Sayfa 1057/1200 İlkİlk ... 575579571007104710551056105710581059106711071157 ... SonSon
Arama sonucu : 9598 madde; 8,449 - 8,456 arası.

Konu: Orta uzun vadeli (Boğa) hedefe kadar disiplin

Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku
    Aleyküm selam Hocam selam verdik almadın havada kalmasın

Sevildiğini bil senin sayfandan başka yerde grafik atmıyorum
    Aleykum selam.

Estafurullah dostum. Her zaman bekleriz. Tesekkur ederim.
    Twitter : @Sacro_trade
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

Alıntı Originally Posted by Fıght clup Yazıyı Oku

Sacro hocam Yünsa dedi başka birşey demedi
    Kavuniçi direnci geçemezse
    Daire içine girer
    Kulp icin W yapar
    Ama eğer kirarsa 7 lere gider
    Haftalık macd iyi
    Ama günlük rsi Nu şimdilik
    Haftaya dananin kuyruğu kopar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Banada oyle geliyor.

Macdin durumu iyi aslinda. 5.20 yakabilir. Yada kisa zirvenim yani 5.30 asip bir ustunde tepe yapip mesela 5.50 deyip dusebilir.

Gunluk macdin boyu orada biter.

Ben yaklasik 2 yildir hic rsi kullanmiyorum. Butin uyumsuzluklari trend donuslerini daha iyi yakaladim bu surecte.

Rsi kullanmamayi tavsiye ederim.

Sadece macd ma volume bazende bolinger.

Ama sadece macd yeterli. Macd ile ilgili kitap bile yazabilirim. Ama rsi cok farkli. Cok yaniltiyor.
    Boğa piyasaları kötümserlikten doğar,Kuşkuculukla gelişir,iyimserlikle büyür,coşku ile ölür.

3.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    1.77 den skbnk aldim

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sacrosanct üstadım SKBNK ın gyo adı altında şirket kurmayla ilgili sanırım bir haberi vardı birde genel kurula çinli bir bankanın gözlem amaçlı katıldığı falan söyleniyor sizin bi ara SKBNK İLE İLGİLİ yorumunuz vardı takibinizdemidir

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    4, çeyrek karelin bilanço 1 mart ile 10 mart arası gelecek.

Efsane bilanço gelebilir. Hatta geleceğininden eminim.

O tarihe kadar 6,50-6,60 üzerinde işlem görüyorsa.

Hedefim En az 10 hatta kabaca 13 diyorum.

Ama 6,60 üzerinde işlem görmesi şartı ile. Daha o zamana 2,5 -3 ay var o zamana kadar deli trade diyorum.

6,30 ile 5,40 arası alın satın ekonomiye can verin. isterseniz baska hisselere takılın paranızı çoğaltın ama o tarihler geldiğinde bu yazımı hatırlayın.
    Hocam teknik bilginize diyecek sözümüz yok.
    Karel de efsane bilanço ancak faliyet karında olabilir. Yaklaşık 15 milyon tl kur zararı yazacak bu çeyrek.
    Bu zarara rağmen efsane kar biraz zor gibi.

Tabi diğer taraftan geçen sene de 1.8 lerden gidecek dediğiniz de bilanço benim dediğim gibi düşük geldi ancak hisse sizin dediğiniz gibi baya iyi gitti.

Yine 10 tl olacak derseniz gidebilir benim itirazım efsane kara. 2018 ilk çeyrekte gelebilir efsane kar
    Ytd

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. haftaya bangalar ralli atarmı üstad
    bilmeden yazma düşünmeden konuşma.......

Alıntı Originally Posted by talebe37 Yazıyı Oku
    Hocam teknik bilginize diyecek sözümüz yok.
    Karel de efsane bilanço ancak faliyet karında olabilir. Yaklaşık 15 milyon tl kur zararı yazacak bu çeyrek.
    Bu zarara rağmen efsane kar biraz zor gibi.

Tabi diğer taraftan geçen sene de 1.8 lerden gidecek dediğiniz de bilanço benim dediğim gibi düşük geldi ancak hisse sizin dediğiniz gibi baya iyi gitti.

Yine 10 tl olacak derseniz gidebilir benim itirazım efsane kara. 2018 ilk çeyrekte gelebilir efsane kar
    Ytd

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    efsane kar gelecek.

geçen senede böyle olmuştu.

topiğinde bir adamla tartışmıştım. kağıt 1,80 lerdeydi.

geçen sene 37 milyon kur zararı yazmasına karşın efsane ciro ve esas faliyet gelmişti yine gelecek.

Bu bilişimin asıl tahsilatları hep son çeyrek oluyor.

kağıt 1,70 lerdeydi. 1,60 lara falan düşüyor.

Ama her gün rüyama giriyor. deli gibi. hiç unutmam.

bora yaşar diye bir tip var topicte. yok bu dolar böle olursa 1,10 dan alıcıyım demeler, bilanço kalemlerini göstermekler falan.

bide sağlam bilançocu adam. işte dolar 10 kuruş gittimi 10 m zarar yazacak demeler. Ulan dolar 1 lira gitti 100 m zararmı yazdı şirket. Yani demem oki hepsi hikaye. Ciro trend şeklinde artsın, esas faliyet trendi devam etsin hatta bu ihalelerden dolayı biraz daha artacak bana göre. her türlü kefilim. Bana göre bu aldığı işlerden dolayı karel 2 yıllık bilançoları ile domine olur. Yani 1,5 - 2 yıl daha bilançolar ışıltılı olacak diyebilirim. arada 1-2 tanesinde tökezleme çıkar ama genelde domine eder.

He piyasa beğenir beğenmez onun bilemem işte ondada teknik diyorum. Teknik olarak 6,60 üzerinde olursa ve bilançoda ivme sürerse zaten aşırı alımda olduğu için fiyat ivme kazanır diyorum.

yani bilanço geldiğinde fiyatın indikatörlerin nerede olduğu önemli.

Alıntı Originally Posted by Sacrosanct Yazıyı Oku
    efsane kar gelecek.

geçen senede böyle olmuştu.

topiğinde bir adamla tartışmıştım. kağıt 1,80 lerdeydi.

geçen sene 37 milyon kur zararı yazmasına karşın efsane ciro ve esas faliyet gelmişti yine gelecek.

Bu bilişimin asıl tahsilatları hep son çeyrek oluyor.
    Valla bendim o, döviz borcu çok. Kur farkı zararı çok olur demiştim :-(

Sayfa 1057/1200 İlkİlk ... 575579571007104710551056105710581059106711071157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •