Sayfa 347/398 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Berber Yazıyı Oku
    Arkadaşlar iyi gidiyoruz yorumu olan yokmu
    sesizlik bazen daha iyi olabiliyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Sayın keko yıl sonu hedef fiyatının nedir

3.  Alıntı Originally Posted by Berber Yazıyı Oku
    Sayın keko yıl sonu hedef fiyatının nedir
    ben geçmişte 2024 yılı sonunda bana enflasyon kadar kazandırıp kapanışını 60-70 ten kapatması yeterlidir demiştim..ama kocaer çok iştahlı görünüyor...çok kısa sürede 69,70 i gördü...bu iştah devam ederse 100 tl ve belki de üstü mümkün görünüyor...ama dediğim gibi 60-70 tl beni tatim eder...asıl çoşkuyu ben 2025 yılında bekliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Teşekkür ederim

5. genel müdürümüz ekotürk tv de bu gün saat 18,00 da bir röportaj verecek....galiba önemli ve değerli şeyler söyleyecek...merakla bekliyoruz...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    genel müdürümüz ekotürk tv de bu gün saat 18,00 da bir röportaj verecek....galiba önemli ve değerli şeyler söyleyecek...merakla bekliyoruz...
    haklısın .bu günkü vlotilitede bunun etkisi olabilir.bakalım ne söyleyecek..

7. suudi arabistanın neom projesinde kurulacak şehir 1,5 milyondan 300bin kişi olacak şekilde revize edilmiş haberi var ne yazıkki.
    İnşallah doğru değildir. Patron bilgilendirme yapar umarım.

https://www.bloomberg.com/news/artic...t-project-neom

8.  Alıntı Originally Posted by bozdogan82 Yazıyı Oku
    suudi arabistanın neom projesinde kurulacak şehir 1,5 milyondan 300bin kişi olacak şekilde revize edilmiş haberi var ne yazıkki.
    İnşallah doğru değildir. Patron bilgilendirme yapar umarım.

https://www.bloomberg.com/news/artic...t-project-neom
    sorun değil bence...sonuçta kocaerin ürettiği ürünler bellidir...suudi arabistan almazsa başka ülkeler alır...her türlü satışını yapar...

Sayfa 347/398 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •