Sayfa 13/814 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 6508 madde; 97 - 104 arası.

Konu: SASA - Sasa Polyester

1.  Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    Ben limanı ve rafineri yatırımını aynı anda başlatırlar diye düşünüyordum...
    ama sanırım dünyadaki resesyon beklentileri şirketi rafineri yatırımı için biraz gecikmeye zorlamış gibi
    artık zaman içinde bekleyip göreceğiz.. daha bu konuda çok haberler gelir
    Zaten geçende yazmıştım. Dünya ekonomisindeki daralma beklentileri sasa yı pek etkilemez. En fazla olsa olsa yatırımların biraz uzatmalı gerçekleşmesine neden olur

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ı karşılıyor
    Geldi Prens reis bakalım ne olacak.

Bugünde tahtada haber vs. den dolayı birşey olduğu yok, gene bofa sabah 46 Tl üstünden kudurmuş köpek gibi ne bulduysa sattı ve 46,00 altında karşı ayak mal topluyor durum bu. Robot bugün milyon lot satıyor yarın 46,00 altında ne bulduysa geri alıyor 2 haftadır durum böyle, endeks isterse %10 artsın robota emiri vermişler banamısın demiyor ama bunu işte bozsa bozsa Erdemoğlu reis bozar bir kaptır yada kendi geri alımdır robotun içinden geçse geçse o geçer yoksa şuan düştük robotun eline kıpraşanı kevgir ediyor Allahsız.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

3. Kısa vadede kazanç bekleyen agababalar portföylerini biraz hafifletiyor olabilir mi

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ı karşılıyor
    Geldi Prens reis bakalım ne olacak.

Bugünde tahtada haber vs. den dolayı birşey olduğu yok, gene bofa sabah 46 Tl üstünden kudurmuş köpek gibi ne bulduysa sattı ve 46,00 altında karşı ayak mal topluyor durum bu. Robot bugün milyon lot satıyor yarın 46,00 altında ne bulduysa geri alıyor 2 haftadır durum böyle, endeks isterse %10 artsın robota emiri vermişler banamısın demiyor ama bunu işte bozsa bozsa Erdemoğlu reis bozar bir kaptır yada kendi geri alımdır robotun içinden geçse geçse o geçer yoksa şuan düştük robotun eline kıpraşanı kevgir ediyor Allahsız.
    Tabıııı canım ıste budur aklımı okudun olaylara espırılı bakalım yazılcaklar yazıldı caylar ıcıldı
    onun adı robot 216
    yatırım tavsıyesı degıldır

Alıntı Originally Posted by aytunc Yazıyı Oku
    SASA yönetim kurulu üyesi Mehmet Şeker :
    SASA'nın mevcut tesislerinin faaliyetlere devam edeceğini aktaran Mehmet Şeker, Buradaki tesisi Yumurtalık'a taşımayız, kullanmaya devam ederiz. Elyafı, poyu, cips tesisini yeni yaptık, PTA yı yeni yapıyoruz. Yeni elyaf, yeni cips ve yeni poyu da tekrar burada yapacağız. Yumurtalıkta ise daha büyük, daha kapsamlı yatırımlar olacak, liman, tren yolu, kara yolu bağlantısı olmalı, çünkü orada yüksek tonajlı bir üretim olacak. Bir tarafta rafineri olacak, rafinerinin ürettiği kimyasallar, diğer tarafta yıllık 2.5 milyon tonluk bir PP tesisi olacak, oraya kuracağımız PTA tesisimizin kapasitesi 2.5 milyon ton olacak. Sonuç itibariyle Yumurtalık üretim kapasitesi çok yüksek olacak dedi.
    ıste budur enerjı ısı yapıyoruz
    enerjı verelım bırbırımıze kademeler 5 erlı olsun artık
    sevgıler

hakkınızı helal edın aklıma geldıkce yazıyorum
    kusura bakmayın
    Eskıler Gelın ata bınmıs Yaaaaaa Nasıp demıs
    svg

falıyet raporunu okuyun lutfen kendı durumunuzla
    kıyaslayın ısınıze gelenı yapın lutfen bıze uzuncu
    lazım
    mesela ben�� Bu saatten sonra ev alsam olmaz araba alsan top sevıyede
    altın olmaz bu ayrı konu bırde ulkeme katkım olsun benden daha akıllı ve ınandıgım kısılerın
    yonettıgı sırketten hısse alırım gucum yettıgınce ve unuturum bıttıı
    burdan gunlukcu olanlar cok kotu carpılacaklar guzel bır tazları var heyecanlı
    sevgıler

Sayfa 13/814 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •