Sayfa 255/399 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon
Arama sonucu : 3187 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Yeni zirveler hayırlı olsun.
    Ağustos bilançosundan sonra forumda tekrar ve sadec Kcaer'de yazmaya başlamıştım. Hatta yıl 2023 bilançosu tahmininde bulunmuştum (o gerçekleşir mi bilmiyorum henüz)
    0.7 USD'den gelip tarihi USD zirveyi aştık.Şu dakikalarda 1.54'üz.
    Elimdeki malı hiç azaltmadan sürekli trade ederek bir şekilde bu zirveyi aşmaktı hedefim.
    Bundan sonra artık geriye yaslanma zamanı.
    Bırakalım akışına bakalım nerelere gidecek. Umarım pili erken bitmez.
    yıl sonu hakkında daha sonra uygun bir zamanda yazarım.

2. @cirolix , kocaer de trade etmeyi bıraktığını anladım yazdıklarından. Doğru mu üstadım?

3. Buradan sonra hareketler çok sert olabilir, devreler kesilebilir, arkadan baktırabilir ki zaten geçen hafta bile böyleydi. Sat-al için aldığın riske değecek olan kademeden çok daha fazlasını kaybedebilirsin. Buraları tahtanın sahibinin yeri, onla aşık atılmaz.

4. 47.78 fibo direncini geçip üzerinde kalmamız lazım..

5. Bence buralarda (45-50 bandı) biraz dinlenmeli, güç toplamalı. Yeni haberler gelirse yoluna daha sağlam bir şekilde devam eder.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bence buralarda (45-50 bandı) biraz dinlenmeli, güç toplamalı. Yeni haberler gelirse yoluna daha sağlam bir şekilde devam eder.
    seninle aynı fikirdeyim dostum...buraları iyicene sağlamlaştırmalı...45-50 aralıkları yeni bir dip seviyemiz olmalı..ardından güzel bir olumlu haber ile 50,00 psikolojik direncimizi geçer gideriz...bu hafta içinde istanbulda gelecek hafta da yurdışında bir fuarı varmış..oralardan güzel bir kap haberi çıkabilir..(suudi arabistan ve jes dışında )
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bilançoları çok iyidir...beklentileri çok güzeldir..suudi arabistan proje haberi ile artık uçmalı diyorduk ama bir türlü uçmuyordu... müzikal dostum da hep buraya gelip fazla uçmayın diyordu...

galiba bu fonların malı bitince gerçekten de uçmaya başladık.. 46,52 fiyatı ile vede %6 lık prim ile devam ediyoruz...zavallı ereğli eksiye geçmiş...bu yıl kocaerde teknikçilerin ve temelcilerin yılı olacak demiştim...çok yakında bunlar da sazı ellerine almaya başlayacak...
    Sevgili keko,

Ben diyeceğimi dedim aylar önce. "Bu şirket 1 milyar dolar bu haliyle etmez ama ben 1.5 milyar dolar piyasa değerinden satarım", diye. 1 milyar dolar kapısına geldi. Benim fikrim hala aynı, bir değişiklik yok. Ben satayım 1.5 milyar dolardan isterse 23 milyar dolar olsun. Problem yok sevgili kardeşim.

Çok fazla yazıp çizmeyi sevmem, bana takılabilirsin arada sırada elbette. Ama belli bir sınırı muhafaza edebilirsek çok memnun olurum.

Sevgiler, saygılar. En çok kazançlar sizlerin olsun

8.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Sevgili keko,

Ben diyeceğimi dedim aylar önce. "Bu şirket 1 milyar dolar bu haliyle etmez ama ben 1.5 milyar dolar piyasa değerinden satarım", diye. 1 milyar dolar kapısına geldi. Benim fikrim hala aynı, bir değişiklik yok. Ben satayım 1.5 milyar dolardan isterse 23 milyar dolar olsun. Problem yok sevgili kardeşim.

Çok fazla yazıp çizmeyi sevmem, bana takılabilirsin arada sırada elbette. Ama belli bir sınırı muhafaza edebilirsek çok memnun olurum.

Sevgiler, saygılar. En çok kazançlar sizlerin olsun
    kızma dostum bir şey demedim... ama tahminlerime göre sen gittiğinde füzeciler buraya gelmiş olacak..bakalım nasipte neler olacak ?? ben tüm ortaklara bol kazançlar diliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 255/399 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •