Sayfa 1162/1200 İlkİlk ... 162662106211121152116011611162116311641172 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 9,289 - 9,296 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

1. Syn yakkir ne olur burdan sonra dersiniz elimde bir miktar var

2. Yada boyle bir kapanis yarin nasil acar seans sonu cok iyi alim vardi ihgml de

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Antalya'dan bir Gavurdağlı
    Gönderi
    370
     Alıntı Originally Posted by Patraş Yazıyı Oku
    Syn yakkir ne olur burdan sonra dersiniz elimde bir miktar var
    Ben sadece bugunki grafik konusunda fikrimi beyan ettim şirketin genel durumu hakkında bir bilgim yok maalesef
    EN BÜYÜK KAZANCINIZ SAĞLIĞINIZDIR

60 dakıkalık macd ,trıgger kesısmelerı ıcın
    ttkom
    ve yyapı
    incelenebilir.
    Akıl,adama sermayedir.

Sureklı ekran basında olanlar ıcın 60 dakıkalık macd ,trıgger kesısmelerı işlem için uygun olabılır ama
    ben haftalık kesismeleri tercih ediyorum.
    Gunlukte olabılır:
    bugunku ihlgm gibi.
    Akıl,adama sermayedir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    cumartesi pazar 2 gün boyunca EMKEL grafiğin boyunu sevdim, okşadım pazartesi alacam dedim, açılışta 57 ye alış girdim, kağıt direk 61 açtı, geri geldi 60 ı gördü, dönüşte de cesaret edip alamadım. Sonra koptu gitti.
    @Sacro üstad sanki bi ara bundan bahsetmiştiniz, yüksek hacimli GAPlı yükseliş MACD günlükte tam sınırda yalnız bi yorum alalım mümkünse üstad.

Son düzenleme : decamercion; 22-01-2018 saat: 21:59. Sebep: fiyat düzeltmesi

Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    cumartesi pazar 2 gün boyunca EMKEL grafiğin boyunu sevdim, okşadım pazartesi alacam dedim, açılışta 57 ye alış girdim, kağıt direk 61 açtı, geri geldi 60 ı gördü, dönüşte de cesaret edip alamadım. Sonra koptu gitti.
    @Sacro üstad sanki bi ara bundan bahsetmiştiniz, yüksek hacimli GAPlı yükseliş MACD günlükte tam sınırda yalnız bi yorum alalım mümkünse üstad.

2 hedefli tobosu var.

Bugun cok netmis grafigi.

Alıntı Originally Posted by yakkir Yazıyı Oku
    Saat 16.00 civarı kesmiş ama dik açıyla günlük MACD ta kesmek üzere. san.sacronun dediği gibi sol taraftaki gibi bir kesişme daha sağlıklı oluyor sanırım.

.

Ben 2.11 kirilirken aldim bugun.

2.50 hedefli tobosu var.

Alıntı Originally Posted by kar Yazıyı Oku
    Grafıklere bakıyorum.Sacro Bey,
    60 dakıkalıkta selec 'e bır bakın derım.
    Bakayim.

Alıntı Originally Posted by yakkir Yazıyı Oku
    MACD 60 dK kesişmede istenen açı ve sonrası malum.Gün içinde 42.90 fiyattayken grafikte yakalamama rağmen almak nasip olmadı

Aynen gecen hafta demistim bunun 60 ligi fmizp gibiydi biraz gecikmeli yapti ama yapti

Alıntı Originally Posted by Zofran Yazıyı Oku
    Sacro hocam, "borsada pratik teknikler" diye kitap yazsanız bestseller olur

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gun gelir yazariz. Iyide olur )

Tesekkurler.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Bugun benimde gorduklerimden krstl ve tmsn 60 lik sondu. Krstalinki daha iyi gorunuyor.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Sayfa 1162/1200 İlkİlk ... 162662106211121152116011611162116311641172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •