Sayfa 501/1200 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1. Borsada sanki TÜKENMİŞLİK SENDROMU mu var Ne?
    Yoksa Yolun Sonuna geldik mi?

SM-J700H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. arka sıralarda kalan ESCOM 'da harekete geçti. hadi bakalım

Kisada 2.40 hedefim vardi kipada.

2.39 gorerek hedef gerceklesti.

Asagida 2.01 2.16 gapi var bu gap kopus gapi oldugu icin dolmasini beklemiyorum.

Oralara sarkmalar alim firsati olabilir.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

4.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Kisada 2.40 hedefim vardi kipada.

2.39 gorerek hedef gerceklesti.

Asagida 2.01 2.16 gapi var bu gap kopus gapi oldugu icin dolmasini beklemiyorum.

Oralara sarkmalar alim firsati olabilir.
    Hocam saolasın 2.40tan verdik sıra diğerlerinde

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    lice___istanbul
    Gönderi
    3,908
    PARA GIRISI

PARA CIKISI

ALAN

SATAN

____________V_K____________

Şu an borsada benim gördüğüm şöyle bir durum var.

Herkeste su akarken testiyi doldurayım uğraşı var. Yani herkesin kafasındaki şu bu trend bir yere kadar gidecek. vurup kar'ı cebe koyma olayı var. Herkes trader olmuş :D Onun için çoğu kağıt gidiyor hoop geri geliyor. Senet değişimleri çok fazla.

Çok fazla alsat ve günlükçü var. bir kağıttan yüzde 5-10 vurdumu biri hemen kar cebe. oysaki bana göre bu trend daha uzun soluklu gibi duruyor. Yani piyasadaki büyük el küçüklerin kazanmasına izin veriyor. hatta yukarıdan satıp aşağıdan almasına bile izin veriyor. genelde büyük trendlerin başlarında olur böyle şeyler.

Yani piyasada ve senetlerdeki potansiyelleri yüzde 5-10 gibi küçük meblağlar ile alsat yaparak büyük resmi kaçırtacaklar insanlara. Zaten şu ana kadar çoğu kaçtı. geçen bir arkadaşlada konuşmuştuk. clebinin yüzde 15 yaptığı gün. yani yüzde 15 e tamah etmemek lazım diye düşünüyorum bazı senetlerde. çünkü trend var. Nasıl olsa hacimli kırılımlardan sonra maliyete gelmeyecek şekilde düşünüyorum. Ee madem maliyete gelmeyecek neden satıpta yeni bir senette macera arıyayım değilmi ?

kar da tatlı tatlı oturmak varken :D

bak petkime 3.60 da ne yazdım bu petkim eregl ile eşitleyecek dedim petkim 3.60 iken sanırım eregl 5.60 dı fark 2 liradan 0.70 e düştü.

Deli rally devam ;)
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

7.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku

Herkeste su akarken testiyi doldurayım uğraşı var. Yani herkesin kafasındaki şu bu trend bir yere kadar gidecek. vurup kar'ı cebe koyma olayı var. Herkes trader olmuş :D Onun için çoğu kağıt gidiyor hoop geri geliyor. Senet değişimleri çok fazla.

Çok fazla alsat ve günlükçü var. bir kağıttan yüzde 5-10 vurdumu biri hemen kar cebe. oysaki bana göre bu trend daha uzun soluklu gibi duruyor. Yani piyasadaki büyük el küçüklerin kazanmasına izin veriyor. hatta yukarıdan satıp aşağıdan almasına bile izin veriyor. genelde büyük trendlerin başlarında olur böyle şeyler.

Yani piyasada ve senetlerdeki potansiyelleri yüzde 5-10 gibi küçük meblağlar ile alsat yaparak büyük resmi kaçırtacaklar insanlara. Zaten şu ana kadar çoğu kaçtı. geçen bir arkadaşlada konuşmuştuk. clebinin yüzde 15 yaptığı gün. yani yüzde 15 e tamah etmemek lazım diye düşünüyorum bazı senetlerde. çünkü trend var. Nasıl olsa hacimli kırılımlardan sonra maliyete gelmeyecek şekilde düşünüyorum. Ee madem maliyete gelmeyecek neden satıpta yeni bir senette macera arıyayım değilmi ?

bak petkime 3.60 da ne yazdım bu petkim eregl ile eşitleyecek dedim petkim 3.60 iken sanırım eregl 5.60 dı fark 2 liradan 0.70 e düştü.

Deli rally devam ;)
    Hocam vala aynı şeyi bende düşünüyordum hatta dün yazayım dedim sonra vazgeçtim.bu yükseliş uzun soluklu bir yükseliş ve kaptırdığımiz fiyatlardan bir daha asla alamayacagimiz fiyatlar.tabiki bıyıklı hisselerde.orneklendircek olursam x hissesini aldık 1 liraya bu zamanlarda verdik 2 liraya ve girdik ralliye biz seviniyoruz %100 aldık diye ama hisse gitti 10 liraya gün geldi endeks tekrar kafayı çevirdi hisse düşüş moduna girdi düşüşünü belki 4 lirada sonlandiracak.

düşüncelere kurşun işlemez.

8.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku

Deli rally devam ;)
    Asuzuda hedef ne, orda Bari kalayim

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 501/1200 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •