Borsaya da verilmedi ki. Nasil birseydir bu.

BBVA fiyati artirmasaydi bu herifler tahtayi iyi belleyecekti muhtemelen. Ucuz yirtmisiz.

Neyse bu lotlar eksilsin, ilerde sert hareketler yapar artik.
    https://www.youtube.com/watch?v=Utm1...nnel=CafeBorsa

2. U30'da genel AKD'lere bakıldığında cuma günü BOFA, Xbank almış diğerlerinde yani holding, gıda ve sanayi genelinde satışta olmuş, bir çoğu desteğe değmiş ufak tepkiler almış, yarın özellikle bunlarda pozitif açıp olası Dow son kısa dibi (ikili dip 32.250den bu sefer dönüşle) olması durumunda biz de Dow futureları ile son bir silkeleme olabilir. Tabi bu senaryoyu doların 15'i kirmamasi Dow'un da 32.2500yi kırmaması gerçek kılabilir. Bu senaryo gerçek olursa 2420 den beklentim 400 puanlık bir prim var, kazancınızın bol olması dileğiyle.

3. Aslında evet uğraşmamalı ama yaşanan süreç bir banka devinin pinti hareketleri olduğu gerçeğini ortaya çıkarıyor, 24 TL gibi bir fiyat vermesi anlamsız olurdu bu süreçte gerçekçi rakam 17.50ydi(1.20$$) zira üst banda çıkınca flama ile görebileceği yer 19.50 ama günümüz piyasa koşullarında makul ederi bu rakamdı açıklanması beklenen ama önceden pahalı aldım şimdi ise dip fiyat veririm ortalamayı yani maliyeti düşürürüm mantığı var. Keşke ismine ve gerçekleşen bilançolarına layık gerçekçi bir rakam açıklasa oradan satsaydık/satardık şimdi son günlerde 15.00 bandını kırma umudu yerine çize çize 17.50ye giderdi. İnşallah yine gider beklenti umutları boşa çıkarmaz.

4. bana kimse masal anlatmasın bu hisse 12.20 ve altında aylarca acımasızca baskılandı ve bu sürede hisseler toplandı ve şimdi hesaplara geçiyor bunun başka açıklaması yokkk,fiat 12.20 lerdeykinde yazmıştımm,kurumsalmışda falan,artık bunlar günümüz konjöktöründe maalesef istisnalar hariç geçerliliğini yitirdi,herkes paranın esiri olmuş,herkes çakal olmuşş

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ben Cuma 14.98'den verdim bir kismini. Cok fazla mal geldi bu fiyattan bile. Ilerde getiririm daha fazla mal gelirse.
    15 e aliyorum diyor adamlar neden 2 kademe alttan verdiniz

Ya hisselerimi alip parami vermezlerseydi? Sonucta 75 senelik bluchipten bu beklenebilir.

7. Düşmez kalkmaz bir Garanti var borsada allahtan.

8. Piyasalar salarken buradan dönmesi umuduyla Pala alım yapıyor bence eğer buradan tüm piyasalar dönmezse El-Fatiha moduna girer. Kendi adıma ben de Pala gibi full alım yaptım bakalım ne olacak zira dövizde bir hareketlilik başladı, Tlde kalınca sıkıntı olacağını düşünüyorum.

Sayfa 5/163 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •