Sayfa 330/394 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380 ... SonSon
Arama sonucu : 3148 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Haklısın. Seninle aynı masaya oturma şansımız bile yok..
    Ama ilginç kısmı bence sen de buraya ait değilsin..
    çok komiksin...elinde binlerce lot olan ,10 aydır burada yazan birine... kendini zorla güldürtüyorsun dostum...foruma gerçekten de renk veriyorsun...gülerek moral bulmaya başlıyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. 49.96 kademesinden 7.400 milyon
    49.50 kademesinden 1 milyon
    49.42 kademesinden 1 milyon
    49.40 kademesinden 1 milyon
    49.3000 kademesinden 1 milyon
    49.00 kademesinden 1 milyon

Blok işlemler, küsuratları yazmadım, detaylı bakan varsa paylaşsın lütfen.

Şirket bir KAP atmalı artık, onu da çok görmeyin.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    çok komiksin...elinde binlerce lot olan ,10 aydır burada yazan birine... kendini zorla güldürtüyorsun dostum...foruma gerçekten de renk veriyorsun...gülerek moral bulmaya başlıyoruz...
    Palavralarını buradan meraklılarına anlatmaya devam et.

Sabahın köründe 3 kuruş maaş için işe gitmek zorunda kalan adamlar bize binlerce lot anlatıyor..
    Hadi abicim bak amirin falan gelir. Fazla telefona bakma..İşine bak... Fırça yeme

Bye....

Sana bol yazmalar...

Bir gün sende benim gibi göbeğini kaşıyarak yazmaya başlarsan konuşuruz gene...

4. 95 ten bu yana bistteyim : eger bir formdaş bir hisse hakkında ''fiyat diplerdeyken''! yorum yaparsa vede öngörüsü pozitif sonuçlanırsa bilinki hiç bir kötü niyeti yoktur aksine faydalı olmaya çabalıyordur..örnek; keko /kcaer fiyat 17-18...gerisi laf_ı güzaf..bu piyasada fiyat herşeydir ..keko kcaer den 50 de 60 da bahsetseydi tam aksini söylerdim..keko yoldaş sen kulağını toksik şeylere kapat,var olan enerjijini piyasaya yönelt..

5.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Palavralarını buradan meraklılarına anlatmaya devam et.

Sabahın köründe 3 kuruş maaş için işe gitmek zorunda kalan adamlar bize binlerce lot anlatıyor..
    Hadi abicim bak amirin falan gelir. Fazla telefona bakma..İşine bak... Fırça yeme

Bye....

Sana bol yazmalar...

Bir gün sende benim gibi göbeğini kaşıyarak yazmaya başlarsan konuşuruz gene...
    Senin ve xweber in mekanına gittim yoktunuz...ben sizi orada bekliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Senin ve xweber in mekanına gittim yoktunuz...ben sizi orada bekliyorum..
    Borsa konuşan herkese kapımız açık..Çayımız sıcak...

7.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    95 ten bu yana bistteyim : eger bir formdaş bir hisse hakkında ''fiyat diplerdeyken''! yorum yaparsa vede öngörüsü pozitif sonuçlanırsa bilinki hiç bir kötü niyeti yoktur aksine faydalı olmaya çabalıyordur..örnek; keko /kcaer fiyat 17-18...gerisi laf_ı güzaf..bu piyasada fiyat herşeydir ..keko kcaer den 50 de 60 da bahsetseydi tam aksini söylerdim..keko yoldaş sen kulağını toksik şeylere kapat,var olan enerjijini piyasaya yönelt..
    Dostum cevap vermek zorunda kalıyorum...elinde belki de tek bir lot Kocaer hissesi olmayan ve bu güne kadar da Kocaer hakkında tek bir yorumu olmayan adamlara cevap vermek zorunda kalıyorum...

Biliyorum burası kirleniyor...bu kirlenmeye gönlü razı olmayanları bu kirlenmeyi onların mekanına taşımaya davet ediyorum...

8. https://www.hisse.net/topluluk/showt...60#post6757560

Şimdilik cumaya gidiyorum...geldikten sonra seninle bu mekanında görüşürüz..

Sayfa 330/394 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •