Sayfa 88/1200 İlkİlk ... 38788687888990981381885881088 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 697 - 704 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Antalya'dan bir Gavurdağlı
    Gönderi
    370
    3 Haftada 1,70 den 5,50 ye giden vakfn 3 hafta sonrada 10 liraya rahat gider diyerek 5,20 den yüklüce girdim. Ben aldıktan sonra Kağıt taban taban gitmeye başladı.Ne talihsiz adammışım ben çok zarara girdim kol kessem fayda etmeyecek sanırım 3-5 sene bekleyeyim mi yada kafamı kessem kurtulurmuyum. Ne olur bana bir akıl verin .☹️☹️

Yukarda geçen olayların gerçek kişilerle az çok ilgisi vardır.Senaryo tarafımdan yazılmıştır

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    EN BÜYÜK KAZANCINIZ SAĞLIĞINIZDIR

2.  Alıntı Originally Posted by yakkir Yazıyı Oku
    3 Haftada 1,70 den 5,50 ye giden vakfn 3 hafta sonrada 10 liraya rahat gider diyerek 5,20 den yüklüce girdim. Ben aldıktan sonra Kağıt taban taban gitmeye başladı.Ne talihsiz adammışım ben çok zarara girdim kol kessem fayda etmeyecek sanırım 3-5 sene bekleyeyim mi yada kafamı kessem kurtulurmuyum. Ne olur bana bir akıl verin .☹ï¸â˜¹ï¸

Yukarda geçen olayların gerçek kişilerle az çok ilgisi vardır.Senaryo tarafımdan yazılmıştır

haddimi aşaraz yazayım şifre YÜKLÜCE GİRMENİZDE ZATEN...genelde kapana alırlar mink bir yorum sadece saygılar sacro hocam..

3. Sn sacrosanct hocam sizi burada yeni keşfettim geçen zaman kayıpmış twitter hesabınız varmı saygılar

4.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    Ben çıktım alctl den.

Ekranımdanda sildim takip etmiyorum şu sıralar.

Ama 8.90 ve 9 direnci geçilirse yüksek hacimli büyük çıkış yapabilir.
    usta üstüne basmışız 9 geçti ama ben teknikçileri avlarlar diye 8.40 maliyetleri bozdurdum

5.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    usta üstüne basmışız 9 geçti ama ben teknikçileri avlarlar diye 8.40 maliyetleri bozdurdum
    Nasip olmayınca olmuyor işte. kaç ay tut az kazan çık sora kopsun gitsin yüzde 19 nedir ya. Ayıp

send by selectra

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Antalya'dan bir Gavurdağlı
    Gönderi
    370
     Alıntı Originally Posted by yakkir Yazıyı Oku
    3 Haftada 1,70 den 5,50 ye giden vakfn 3 hafta sonrada 10 liraya rahat gider diyerek 5,20 den yüklüce girdim. Ben aldıktan sonra Kağıt taban taban gitmeye başladı.Ne talihsiz adammışım ben çok zarara girdim kol kessem fayda etmeyecek sanırım 3-5 sene bekleyeyim mi yada kafamı kessem kurtulurmuyum. Ne olur bana bir akıl verin .☹ï¸â˜¹ï¸

Alıntı Originally Posted by amator_kurt Yazıyı Oku
    haddimi aşaraz yazayım şifre YÜKLÜCE GİRMENİZDE ZATEN...genelde kapana alırlar mink bir yorum sadece saygılar sacro hocam..
    Elimde vakfın hissesi olmayıp vakfn topiğindeki gözünü hırs bürüyüp yukardan hisseye dalanların halini senaryoladım sadece
    EN BÜYÜK KAZANCINIZ SAĞLIĞINIZDIR

Sigara gibi olacaksin bu hayatta.

Ustunde öldürür yazacak yinede vazgecilmez olacaksin 😎
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

8. Petkimmmm - Sodaaaaa , Oleeeee...!hedefe kadar disiplin......
    Son düzenleme : yucin; 16-03-2017 saat: 18:38.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Sayfa 88/1200 İlkİlk ... 38788687888990981381885881088 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •