Sayfa 387/387 İlkİlk ... 287337377385386387
Arama sonucu : 3093 madde; 3,089 - 3,093 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu yüksek faiz ortamında yatırım yapmak gerçekten de çok zor... kocaerin hikayesi ile bence her türlü desteği görür...yatırımcı da buna destek olur düşüncesindeyim...bakalım piyasa nasıl bir karar verecek...umarım ne kısa sürede 69 zirvemizi geçeriz...
    her şey bir yana ben şirketin bedelli yapacağını düşünmüyorum ,kendi ayağına son kurşunu sıkmış olur ve piyasadaki ,borsadaki kıytırık şirketler ligine gönderilecegini bilir..(heleki o 10 miyon lot sindirilmemişken)
    bofa cuma aldığı malların bir kısmını verdi.61 üstünde bir kaç gün kapatırsa önce 63 sonra zirvesini yoklayabilir..zaten altta 55 kırılmağı sürece trend bozulmaz..ytd..

2. Şirket sinir tanımıyor gerçekten de, ABD var sırada.
    Telefondan bakıyorum, nedir yeni hikaye.
    Hayırlı olsun.

3. Globalleşme yolunda bir adım daha atmak ve rekabet gücümüzü daha da arttırmak üzere, Yönetim Kurulumuz 06.05.2024 tarihli kararı ile, toplam satış hacmimizde önemli bir yer tutan ve özellikle enerji sektöründe kullanılan çelik profil ihracatıyla önemli bir tedarikçi konumuna geldiğimiz Amerika Birleşik Devletleri'nde üretim tesisleri ve/veya servis merkezi kurulması için fizibilite çalışmalarına başlanması kararı almıştır.

4. Artık her KAP öncesi seans sonlarında gelen alımlar, işin "içerden" bokunun çıktığını gösteren göstergeler olmaya başladı.
    Patrondan Avustralya ve Japonya fizibiliteleri de bekliyoruz. Brezilya da yakışır.

5.  Alıntı Originally Posted by cirolix Yazıyı Oku
    Artık her KAP öncesi seans sonlarında gelen alımlar, işin "içerden" bokunun çıktığını gösteren göstergeler olmaya başladı.
    Patrondan Avustralya ve Japonya fizibiliteleri de bekliyoruz. Brezilya da yakışır.
    KAP'ı gönder malı bas,atlayanında kucağına ver..herhalde hakan içeriye her gün bana bir haber bulun yada uydurun diye talimat vermiş ,tahta yapıcısıda ellerini oğuşturup yönetimden haber bekliyor..bofa boşuna bulaşmadı tahtaya..hey yavrum hey bizde yedik ;bu gün yine sen kaldırdığında bende sana kaldırdım 60 dan yerine koyduk..61.500 üstünde 2-3 kapanış yapmadıkça bu haberlerin hakanın malının dağıtımı sayacağım ve ona göre hareket edecegim..ytd

Sayfa 387/387 İlkİlk ... 287337377385386387

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •