Sayfa 11/814 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 6507 madde; 81 - 88 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

Şöyle tehlikeli bir görünüm var, USD bazında, enflasyondan arındırılmış, detaylar için 100x yapılmış. Ola da bilir, olmaya da bilir. Genel yön önemli, bizde ABD de...v.s...YTD

Alıntı Originally Posted by yaşlı_kurt Yazıyı Oku
    Senın canını yıyeyım agzına saglık harbısın
    cesursun mertsın
    Hıssederım
    sevgıler
    Eyvallah tesekkurler hocam.
    Bizim patron Erdemoğlu baba, globaldenmi alım satım yapıyor. Bu global.ne zaman alıma geçse, bofaya saplayip zarar ettiriyor ve zararına malları geri aldırıyor. Kaç keredie şahit oldum bofa alımda globali gordummu ne halt edeceğini şaşırıyor.
    Son bir kaç günkü harekette global olaya dahil olmadı bu robot sat geri köy , sat geri köy 1-2 milyon kotu sata ala tahtayı yataya aldı dokulenleri toplayıp duruyor.
    Bugün prens günü hakkımızda hayırlısı olsun.

اهلا اخي السعودي انت تملك المال

Prens bızı dıskoya gotur
    svg
    yatırım tavsıyesı degıldır

4. işte beklenen haberlerden bir tanesi gazeteye düştü
    Dünya güzetesi 22.06.2022

SASA'nın 10 milyon metrekarelik yatırımının ilk adımı liman olacak
    SASA, Yumurtalık bölgesinde 10 milyon metrekare alanda dev sanayi tesisi kuruyor. Tesislerinin ilk ayağı liman, ikinci ayağı ise polipropilen tesisi olacak. Yatırımın diğer etaplarını ise rafineri ve aromatik kimyasallar ile Türkiye nin ihtiyacı olan diğer kimyasal ürünler oluşturacak.

https://www.dunya.com/sirketler/sasa...-haberi-661633
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

5.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    işte beklenen haberlerden bir tanesi gazeteye düştü
    Dünya güzetesi 22.06.2022

SASA'nın 10 milyon metrekarelik yatırımının ilk adımı liman olacak
    SASA, Yumurtalık bölgesinde 10 milyon metrekare alanda dev sanayi tesisi kuruyor. Tesislerinin ilk ayağı liman, ikinci ayağı ise polipropilen tesisi olacak. Yatırımın diğer etaplarını ise rafineri ve aromatik kimyasallar ile Türkiye nin ihtiyacı olan diğer kimyasal ürünler oluşturacak.

https://www.dunya.com/sirketler/sasa...-haberi-661633
    Mehmet Şeker, Borsa, sonuç itibariyle bir yatırım alanıdır. Bir sanayi şirketine birikiminizi yatırıyorsunuz, o büyüdükçe siz de büyüyorsunuz, kar ettikçe siz de kar ediyorsunuz. Diğer yatırım araçları gibi değil, hem ülke ekonomisine hem kişilerin kendi ekonomilerine katkısı var. Hem de bu vesileyle ülkenin sanayisini üretimini tanıma fırsatı elde ediliyor. Bu açıdan Borsayı önemsiyorum. Borsa yatırımını, ülkedeki insanların kendi ülkesine kendi sanayisine ve kendi geleceğine yapılan yatırım olarak görüyorum dedi.

6. SASA yönetim kurulu üyesi Mehmet Şeker :
    SASA'nın mevcut tesislerinin faaliyetlere devam edeceğini aktaran Mehmet Şeker, Buradaki tesisi Yumurtalık'a taşımayız, kullanmaya devam ederiz. Elyafı, poyu, cips tesisini yeni yaptık, PTA yı yeni yapıyoruz. Yeni elyaf, yeni cips ve yeni poyu da tekrar burada yapacağız. Yumurtalıkta ise daha büyük, daha kapsamlı yatırımlar olacak, liman, tren yolu, kara yolu bağlantısı olmalı, çünkü orada yüksek tonajlı bir üretim olacak. Bir tarafta rafineri olacak, rafinerinin ürettiği kimyasallar, diğer tarafta yıllık 2.5 milyon tonluk bir PP tesisi olacak, oraya kuracağımız PTA tesisimizin kapasitesi 2.5 milyon ton olacak. Sonuç itibariyle Yumurtalık üretim kapasitesi çok yüksek olacak dedi.

7. Adamlar yatırımdan taviz vermiyorlar. Güzel haberler düşmeye başlamış. Hayırlı olsun

8. Liman hammadde kaynaklarının ve mamül malların ihracında ulaşım maliyetleri açısından çok önemli. Bu nedenle önceliği limana vermeleri mantıklı

Sayfa 11/814 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •