Sayfa 993/1200 İlkİlk ... 493893943983991992993994995100310431093 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 7,937 - 7,944 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1.  Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Canak tam gibi, simdi eski seviyeler gelsin
    YTD
    sayin goodbye birde algyo bakabilirmisiniz guzel bi flamasi var sanki

2. Sacro hocam fener değerlendirme yaparmısin stop varmı tşk

Venus_V3_5580 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by DrKaptan Yazıyı Oku
    sayin goodbye birde algyo bakabilirmisiniz guzel bi flamasi var sanki
    Flama guzelde.Bir duzene oturmaya calisiyor teknik olarak.Girdigi kanal saglam kalirsa yukselis gelir.Bu hareket daha yeni baslamis.Yakindan ilgilendigim kagit olmadigi icin rakamlar ile birsey soyleyemem.Ancak gyo cular iyi 12 aylik aciklar.
    Kagidi takip eden bu kisminda Bilgi aktarirsa tam olur
    YTD
    2023 sonu Bist 8000?

4.  Alıntı Originally Posted by Goodbye Yazıyı Oku
    Flama guzelde.Bir duzene oturmaya calisiyor teknik olarak.Girdigi kanal saglam kalirsa yukselis gelir.Bu hareket daha yeni baslamis.Yakindan ilgilendigim kagit olmadigi icin rakamlar ile birsey soyleyemem.Ancak gyo cular iyi 12 aylik aciklar.
    Kagidi takip eden bu kisminda Bilgi aktarirsa tam olur
    YTD
    yorum icin tesekkurler uzun sure bekledim bu tahtada cok fazla baski vardi tahtada dayanamadim ciktim fenerde vardi ve zarardaydi dun maliyetime geldi sattim nakitteyim kendime hisse bakiyom

Alıntı Originally Posted by DrKaptan Yazıyı Oku
    yorum icin tesekkurler uzun sure bekledim bu tahtada cok fazla baski vardi tahtada dayanamadim ciktim fenerde vardi ve zarardaydi dun maliyetime geldi sattim nakitteyim kendime hisse bakiyom
    Benim icin on plana cikan hisseleri gecmis yakin tarih paylastim.Diger bir kac arkadaslarda guzel hisseler paylasti.
    2023 sonu Bist 8000?

6. Tesekkur ederim takip ediyorum guzel paylasimlar ben anlamam tekniktir grafiktir bizimki ky mantigi. mantigi duzeltmek lazim yoksa zor is borsa mesela direnci kirinca yukseldi deyip almiyoz almadikca yukseliyo bi sure nakit kalicam cuma kapanista nasipte nevarsa alicam

7.  Alıntı Originally Posted by Leonnn Yazıyı Oku
    baskilamaca süründürmece, endeks altinda kaydirmaca...
    yaklasalim ve izleyelim, bu ULUUN da sova baslayacak yakinda.
    Yarim Milyar cirosu olan, karli bir sirket icin fiyat cok abarti düsük... (anlik fiyat 2,65)

Defterde ne yapılır ne edilir bilmem ama reelde un firmaları un satışlarında ortalama %14-15 kar marjı ile çalışırlar tabiki buna ithal edilen farklı ürünleri harmanlama yaparak bir miktar daha artabilir. Birde hayvan yemi olarak satışa sundukları ürünler var bunların kar marjı daha yüksek olur her ne kadar çok yüksek ekonomik değerleri olmasada. Uluun bende takip ediyorum henüz portföye eklemedim ilerleyen günlerde kısmetse olur. Selamlar. Ytd.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sadece trade firsati icin takip edilebilir.15 puanlik marj.
    2023 sonu Bist 8000?

Sayfa 993/1200 İlkİlk ... 493893943983991992993994995100310431093 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •