Sayfa 101/1200 İlkİlk ... 5191991001011021031111512016011101 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    siz yazinca bakiyim neymis dedim ilk defa duydum bu hisseyi nedir hicbir fikrim yok sadece bigparadan bikac seye baktim ....
    bu hacimdeki bi hissede gercekten alsat yapabiliyormusunuz sayin sacro ...
    yanlis anlamayin akil vermek haddim degil tekniginizde cok iyi ama bu tur senetlerin ne olup olmadigini sizde en az benim kadar iyi bilirsiniz [

bu arada foto olayinin aydinlatici anlatimi icin tekrar tesekkurler ....
    Endeks 78 binde rally başlamadan önce bu hisseyi 3.88 gördüğü gün en tepeden sattım.

Dahada bulaşmadım.

Şimdi baktımda yeniden olmuş bu kağıt.

Bu hissenin sahipleri tam borsacıdır.

Endeksin yükselip düşeceğini bile bu hisseden tahmin ederdim ben eskiden.

Ters kağıttır kendileri.

Daha önceki rallylerine bakın hep endeksten münferittir. Endeks yükselişe geçincede bu düşüşe geçer.

Tam altın vuruş kağıdıdır.

Zirveye geldiğindede kademeler o kadar dolu olurki çokda güzel satılır.

Alsat kağıdı değildir.

Ben teşekkür ederim artık bol bol grafik atarsınız :D
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

2.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Bende öyle çook kağıt var. :D

Allerji demiyelimde inanmama diyelim.

Mesela mrshl ve aslanda ben hep bu konuma düşerim :D
    Aslan da ben de ters teyim 300 lot 43 den 39 da ortalama yapmıyorum o derece tilki yim) :

3.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    #Hekts

Klasik mart nisan mayıs mevsimsel hareketine başlamış olabilir.

bunu yazmasaydiniz keske
    kalabaligi pek sevmez kendileri .... yukarda parantez icinde her aldigimida yazmam tabii dediklerimden

bisey dikaktimi cekti sizin portfoy tamamen farkli iki bolummu .... bi kisim nerdeyse takip listemiz aynilasan hisseler bi bolum duymadigim hisseler ... eger boyle ise muhtemelen yuzde 80 20 boldunuz portfoyu dmeektir

4.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    arkadaşlar bişey sormak istiyorum.
    gerçi burası teknik analiz sayfası ama daha önce burda borsayla ilgili kitaplar paylaşılmıştı.
    benim teknik analize çok merakım yok açıkcası. daha çok temel analize odaklanıyorum ve bu konuda kendimi geliştirmek istiyorum.daha önce paylaştığınız kitaplardan , temel analiz konusunda geliştirici bi kitap varmı acaba?
    hafta sonu arada kaynadı galiba.sn.hisseci haricinde pek sallayan olmadı tekrar sorayım
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

5.  Alıntı Originally Posted by KANKA75 Yazıyı Oku
    Aslan da ben de ters teyim 300 lot 43 den 39 da ortalama yapmıyorum o derece tilki yim) :
    waşşş hepimizi çarpmış dümenciler he desene benm tırda yer var emme du bağam ne kadar yükü çekeriz bakcez
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

Alıntı Originally Posted by Aksakal Yazıyı Oku
    bunu yazmasaydiniz keske
    kalabaligi pek sevmez kendileri .... yukarda parantez icinde her aldigimida yazmam tabii dediklerimden

bisey dikaktimi cekti sizin portfoy tamamen farkli iki bolummu .... bi kisim nerdeyse takip listemiz aynilasan hisseler bi bolum duymadigim hisseler ... eger boyle ise muhtemelen yuzde 80 20 boldunuz portfoyu dmeektir
    Aynen iki bölüm.

Uzun vadeli kısım alsat kısmından fazla.

sizin duymadığınız kağıtlar denk geliyor olabilir.

Elimdeki kağıtların teknik analizini yapmıyorum. Yönlendirici olmasın diye.

Böyle tekniğini beğendiğim farklı kağıtların analizlerini yapmak istiyorum bu aralar ondan size öyle gelmiştir.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

7. alarko
    Benden de bir graf olsun!!!! Aceminin ağa babasıyım zarar edersiniz eğitim çalışmasıdır

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku

alarko
    Benden de bir graf olsun!!!! Aceminin ağa babasıyım zarar edersiniz eğitim çalışmasıdır

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    acemi mi yeme be üstad bizi 580 dermiyiz ?
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

Sayfa 101/1200 İlkİlk ... 5191991001011021031111512016011101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •