Sayfa 1123/1200 İlkİlk ... 1236231023107311131121112211231124112511331173 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 8,977 - 8,984 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

Alıntı Originally Posted by kaynarca Yazıyı Oku
    sn.sacrosanct,

5.20 den satıp, yeni destekten yerine koyup lot mu arttırıyoruz yoksa YUNSA ya veda mı diyorsunuz

saygılar...
    Yunsaya veda edilirmi ya.

Hayatimin kagidi diyorum 9 liraya kadar al sat.

Mesela 5.25 den 4.80 salar diye dusunuyorum. Ayni 5 den 4.58 salinimi gibi.

Yukari trend var. Yukardan sat asagidan al.

Alsatlarida yari lotla yaparim asla tam maldan cikmam sattigim yerin uzerine gidiyorsa daha yuksektan almaktan cekinmem. Lotum azalsa bile.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

2. Kıymetli insan Sacro
    Uzun zamandır yazmıyordum uzaktan takip ediyordum burayı ama son Yunsa gönderinize artık birşeyler yazayım istedim.
    Yaklaşık 3 senedir -hani kitabı çıksın diye beklenen yazarlar vardır ya-, ben de hususi sizin gönderileriniz için buraya girip çıkarım... Bilmeyenler için söyleyeyim sadece dediklerini yapsanız hocanın, en fazla 6 ayda en az %40-50 kazanırsınız... Yani bu işin üniversitesi olsa hocanın yeri profesörlükten öte benim için... Mesela profesörler de var Fight Club gibi... Ama hoca başka...
    Neyse sadede geleyim geçen senenin Karel'i de dahil bir hisse için bu kadar vurgu yaptığınızı görmedim hocam.... Lütfen bizimle birkaç sır paylaşsanız... Çünkü teknik analizse bir sürü insan var bu konuda yazan, çizen... Ama Yunsa'yı sizin kadar vurgulayan yok... İnsanların göremeyip de sizin gördüğünüz nedir? 6. his de var mı mesela işin içinde? Biraz bu hisse bazında genel ipuçları verebilir misiniz? Geçen sene birkaç kez özelden mesaj atmıştım size forum meşgul olmasın diye, ama bu kez buradan atmak istedim...
    Sevgiler, saygılar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    endekste macd a dikkat etmek gerekiyor.

Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    msgyo...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    garantide 11,25 üstü kritik... yani bu bir kaç gün dikkatli hareket etmekte yarar var.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    albaraka... macd zayıf ama 1,50 üstünde tutunma çabası devam ediyor.

Alıntı Originally Posted by cockeye Yazıyı Oku
    Kıymetli insan Sacro
    Uzun zamandır yazmıyordum uzaktan takip ediyordum burayı ama son Yunsa gönderinize artık birşeyler yazayım istedim.
    Yaklaşık 3 senedir -hani kitabı çıksın diye beklenen yazarlar vardır ya-, ben de hususi sizin gönderileriniz için buraya girip çıkarım... Bilmeyenler için söyleyeyim sadece dediklerini yapsanız hocanın, en fazla 6 ayda en az %40-50 kazanırsınız... Yani bu işin üniversitesi olsa hocanın yeri profesörlükten öte benim için... Mesela profesörler de var Fight Club gibi... Ama hoca başka...
    Neyse sadede geleyim geçen senenin Karel'i de dahil bir hisse için bu kadar vurgu yaptığınızı görmedim hocam.... Lütfen bizimle birkaç sır paylaşsanız... Çünkü teknik analizse bir sürü insan var bu konuda yazan, çizen... Ama Yunsa'yı sizin kadar vurgulayan yok... İnsanların göremeyip de sizin gördüğünüz nedir? 6. his de var mı mesela işin içinde? Biraz bu hisse bazında genel ipuçları verebilir misiniz? Geçen sene birkaç kez özelden mesaj atmıştım size forum meşgul olmasın diye, ama bu kez buradan atmak istedim...
    Sevgiler, saygılar...
    Dostum selamlar cok guzel yazmissin.

Gercekten cok tesekkur ederim Allah razi olsun.

Cok duygulandim ve memnun oldum.

Bayadir yoktun gelip buralara iki kelam etmem hosuma gitti.

Yunsaya gelecek olursak. Teknik super calisiyor. Az lotla alsat yapiyorum ve keyif aliyorum bu kagittan. Yani seviyorum ayni karel gibi.

Teknik olarak gordugum 3.50 4 seviyelerinde cok cok cok buyuk islem hacmi ile alinmasi. Bu nedenle canak olan 6 ve uzerine gitmesi teknik acidan olagan.

Ayni zamanda kagitta kademe islemlerini dogru gorup okuyorum ve bunu teknikler birlestiriyorum. Onun icin tutuyorum.

Banvitte boleydi 3.5 lerdeyken.

Bu kagidin ilerisi bence cok parlak. Mesela derimde yillardir hep parlakti ama 10 senedir yatiyor. Bakin simdi zamani geldi deli gibi gidiyor. Zamani gelen tahta beklemez. Yunsaninda zamaninin yaklastigini hissediyorum.

Sirketle ilgili bilanco harici bir bilgim ve duyumum yok.

Satis vs olabilir belki. Sabanci sasayi sattiginda sasa 1.70 di bolundu temettu verdi 10 kat yapti.

Piyasa degeri olarak 100 milyonluk bir yunsa bence bedavadir.

Gercek fiyatinin bence en az 3/1 den islem gordugunu dusunuyorum.

Zamanla piyasada bunu gorecektir. He icinde ben olurmuyum olmazmiyim bilemem ama gordugum budur.

Birde yunsada gedik yatirimi takip ediyorum. O mal kusmadan korkmamak lazim.

Saygilar sevgiler.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

8.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    albaraka... macd zayıf ama 1,50 üstünde tutunma çabası devam ediyor.

Es arkadasim

Tamamen kendim tarafindan uretilmis fikir yada beyanlardir. Deli sacmasidir. Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir.
    Sent from my SM-G900FQ using Tapatalk

Sayfa 1123/1200 İlkİlk ... 1236231023107311131121112211231124112511331173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •