Sayfa 254/400 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 3194 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Eğer 1.39 dolar zirvemizi geçer ve hedefimiz 2.2 dolar olacaksa ?? Ve dolar da tahminen bu yıl 35_40 TL olacaksa ?? Bu yıl sonunda Kocaer de 70_85 TL aralıklarını görebileceğiz..benim yıllık 60_70 TL hedefimin çok üzerinde bir fiyatlamayi görebileceğiz..
    Arkamızda global konjoktur(çelik fiyatlarının yükselişi)...Suudi Arabistandaki projeye ürün satışı ve jes santrali beklentilerimiz var ...

2. Bu hafta 45-50 bandına girecek mi bakalım, bilanço da bu hafta mı gelecek.

İyi bir hafta olması dileğiyle.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. maşALLAH çok iyi başladık...45,74 teyiz..ereğli arkamızdan nal topluyor... dedik ya yabancılar bu hisseyi boşuna toplamadılar...belki de fonlardaki mal da bitmiş olabilir...bu agresifliği buna da bağlıyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. bilançoları çok iyidir...beklentileri çok güzeldir..suudi arabistan proje haberi ile artık uçmalı diyorduk ama bir türlü uçmuyordu... müzikal dostum da hep buraya gelip fazla uçmayın diyordu...

galiba bu fonların malı bitince gerçekten de uçmaya başladık.. 46,52 fiyatı ile vede %6 lık prim ile devam ediyoruz...zavallı ereğli eksiye geçmiş...bu yıl kocaerde teknikçilerin ve temelcilerin yılı olacak demiştim...çok yakında bunlar da sazı ellerine almaya başlayacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Haber falan var mı acaba, hareketler iyice sertleşti, o beklediğim banda oturdu oturacak gibi, maşallah.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Haber falan var mı acaba, hareketler iyice sertleşti, o beklediğim banda oturdu oturacak gibi, maşallah.
    Bugüne kadar hiç bir haberde sızma olmadı benim gozlemledigim.Hatta çoğu haber geldiği gün hisse eksi kapadi..

Bugünkü hareket temeli iyi olan düzgün yönetilen bir sirketin teknik olarak da dolar zirve aşımı sonrası iştahin artması olarak görüyorum..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Bugüne kadar hiç bir haberde sızma olmadı benim gozlemledigim.Hatta çoğu haber geldiği gün hisse eksi kapadi..

Bugünkü hareket temeli iyi olan düzgün yönetilen bir sirketin teknik olarak da dolar zirve aşımı sonrası iştahin artması olarak görüyorum..

dolar zirvemizi gerçekten de güçlü bir şekilde geçtik...teknikçi arkadaşlar artık hedefimizin dolar bazında 2,2 dolar olduğunu söylüyorlar...o hedef şu anda tl bazında 68 tl dir....bakalım nasibimizde neler olacak ??

8.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku

Katılıyorum, beğendiğim özelliklerinden biri de bu konudaki duyarlılıklarıdır ve hep takdir ettim.

Sayfa 254/400 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •