Sayfa 1029/1200 İlkİlk ... 29529929979101910271028102910301031103910791129 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 8,225 - 8,232 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    yarın karanlık odadan sizce hangi hisse çıkacak.
    yunsa
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Devami icin 117 K hacimli gecilmeli.Ardindan 120 K ve uzeri.115 K seviyeleri ile seneyi kapatirsak, bu bile basli basina pozitif sinyal 2018 icin.Ihracat agirlikli sirketler basi cekecektir.Ozellikle hammaddeyi ic pazardan karsilayanlar.Muthis surpriz hisseler hareket edebilir ilk 3 ay.Bazilari su an yukselis sinyallerini hafiften verdi. Isdmr son 2 hafta dikkatimi cekiyor.
    YTD
    Bu tarife cuk uyan Parsan var.. yatırım finansman üzerinden bizzat patron operasyona başladı bile.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1438847

YILLIK HİSSE YARIŞMAMIZDA SON İŞ GÜNÜ
    3 hissse seçin bir yıl yarışalım
    bu sene belki sizin hissenizin senesi
    alalım tahminlerinizi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Escom

Alıntı Originally Posted by sacrosanct Yazıyı Oku
    yine bir tarihe not duseyim.

Bu psdtc 6 ay 1 sene vadede en az 10 diyorum.

Gerel 2018 e damga vurur 10 uzerinden islem gorur ama 3 4 ay yatabilir.
    hocam geçen seneki yorumunuzda escom da büyük potansiyel olduğunu beliritmiştiniz, bu öngörünüz hala geçerli mi ? Sizin yorumunuz benim için değerli cevap verirseniz çok sevinirim,iyi çalışmalar.

Alıntı Originally Posted by nasahila Yazıyı Oku
    hocam geçen seneki yorumunuzda escom da büyük potansiyel olduğunu beliritmiştiniz, bu öngörünüz hala geçerli mi ? Sizin yorumunuz benim için değerli cevap verirseniz çok sevinirim,iyi çalışmalar.
    Escom beklentimi karsilamadi malesef.

Ama 1.50 lerin uzerine gecerse ben potansiyel goruyorum.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

6. Karel 5.81 kapattı..6 ya yolculuk olabilir mi acaba?

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

7.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Escom beklentimi karsilamadi malesef.

bende şişe cam ı merak ediyorum trakyacam gitti anadolucam gitti şişe pek gitmedi sıra ondamı aceba takibinizde ise yorum rica etsek

8.  Alıntı Originally Posted by sacrosanct Yazıyı Oku
    escom beklentimi karsilamadi malesef.

çok teşekkürler sacrosanct hocam isabetli yorumlarınızı uzun süredir ilgiyle takip ediyorum, selamlar sevgiler

Sayfa 1029/1200 İlkİlk ... 29529929979101910271028102910301031103910791129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •